Зміст:

1. Опис комплекту СКД для офісу з електромагнітним або електроригельним замком для вуличної установки
2. Підключення живлення до пристроїв
3. Схема підключення СКД з електромагнітним замком без керуючих контактів
4. Схема підключення СКД з електромагнітним замком з керуючими контактами
5. Схема підключення СКД з електроригельним замком
6. Підключення кнопки виходу
7. Підключення дзвінка (для контролера TRK-800WA)
8. Програмування карток користувачів

1. Опис комплекту СКД для офісу з електромагнітним або електроригельним замком для вуличної установки

Автономний комплект СКД для офісу з електромагнітним або електроригельним замком для вуличної установки - це бюджетний, але надійний і простий в установці і підключенні варіант для надання доступу в приміщення тільки авторизованим користувачам. Запобігає проникненню небажаних відвідувачів в приміщення без карти (брелока) або коду доступу. Користувачі цих карт вносяться в базу автономного контролера доступу Trinix TRK-1000EМН з вбудованим зчитувачем за допомогою спеціальних Майстер-карт, які йдуть в комплекті, що надає можливість авторизованого проходу для 600 користувачів.

До цього контролера можна підключити будь-який електрозамок (електроклямку, електроригельний, електромагнітний, електромеханічний), який підходить для обмеження входу в приміщення. Такі замки можуть бути нормально відкритого типу - це означає що в разі відключення живлення замки будуть завжди відкритими відповідно до вимог пожежної безпеки; і нормально закритого типу - це значить, що в разі відключення живлення замок залишиться закритим.

Для виходу з приміщення підключається накладна кнопка виходу Yli Electronic PBK-815, яка виготовлена ​​з алюмінію і буде служити протягом тривалого періоду часу, вона має ресурс 500 000 натискань.

Живлення всіх пристроїв здійснюється потоком постійного струму DC 12V - 24V, який подається через імпульсний блок живлення Green Vision GV-SAS-C 12V5A (60W).

2. Підключення живлення до пристроїв

Розпакуйте всі комплектуючі, перевірте цілісність всіх пристроїв і деталей, ознайомтеся уважно з інструкцією. На початку зберіть всю схему на столі, щоб перевірити працездатність системи і її елементів.

Підключіть контролер Trinix TRK-1000EМН до блоку живлення Green Vision GV-SAS-C 12V5A (60W). Червоний дріт (DC +) від контролера затисніть в роз'єм-power під зажим (мама) в відповідний роз'єм «+», а чорний (GND -) у відповідний роз'єм «-». Так само підключіть фіолетовий контакт контролера (загальний контакт реле) перемичкою з відповідним роз'ємом «-» в роз'єм-power під зажим (мама).

Підключіть блок живлення Green Vision GV-SAS-C 12V5A (60W) до електроригельного замку ELECTRONIC YB-100 + або до електромагнітного замку Kraft Locks KRF-300 LED: червоний дріт (DC +) від замка затисніть в роз'єм-power під зажим (мама) у відповідний роз'єм «+», а чорний (GND -) у відповідний роз'єм «-».

3. Схема підключення СКД з електромагнітним замком без керуючих контактів

Для схеми підключення СКД з електромагнітним замком без керуючих контактів підключення матиме такий вигляд: чорний провід магнітного замка (GND -) під'єднати до помаранчевого контакту контролера (relay NC), а червоний провід до DC +. При натисканні на кнопку або при зчитуванні ключа, реле перемкнеться і живлення до замка припиниться на 5 секунд (стандартна настройка), що дасть можливість відкрити двері. (Рис.1)

Рис.1 Схема підключення СКД з електромагнітним замком без керуючих контактів.

 

4. Схема підключення СКД з електромагнітним замком з керуючими контактами

З'єднайте контролер з електромагнітним замком Kraft Locks KRF-300 LED або електроригельним замком YLI ELECTRONIC YB-100 +.

Як вказано в схемі підключення електромагнітного замка Kraft Locks KRF-300 LED з'єднайте керуючі контакти: білий провід IN + з'єднайте перемичкою з червоним дротом живлення (DC +), а сірий контакт електромагнітного замка (IN -) з'єднайте з керуючим контактом контролера синього кольору (релейний контакт для відкриття NО). (Рис.2)

Рис.2 Схема підключення СКД з електромагнітним замком з керуючими контактами

 

5. Схема підключення СКД з електроригельним замком

Помаранчевий контакт (відкриття) електроригельного замку YLI ELECTRONIC YB-100 + потрібно з'єднати з синім контактом контролера (Реле NO), він буде замикати контакт для відкриття замку при зчитуванні карти користувача або введенні коду. Фіолетовий контакт контролера (Реле СОМ) потрібно з'єднати з білим контактом (СОМ) замку YLI ELECTRONIC YB-100 +. (Рис.3)

Рис. 3 Схема підключення СКД з електроригельним замком

 

6. Підключення кнопки виходу

Кнопка виходу підключається до контролера одним контактом жовтого кольору (Open), другий контакт кнопки (СОМ) потрібно під'єднати до фіолетового контакту контролера (Реле СОМ) який з'єднаний з контактом «-» в роз'ємі-power під зажим (мама). Таким чином при натисканні кнопки виходу, двері будуть відчинені на певний проміжок часу.

7. Підключення дзвінка (для контролера TRK-800WA)

Дзвінок додатково підключається двома рожевими контактами, які є в контролері TRK-800WA.

8. Програмування карток користувачів

Запрограмуйте картки і коди для проходу в приміщення за допомогою Майстер Карти. Увімкніть живлення контролера, зчитайте Майстер Карту, потім по черзі піднесіть призначені для користувача картки, коли всі карти додані ще раз застосуйте Майстер Карту.

Для входу в режим програмування введіть на клавіатурі Майстер Код (за замовчуванням це *123456 #) світловий індикатор повинен загорітися помаранчевим кольором. Для установки нового Майстер коду натисніть «0» і введіть придуманий вами Майстер код, натисніть «#», повторіть новий Майстер код і знову натисніть «#». Для виходу з меню програмування натисніть «*».

При піднесенні картки до зчитувача контролера, спрацює релейний контакт і відкриє замок на запрограмованний час, що дасть можливість відкрити двері і ввійти в приміщення.

Встановіть всі елементи автономного комплекту СКД на місця їх кріплення.

Варіанти комплектуючих: