Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Опис комплекту Hikvision DS-PWA96-Kit-WE

Hikvision DS-PWA96-Kit-WE - це комплект нового покоління бездротової охоронної сигналізації Hikvision AX PRO з можливістю охорони до 96 зон і підтримкою підключення 210 бездротових пристроїв. Базовий комплект складається з чотирьох компонентів, які разом можуть захистити будинок, офіс або іншу будівлю від проникнення.
У комплект Hikvision DS-PWA96-Kit-WE входить:
DS-PWA96-M-WE - бездротова централь системи охорони;
DS-PDP15P-EG2-WE - PIR-датчик руху з імунітетом до тварин;
DS-PDMC-EG2-WE - датчик, що спрацьовує при зломі дверей або вікон;
DS-PKF1-WE - радіобрелок для управління системою сигналізації.

Централь DS-PWA96-M-WE підтримує Wi-Fi, TCP / IP, 3G / 4G і сучасні протоколи бездротового зв'язку Tri-X и CAM-X, щоб блокувати перешкоди по каналах і забезпечувати високу швидкість і одночасно надійну передачу тривожних повідомлень.

Пристрій працює на частоті 868 МГц. Підтримує велику відстань передачі сигналу - до 2000 м на відкритому просторі. Для підключення до мережі є LAN-порт і Wi-fi-модуль (2.4G). Для здійснення дзвінків і відправки повідомлень підтримує 3G / 4G (слот для 2х SIM-карт).

Хаб DS-PWA96-M-WE підтримує:
● 96 бездротових зон;
● 48 радіобрелка;
● 48 RFID-мітки;
● 4 ретранслятора;
● 6 сирен;
● 8 зчитувачів RFID-міток або клавіатур;
● датчики руху з фотофіксацією тривог PIRCAM;
● IP відеокамери.

AxPro Hub має вихід RS-232 і світлодіоди для індикації стану системи. Крім того, DS-PWA96-M-WE також має вбудований зчитувач RFID-міток, за допомогою яких можна управляти режимами охорони (постановка об'єкта на охорону або відключення охоронної сигналізації).

Централь працює від вбудованого блоку живлення, а також, в якості резервного джерела живлення має вбудовану літієву батарею 4520 мАг, яка забезпечує до 12 годин роботи без підзарядки.

PIR-датчик DS-PWA96-M-WE здатний розпізнавати рух людини з першого кроку та ігнорувати тварин до 30 кг. Сповіщувач працює на частоті 868 МГц, відстань передачі - до 1600 м (на відкритому просторі). Відстань детекції до 15 метрів, кут виявлення 85.9°. Живлення від батарейки CR123A, з робочою напругою 3 В. Термін роботи пристрою від однієї батареї - 5 років (при частоті спрацьовування датчика близько 20 разів на день).

Магнітоконтакт DS-PDMC-EG2-WE - має 1 вбудований геркон, підтримує 2 зовнішні зони (стандартна і зона підвищеної чутливості), використовується налаштовуваний лічильник імпульсів. Сповіщувач працює на частоті 868 МГц, відстань передачі - до 1600 м (на відкритому просторі). Для безпечної передачі даних використовується шифрування AES-128. Живлення від батарейки CR123A, з робочою напругою 3 В. Термін роботи пристрою від однієї батареї - 5 років (при частоті спрацьовування датчика близько 20 разів на день).

Радіобрелок DS-PKF1-WE служить пультом управління всієї системи (постановка \ зняття з охорони). Має 4 кнопки і вбудований індикатор (триколірний діод). Працює на частоті 868 МГц. Передача сигналу здійснюється на відстані до 900 метрів на відкритому просторі. Живлення від батареї CR2032, 3V, тривалість роботи - до 3 років.

Основне призначення Hikvision DS-PWA96-Kit-WE

DS-PWA96-Kit-WE - це базовий комплект бездротової, компактної та надійною сигналізації AxPro від Hikvision - всесвітньо відомого бренду IoT рішень і систем відеоспостереження.

На базі сигналізації Hikvision AxPro можна створити комплексне рішення для охорони житлових приміщень (від невеликих квартир до величезних котеджів), комерційних об'єктів малого і середнього бізнесу (склади, торговельні площі, виробництва та ін).

