Якщо ви хочете вибрати систему відеоспостереження, яка б надійно функціонувала в будь-яку пору року, ви повинні взяти до уваги такі чинники:

  • Температура у вашому будинку або офісі
  • Робочі температури обладнання
  • Зовнішнє / внутрішнє використання

1. Перед купівлею бездротових або дротових камер відеоспостереження визначте температуру в своєму приміщенні, таким чином, ви зможете обрати відповідну IP-відеокамеру спостереження з функцією захисту від впливу холодних температур.

2. Зверніть увагу на робочу температуру камер відеоспостереження, яка зазначена в інструкціях користувача в розділі «Технічні характеристики». Якщо ви не можете знайти потрібну інформацію, ви можете звернутися до співробітників сервісної служби виробника вашої системи безпеки.

Робоча температура IP-відеокамер безпеки буває різною. Деякі камери відеоспостереження або системи відеоспостереження в цілому можуть прекрасно працювати в діапазоні температур від -10°C до +55°C. Деякі навіть можуть витримувати дуже холодні умови - близько -30°C або -40°C.

3. Залежно від умов розташування (всередині або зовні приміщень), використовуйте IP-відеокамери спостереження з відповідними характеристиками. Коли IP-відеокамери спостереження встановлюються зовні приміщень, вони повинні бути здатні витримувати суворі зовнішні умови, екстремально холодну і жарку погоду, дощ, сніг, град і т. д.

Водонепроникна і захищена від потрапляння всередину будь-яких частинок конструкція зовнішніх бездротових або дротових відеокамер безпеки є обов'язковою умовою надійного функціонування вашої системи відеоспостереження. Для того, щоб зрозуміти, чи підходить вам та чи інша модель обладнання, зверніть увагу на відповідність стандартам IP65 і IP66.

Якщо вам потрібні внутрішні камери відеоспостереження, то ви можете послабити свої вимоги, тому що якщо температура всередині вашого будинку або офісу буде комфортною для вас, то вона буде комфортною і для відеокамер спостереження.

Щоб встановити відеокамери спостереження і інші компоненти системи відеоспостереження від надійного виробника, зверніться за консультацією до наших фахівців. Менеджери інтернет-магазину “ВОРЛДВІЖИН” з радістю допоможуть вам зробити правильний вибір.

Джерело reolink.com. Переклад статті виконала адміністратор сайту Олена Пономаренко.