Останні 18 місяців докорінно змінили спосіб життя, роботи та розваг у світі. За цей час індустрія безпеки прискорила розробку технологій безконтактного контролю доступу для підтримки “здорових” робочих місць та створення інтелектуальних будівель. Цінність фізичної системи безпеки завжди виходила за рамки стандартного відчинення та зачинення дверей, проте завдяки прискореному розвитку технологій зі створення безконтактних середовищ розширені переваги стають все більш очевидними для комерційних будівель.

Інтелектуальні системи безпеки для безперебійної роботи орендарів

Безпроблемний досвід швидко стає очікуваним для маси людей, оскільки керуючі нерухомістю прагнуть створити дієве та динамічне середовище для орендарів. Для комерційних будівель можливості, які закладені в системі контролю доступу, безмежні — від використання технології розпізнавання облич для забезпечення автоматизованого доступу до будівлі для орендарів, до сполучення систем освітлення та кондиціонування повітря для грамотного використання енергії та економії коштів.

Створення дієвої та безпечної взаємодії з користувачем стало пріоритетом для комерційних будівель, оскільки воно не лише приваблює орендарів та відвідувачів, а й підвищує цінність за межами простору та послуг, які вони надають. Високоінтегроване рішення для безпеки без проблем має покращити повсякденне життя людей, водночас забезпечуючи комфорт, з розумінням, що вони максимально захищені.

Контроль доступу вийшов за рамки стандартних карток доступу, тепер доступні різноманітні варіанти багатоцільового використання, які можна налаштувати відповідно до персональних вимог щодо безпеки об'єкта та бізнес-вимог. Завдяки використанню програмного забезпечення, яке може бути інтегровано з широким спектром сторонніх продуктів, воно дає будівлям гнучкість, що дозволяє адаптувати свої системи до власних персональних обставин.

Перехід на мобільні пристрої

Більшість з нас має мобільний пристрій, який ми використовуємо для управління всілякими аспектами нашого життя — від банківської справи до громадського транспорту і навіть оплати кави. При реалізації у складі інтегрованої системи безпеки мобільні технології та облікові дані легкі в експлуатації, легко розгортаються та забезпечують вагому економію коштів. Мобільні облікові дані можуть значно покращити взаємодію людей зі своїм офісним приміщенням або будівлею, об'єднавши все, що потрібно, в одному додатку, позбавившись необхідності носити з собою фізичні ключі доступу.

Підвищення якості обслуговування відвідувачів

Управління відвідувачами більше не зводиться виключно до зустрічі та привітання відвідувачів на стійці реєстрації. Інтегровані системи управління відвідувачами можуть спростити завдання приймання людей у ​​будівлі, забезпечити безперешкодну обробку відвідувачів та дати власникам будівель та їх орендарям впевненість у тому, що дотримуються відповідних вимог щодо охорони праці та техніки безпеки.

Для безконтактної взаємодії відвідувачі, які пройшли попередню реєстрацію, можуть увійти в систему з будь-якого пристрою, використовуючи штрих-код або QR-код, які ініціюють мобільне повідомлення, щоб попередити про прибуття в будівлю. Потім система автоматично видаляє права доступу після відвідин. Людям потрібні розумні рішення — система управління відвідувачами не тільки справляє позитивному першому враженню, але й забезпечує вагому гнучкість і робить перебування відвідувачів приємним та безпроблемним.

Переваги безконтактних технологій безпеки для комерційних приміщень тільки зростатимуть. Завдяки безперервному розвитку біометричних технологій, штучного інтелекту та мобільних облікових даних власники будівель отримають можливість доступу до потрібної інформації, яка дозволить їм покращити користувальницький інтерфейс для орендарів та відвідувачів.

Читайте інші цікаві статті про системи безпеки:

Роль штучного інтелекту в сучасних системах безпеки

Як ШІ об'єднує контроль доступу та біометрію для посилення безпеки будівлі?