Систему можна масштабувати і підключити широкий спектр детекторів і периферійних пристроїв для відеоверіфікації тривог, виявлення вторгнень, загорянь, затоплень, а також домашньої автоматизації і систем розумного будинку (розумні розетки та інше).

Завдяки гнучкому налаштуванню, легкому управлінню і простоті бездротового монтажу, система підходить під самі різні завдання і потреби.

Особливості Hikvision DS-PWA96-Kit-WE

Хаб бездротової сигналізації AX PRO з подвійним радіочастотним чіпом підтримує двосторонній зв'язок з використанням бездротових технологій Tri-X і CAM-X і кілька протоколів бездротової інтеграції (SIA- DC09 / ISUP / ISAPI), що дозволяє підключати до 210 периферійних пристроїв: датчики руху, датчики розбиття скла, дверні контакти, датчик диму, витоку води та інші датчики безпеки.

AxPro Hub також підтримує бездротовий пасивний інфрачервоний детектор PIRCAM, який виявляє рух в діапазоні 12 метрів і робить моментальні знімки об'єктів, що рухаються. За допомогою PIRCAM користувачі отримують не тільки повідомлення про тривогу, а й її фотоверіфікацію.

Також централь AxPro може працювати з переносними або статичними кнопками тривоги, бездротовими клавіатурами і радіобрелка, IP-камерами. При необхідності розширення зони покриття радіосигналу, хаб підтримує кілька бездротових ретрансляторів, які здатні збільшити охоплення території в 4 рази.

Централь Hikvision DS-PWA96-M-WE підтримує до 48 мережних користувачів, серед яких: 1 монтажник, 1 адмін, 46 звичайних користувачів.

Переглядати фото і відео можна через мобільний додаток або отримувати відеоролики на електронну пошту. Для спрощення налаштування роботи хаба є опція голосових підказок. Також, пристрій завантажує звіти про тривоги в ARC.

Налаштування системи охорони може виконуватися через веб-клієнт, мобільний клієнт або хмару конвергенції. Вибір додатку залежить від рівня користувача: iVMS-4200 або Hik-Connect (звичайний користувач) і Hik-ProConnect (фахівці монтажних організацій).

Додаток Hik-ProConnect підтримує віддалене додавання і налаштування елементів системи. Монтажник авторизується безпосередньо на об'єкті власником охоронної системи і тільки після цього отримує доступ до неї.

Кінцеві користувачі можуть створювати сценарії автоматичної постановки / зняття з охорони різних зон або використовувати додаток Hik-Connect для дистанційного керування режимами сигналізації, перевірки стану системи і додавання нових користувачів.

Датчик руху DS-PDP15P-EG2-WE підтримує двосторонній зв'язок і шифрування передачі даних AES-128, має індикатор сили сигналу, LED-індикатор тривоги синього кольору і фільтр спрямованого джерела освітлення 6500 Лк. Також, пристрій має тамперний захист від злому і відриву від стіни (тампер спереду і ззаду). Ефективна робота пристрою забезпечується при температурі від -10°С - + 55°С. Відсутність дротів значно полегшує і прискорює процес монтажу. Додаватися в систему може шляхом сканування QR-коду через додаток Hik-Connect або Hik-ProConnect.

Особливість даного сповіщувача: SEC (інтелектуальний контроль навколишнього середовища) - вдосконалена цифрова обробка сигналів і 3D-оптика. PIR-датчик має 52 зони виявлення. Рекомендується встановлювати в приміщеннях на стіну в кутку на висоті 1.8 - 2.4 м. Так забезпечується максимально хороший огляд датчика. 

Датчик відкриття DS-PDMC-EG2-WE рекомендується встановлювати в приміщеннях на двері і вікна. Може монтуватися на будь-який тип дверей і вікон, включаючи двері з металевою основою. Датчик доповнений LED-індикатором, який демонструє сигнал тривоги. Також, пристрій має тамперний захист від злому і відриву від стіни (тампер спереду і ззаду).

Додатково, датчик має індикатор температури навколишнього середовища та індикатор рівня сигналу. До пристрою можна підключити інший дротовий датчик через тривожний вхід (нормально закритий; нормально відкритий; лічильник імпульсів).

