Охоронні системи призначені для попередження людей про те, що хтось увійшов на територію їх власності без дозволу. Попередження відбувається шляхом генерування сигналу тривоги. Що коли сигнал тривоги спрацює, а зловмисників нема? Помилкові тривоги є дуже поширеною проблемою і можуть відбуватися з цілого ряду причин.

Проблема помилкових тривог

Помилкові тривоги - дуже прикра річ. Якщо помилкові тривоги повторюються, то незабаром ви можете і зовсім перестати довіряти своїй системі безпеки. Якщо ваша сигналізація обслуговується в охоронно-моніторингової службі, то вкрай важливо щоб вірогідність виникнення помилкової тривоги була зведена до мінімуму або, що більш переважно, зовсім усунена.

Причини виникнення фіктивних тривог

Людська помилка - часта причина помилкових тривог. Чим більше людей несуть відповідальність за функціонуванням охоронної системи, тим більше шансів того, що помилкову тривогу викликають дії людини. Рішення - звести до мінімуму кількість людей, які взаємодіють з системою, і переконатися що вони добре розуміють як вона працює.

Несправність обладнання - несправні компоненти в системі охоронної сигналізації або вся система можуть викликати помилкові тривоги. Щоб звести до мінімуму відмову в роботі обладнання, переконайтеся що система сигналізації була куплена у надійного постачальника.

Погане обслуговування обладнання - вихід з ладу обладнання може статися і тоді, якщо устаткування не обслуговується відповідно до інструкцій виробника. Системи сигналізації повинні регулярно проходити техобслуговування, а будь-які несправності повинні бути усунені якомога швидше.

Неправильно встановлене обладнання - ще одна можлива причина відмови системи і виникнення фіктивних тривог. Система повинна бути встановлена ​​кваліфікованим майстром - це мінімізує ризик неправильної установки.

Перебої в електроживленні - часта причина помилкових тривог. В охоронних системах є резервний акумулятор, який забезпечує роботу системи коли вона не отримує живлення від мережі. Однак, якщо батарея розряджена, то системою буде відправлений сигнал тривоги.

Відкриті двері або вікна - в разі відкриття вікон і дверей встановлені на них геркони відправляють в систему сигнал. Часто помилково двері та вікна залишають незамкненими, вітер може їх відкрити навстіж і таким чином викликати спрацьовування сигналізації.

Домашні тварини можуть викликати спрацьовування тривоги. Рішення - охоронні датчики з імунітетом до домашніх тварин.

Джерело dna-security.co.uk. Переклад статті виконала адміністратор сайту Олена Пономаренко