Інтернет-магазин Worldvision запрошує до співпраці постійних партнерів. Досвідчені фахівці, широкий асортимент і надійність - це далеко не все, що ми можемо надати клієнтам. Професійні маркетологи розробили цілий ряд комерційних програм, які дозволяють враховувати інтереси кожного покупця. Розвинена система зв'язків з перевізниками забезпечує стабільні поставки високотехнологічного обладнання. Ми вибудовуємо ділові зв'язки на принципах відповідальності, законності і взаємної вигоди.

Якість, надійність, гарантії безпеки!

Запорукою успішного ведення бізнеcу завжди залишалося вміння вибирати ділового партнера. Надійний постачальник забезпечить доставку не тільки якісного і надійного товару, але і гарантує актуальність обраної моделі в конкретній сфері діяльності.

Ми пропонуємо клієнтам:

 • продукцію популярних виробників, що заслужили прихильність споживачів, які користуються попитом на ринку;
 • системи безпеки (пожежної, охоронної та іншої спрямованості) різних цінових категорій, комплектацій, марок;
 • оформлення замовлення в режимі «онлайн»;
 • безготівкову систему розрахунків з наданням встановленої законом первинної бухгалтерської документації;
 • можливість участі в акціях, використання права на отримання знижок;
 • гарантію на придбані системи і комплектуючі протягом 12-ти місяців;
 • докладні інструкції по монтажу та експлуатації.

При оформленні замовлення клієнт може отримати професійну консультацію фахівців. Партнерам направляється вичерпна інформація про технічні характеристики обладнання, його можливості, вартість. Крім того, монтажні організації, охоронні фірми, а також роздрібні магазини, які залучають інтернет-магазин систем безпеки Worldvision в якості постійного постачальника, можуть скористатися допомогою при формуванні замовлення. При необхідності ми узгодимо з клієнтом умови індивідуальної заявки на конкретний вид обладнання.

Асортимент

У нашому каталозі клієнти зможуть вибрати:

 • домофони (при придбанні партії виробів керуючими компаніями і ТВЖ надаються знижки);
 • обладнання для монтажу відеоспостереження (надійні прилади з антивандальними корпусами, автомобільні відеореєстратори і багато іншого);
 • системи контролю доступу, в тому числі з картами пам'яті (пропозиція особливо актуально для власників великих підприємств, складів, магазинів);
 • апаратуру охоронних систем, включаючи елементи дистанційного керування і сучасні типи сигналізації;
 • джерела живлення (асортимент постійно поповнюється, тому ми реалізуємо тільки сучасні, надійні моделі);
 • кабельну продукцію і аксесуари.

Чому саме Worldvision?

Ми є перспективним постачальником систем безпеки і комплектуючих деталей на території України. Компанія динамічно розвивається за рахунок використання в організації бізнесу сучасних і ефективних маркетингових технологій. Строгий контроль над якістю і своєчасністю виконання замовлень вже дозволив нам завоювати прихильність багатьох постійних клієнтів.

В інтернет-магазині представлений широкий вибір сучасної продукції відомих світових і вітчизняних виробників. Кожен новий товар проходить суворий, багатоступінчастий контроль і лише потім пропонується покупцям.

Ми прагнемо встановити довгострокові відносини не тільки з клієнтами, але і з фірмами, що здійснюють випуск устаткування. За рахунок прямих поставок знижується і вартість товарів в каталозі. Професійний підхід до організації роботи дозволяє запропонувати покупцям прийнятні ціни, а також забезпечити стислі терміни доставки. Партії товарів поставляються на склади або безпосередньо в магазини замовників з мінімальними витратами.

Ми гарантуємо своєчасну доставку вантажу в будь-яку точку країни, оскільки співпрацюємо тільки з перевіреними перевізниками та експедиторами. Гарантії своєчасності дозволяють працювати не тільки з приватними покупцями, але й організовувати стабільне постачання роздрібних магазинів, а також оптових складів у регіонах.

УВАГА!

Інтернет-магазин систем забезпечення безпеки регулярно пропонує акції для постійних партнерів. Вивчити пільгові умови придбання обладнання можна прямо зараз у розділі «Знижки».

Якщо Ви зацікавлені в плідній співпраці, Ви можете відправити запит на E-Mail: info@worldvision.com.ua вказавши в темі листа "Співпраця", а в тексті - Ваші контакти. Наш представник зв'яжеться з Вами і ми з радістю обговоримо умови співпраці.