Ефективна робота пристрою забезпечується при температурі від -10°С - + 55°С. Відсутність дротів значно полегшує і прискорює процес монтажу. Додаватися в систему може через додаток Hik-Connect або Hik-ProConnect.

Радіобрелок DS-PKF1-WE має стильний і лаконічний зовнішній вигляд, і спеціальний отвір для кільця - щоб приєднати його до зв'язки ключів. Корпус брелока виконаний з міцного пластику. Брелок управління має 4 механічні кнопки, що не залипають, а також індикатор станів - триколірний світлодіод. Швидкість передачі сигналу - 4.8 кб/с. Модуляція 2GFSK. Мінімальна робоча напруга 2,1 В +/- 5%.

Основні технічні характеристики

Хаб Hikvision DS-PWA96-M-WE:

Частота роботи: 868 МГц;
Дальність дії: 2000 м;
Бездротові зони: 96;
Радіобрелки: 48;
RFID-мітки: 48;
Ретранслятори: 4;
Сирени: 6;
Зчитувачі RFID-міток і клавіатури: 8;
Канали зв'язку: LAN, WIFI, 3G, 4G;
Ethernet: RJ-45;
Wi-Fi: 802.11;
Живлення: вбудований блок живлення;
Резервне живлення: літієва батарея 4520 мАч;
Робоча температура: -10 °С ~ +55 °С;
Розміри: 170 × 170 × 39 мм.

Датчик руху DS-PDP15P-EG2-WE:

Частота роботи: 868 МГц;
Діапазон передачі: 1600 м;
Дальність роботи: 15 м;
Кут виявлення: 85.9°;
Живлення: 1 × CR123A, 3.0V
Термін служби батареї: 5 років;
Робоча температура: -10 °С ~ +55 °С;
Розміри: 65.5 × 103 × 48.5 мм;
Вага: 128 г.

Датчик відкриття DS-PDMC-EG2-WE:

Частота роботи: 868 МГц;
Діапазон передачі: 1600 м;
Живлення: 1 × CR123A, 3.0V
Термін служби батареї: 5 років;
Робоча температура: -10 °С ~ +55 °С;
Розміри: 22,5 × 103 × 23,2 мм \ 13 × 34,4 × 11,4 мм;
Вага: 59 р

Радіобрелок DS-PKF1-WE:

Частота: 868 МГц;
Дальність дії: 900 м;
Кнопки: 4 механічних;
Індикатор станів: триколірний світлодіод;
Батарея: CR2032, 3 В;
Розмір: 63.2 × 35.2 × 11.3 мм;
Вага: 16 г.

Комплектація Hikvision AX PRO:

Бездротова панель управління Hikvision DS-PWA96-M-WE - 1 шт .;
Датчик руху бездротовий Hikvision DS-PDP15P-EG2-WE - 1 шт .;
Датчик відкриття бездротовий HikvisionDS-PDMC-EG2-WE - 1 шт.
Брелок управління системою Hikvision DS-PKF1-WE - 1 шт.

Інструкція з підключення та налаштування комплекту GSM сигналізації Hikvision: https://worldvision.com.ua/ua/podkluchenie-i-nastroyka-besprovodnoy-okhrannoy-gsm-signalizatsii/.

