Потреба в захисті периметра зазвичай спостерігається в багатьох галузях і життєвих сценаріях. Щоб встановити найбільш успішний захист периметра, користувачам системи безпеки можуть знадобитися ці поради і рекомендації для безпроблемного встановлення.

Вибір відповідного місця для установки

Місце встановлення камер відеоспостереження має забезпечувати велике поле огляду на відкритому просторі без різких змін умов освітлення. У сцені не повинно бути відволікаючих чинників і часто рухомих цілей. Вона не повинна включати в себе великі перешкоди навколо цільової області, які можуть закривати огляд зловмисникам.

Ділянки з чітко визначеними межами ідеально підходять для встановлення відеоспостереження: наприклад, закриті житлові будинки, входи в магазини, в'їзди на стоянки, залізні дороги і автомагістралі. Однак відсутність фізичного бар'єру не перешкоджає захисту певного периметра. Захист по периметру може використовуватися для виявлення людей, що падають у водойми або зловмисників на дахах будинків. Цільовий фільтр може швидко відрізнити автомобіль, що їде по тротуару, або людей, що йдуть по автостраді.

Вибір правильного типу встановлення

Тип встановлення вуличних камер також важливий для успішного захисту периметра. Камери відеоспостереження слід встановлювати на високому місці, перпендикулярному контрольованій зоні. Рекомендована висота установки перевищує 3 метри, а максимальна висота залежить від об'єктива для відеоспостереження. Рекомендований кут встановлення становить 0 ° - 45 °.

Подумайте, як буде виглядати сцена вночі. Якщо відеокамера буде знімати фари автомобіля в лоб, різка зміна умов освітлення негативно позначиться на характеристиках виявлення. Якщо навколишній світ недостатньо яскравий, точність виявлення може знизитися.

Рекомендований об'єктив — об'єктив з фокусною відстанню, достатньою для охоплення всього периметра, якщо це можливо. В іншому випадку можна використовувати кілька вуличних IP камер для захисту периметра, щоб забезпечити повне покриття території. Важливо переконатися, що обраний об'єктив знаходиться в межах зазначеної нижче відстані для установки.

Для фіксованих об'єктивів використовуйте цю довідкову таблицю:

Фокусна відстань об'єктива (мм):

 • 2,8
 • 3,6
 • 6.0
 • 8.0
 • 12
 • 30

Установча відстань (м):

 • 6
 • 8
 • 13
 • 17
 • 26
 • 65

Що стосується об'єктивів із змінною фокусною відстанню, важливо знати наступне: якщо відстань установки становить 5-22 метра від мети, виберіть об'єктив з фокусною відстанню 2,7-13,5 мм.

Також в цьому питанні не менш важливим є те, якому виробникові віддати перевагу і придбати якісне рішення. Так, наприклад, компанія Dahua Technology визнана у всьому світі як виробник високоякісних інтелектуальних рішень IoT і постачальник послуг, що пропонує високоефективні, надійні та економічні візуальні системи відеоспостереження на базі штучного інтелекту, які постійно вдосконалюються з використанням передових технологій для забезпечення вражаючої якості роботи.

Сьогодні, щоб краще відповідати всіляким вимогам користувачів, Dahua Technology представляє останні інновації в сегменті високоточної захисту периметра. Ця технологія вагомо розширює функції активного стримування за рахунок включення цільового фільтра — високоточного способу розрізнення людей і транспортних засобів. Цілі, які перетинають певну лінію, можуть бути віднесені до категорії людей або автомобілів, що спрощує пошук мети і дозволяє налаштовувати попередження для конкретних типів вторгнень. Це рішення досягло підвищених стандартів точності, далекого виявлення, класифікації цілей по тривозі та швидкого відстеження.

Читайте інші цікаві статті про системи безпеки:

ТОП-5 причин, за якими відеоспостереження буде корисно для власника малого бізнесу

Серія Dahua Full-color 2.0 виводить передачу кольору при слабкому освітленні на новий рівень