Вперше технологія AcuSense від Hikvision надає можливості інтелектуальної безпеки домовласникам, а також малому та середньому бізнесу. Це означає, що клієнти на цьому важливому ринку тепер можуть підвищити свою безпеку і швидше реагувати на інциденти, а також заощадити час та скоротити робочі навантаження і витрати.

Більшість технологічних інновацій є продовженням того, що було раніше. Це призводить до того, що продукти стають розумнішими, ефективнішими або економічнішими, але в основному це лише незначне поліпшення в порівнянні з попередньою версією. Однак, існують технології, які змінюють правила гри. Такі технології, як AcuSense від Hikvision.

Вагома зміна в безпеці дому та бізнесу

Вперше роблячи функції безпеки ШІ доступними для домовласників та організацій малого і середнього бізнесу, технологія AcuSense забезпечує більш дієвий рівень захисту, велику продуктивність та більш швидку окупність інвестицій для користувачів. Ось 3 основні способи, якими технологія AcuSense революціонізує систему безпеки для приватних користувачів, а також клієнтів малого та середнього бізнесу:

1. Технологія AcuSense підтримує більш швидке та ефективне реагування на інциденти. При використанні традиційних рішень відеоспостереження кінцеві користувачі можуть навіть не знати, що трапився інцидент, до тієї пори, поки не відбудеться подія — коли збитки вже були понесені. AcuSense змінює це за допомогою сигналізації в поточному часі, яка запускається на мобільні пристрої кінцевих користувачів, що дозволяє їм миттєво реагувати і мінімізувати негативні наслідки порушення безпеки. Як додаткова перевага деякі моделі камер відеоспостереження з підтримкою AcuSense пропонують вбудовану світлозвукову сирену, щоб налякати зловмисників при вході в закриті зони і зупинити їх. Це в першу чергу допомагає запобігти злому, додатково захищаючи людей і активи.

2. Технологія AcuSense забезпечує вагому економію часу і коштів для домовласників та підприємств. Ще один спосіб AcuSense революціонізувати безпеку будинку і бізнесу — це вміння розрізняти людей та автомобілі, а також інші об'єкти, що рухаються (тварини, рослинність або сильний дощ). Це зводить до мінімуму помилкові спрацьовування сигналізації і гарантує, що кінцеві користувачі будуть попереджені тільки в разі реальної загрози безпеки. За допомогою технології AcuSense домовласники, служби безпеки малого і середнього бізнесу та центри прийому сигналів тривоги також можуть дуже швидко і легко знаходити відеозаписи інцидентів без необхідності переглядати відео вручну. Це досягається за рахунок додавання «тегів» до часової шкали відеоспостереження кожен раз, коли в полі зору відеокамери з'являється людина або транспортний засіб, що усуває необхідність в трудомісткому, дорогому пошуку відео вручну.

3. Технологія AcuSense проста в розгортанні, що забезпечує дійсно простий шлях оновлення до ШІ. Хоча AcuSense пропонує опції, які вагомо покращують безпеку будинку і бізнесу, цю технологію можна швидко і легко розгорнути в різних умовах — від житлових будинків до фабрик, складів та інших закритих зон. Фактично, відеокамери Hikvision та IP відеореєстратори з технологією AcuSense майже так само прості в розгортанні, як і звичайні камери відеоспостереження, і використовують аналогічні процеси монтажу та налаштування. Частково установка настільки проста, тому що функція виявлення руху камер і відеореєстраторів з підтримкою AcuSense включена за замовчуванням. Це означає, що точне виявлення людей і транспортних засобів можливе без необхідності налаштування.

Нарешті, що не менш важливо, приватні користувачі і власники малого та середнього бізнесу можуть розгорнути IP відеореєстратори з підтримкою AcuSense на своїх існуючих камерах відеоспостереження, щоб скористатися перевагами нових функцій безпеки на базі штучного інтелекту. Це означає, що вони як і раніше можуть підвищити рівень безпеки за допомогою AcuSense, одночасно збільшуючи рентабельність інвестицій в комплекти відеоспостереження.

Читайте інші цікаві статті про системи безпеки:

Чотири технологічні тенденції, що визначають майбутнє управління дорожнім рухом

Інтелектуальне відеоспостереження: нові архітектурні зміни