Тип централі Охоронна
Спосіб застосування Автономний, Пультовий
Спосіб підключення Бездротовий
Канали зв'язку 3G, 4G, Wi-Fi, Дротовий інтернет
Робочий частотний діапазон 868 МГц
Протоколи, що підтримуються SIA DC09(SIA level 2, Contact ID), ISUP, ISAPI (SDK)
Дальність дії в прямій видимості до 2000 м
Кількість бездротових зон 96
Максимальна кількість бездротових пристроїв, що підключаються (датчиків, брелків, клавіатур і т.д.) 210
Тамперний вхід Є
Групи (розділи) 32
Інтерфейси RS-232
Телефонний моніторинг SIA, Contact ID та ін.
Кількість номерів для оповіщення дзвінком 46
Кількість номерів для оповіщення по SMS 46
Число підтримуваних бездротових сповіщувачів 96
Число радіобрелків, що підтримуються 48
Клавіатура Опційно
Клавіатури 8 (включаючи зчитувачі RFID-міток)
Зчитувач проксіміті карт 8 до 48 RFID-міток
Управління виносна клавіатура, брелок, проксіміті карта, мобільний телефон
Програмування комп'ютер, мобільний телефон, хмару (Cloud)
Користувачі / адміністратори / установник 46 / 1 / 1
Програмування та обслуговування за допомогою інтернет-браузера Так
Програмування та обслуговування за допомогою мобільного телефону Так
Можливість підтримки сценаріїв/розкладу Так
Таймери Автоматичної постановки / зняття з охорони
Журнал подій 5000
Блок живлення Вбудований
Ємність вбудованої батареї 4520 mAh
Термін роботи без підзарядки живлення 12 годин
Резервне електроживлення літієвий акумулятор
Призначення комплект бездротової сигналізації нового покоління AX PRO для підключення широкого спектру детекторів і периферійних пристроїв, включаючи виявлення вторгнень, відеоверіфікацію, виявлення диму, витоків води і домашню автоматизацію
Особливості моделі ● Слот для 2х SIM-карт.
● Підтримка бездротових 4 ретрансляторів і 6 сирен.
● Протоколи бездротового зв'язку нового покоління: Tri-X і Cam-X.
● Велика відстань передачі RF.
● Двосторонній зв'язок з шифруванням AES-128.
● Фотоверіфікація тривог з датчиком руху PIRCAM.
● Голосова підказка (гучномовець вбудований).
● Налаштування через веб-клієнт, мобільний клієнт і хмару (Convergence Cloud).
● Конфігурація Hik-Connect і Hik-ProConnect залежить від рівня доступу користувача.
● Відправка повідомлень про тривогу через SMS або телефонні дзвінки.
● Перегляд відео в режимі реального часу з Hik-Connect.
● Відеокліпи в тривожних повідомленнях по електронній пошті і через додаток.
● Звіти про тривоги завантажуються в ARC.
● Підтримка світлодіодного індикатора для відображення стану системи (Постановка / зняття з охорони, Тривога, Тампер, Помилка, Хмара, Живлення).
● Вбудований зчитувач RFID-міток.
Інші назви моделі Hikvision AX PRO
Комплект Так
Комплектація бездротовий хаб DS-PWA96-M-WE (білий, 868MHz) x 1;
PIR-датчик руху Hikvision DS-PDP15P-EG2-WE x 1;
датчик відкриття Hikvision DS-PDMC-EG2-WE x 1;
брелок Hikvision DS-PKF1-WE x 1
Бездротовий датчик руху 1 в комплекті
Зона виявлення 15 м
Кут виявлення 85.9°
Рекомендована висота установки 1.8 м ~ 2.4 м
Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна 1 в комплекті
Поріг спрацювання 11-43 мм
Брелок постановки/зняття з охорони 1 в комплекті
Діапазон робочих температур -10°С ~ +55°С
Робоча вологість до 90%
Рівень безпеки Grade 2
Матеріал корпуса Пластик
Колір білий
Габаритні розміри хаб: 170x170x39 мм; PIR-датчик: 65×103×48 мм; магнітоконтакт: 22×103×23 мм, 13×34×11 мм; брелок: 35x63x11 мм
Вага хаб: 558 г; PIR-датчик: 128 г; магнітоконтакт: 59 г; брелок: 16 г
Гарантія від виробника 12 місяців
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Поширити у соцмережах

Комплект бездротової сигналізації Hikvision DS-PWA96-Kit-WE

В наявності
Артикул: 35722
10 095 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення Вашої ціни
Колір
Замовити швидко
  • Кур'єром по Києву: 50 грн, від 2000 грн - безкоштовно
  • Новою поштою по Україні: від 50 грн
  • Самовивіз з нашого магазину

Більше інформації про доставку

  • Готівкою при отриманні
  • Накладений платіж (при замовленні від 300 грн)
  • Через касу або термінал ПриватБанк
  • Безготівковий розрахунок
  • Гарантія від виробника 12 місяців
  • Обмін/повернення товару на протязі 14 днів
Вгору