Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплект бездротової GSM сигналізації Ajax StarterKit Cam

Із стрімким впровадженням новітніх технологій в наш час споживач все частіше обирає передові системи сигналізації, які не вимагають багато часу для монтажу та прокладання дротів.

Ajax StarterKit Cam - це комплект сигналізації бездротового типу, який складається з інтелектуальної централі, двох датчиків (на рух і відкриття) та брелока дистанційного керування. Все легко встановлюється і налаштовується самостійно.

Даний комплект може доповнюватися 25 IP відеокамерами і сотнею бездротових пристроїв безпеки Ajax - датчиками з різноманітним функціональним навантаженням (руху, відкриття, вібрації, розбиття скла, виявлення задимлення і затоплення), клавіатурами, сиренами та іншими.

Набір використовує Ethernet, GSM 850/900/1800/1900 MHz, протокол для датчиків Jeweller на частоті 868 MHz. А завдяки спеціальному радіопротоколу Wings, за допомогою якого передаються знімки, фотоверифікація тривог в рази швидше ніж відео. При виникненні тривожних ситуацій відправляється push-повідомлення, SMS або здійснюється дзвінок на телефон.

Детектори монтуються на відстані від централі в зоні прямої видимості до 2000 метрів. Постійно перевіряється працездатність пристроїв пінгами з обраним періодом часу в проміжку 12-300 секунд. Відстань виявлення руху внутрішнім датчиком MotionCam досягає 12 метрів при куті огляду 88.5° по горизонталі і 80° по вертикалі. Не спрацьовує прилад при появі тварини вагою до 20 кг і зростом до 50 см. Датчик відкриття DoorProtect спрацьовує при збільшенні зазору понад 1-2 см. Брелок SpaceControl контролює систему охорони приміщення і може відправляти сигнал тривоги на пульт охорони, маючи функцію тривожної кнопки.

Налагодження та обслуговування легко відбувається за допомогою безкоштовного мобільного додатку на OC Android / iOS, а також брелком з 4 кнопками. Живлення брелока і датчиків від батарейок CR123A і CR2032 (термін служби яких до 7 років). У централі є вбудований акумулятор Li-Ion 2 А/ч, який при відключенні внутрішнього блоку живлення AC 110-240V від мережі, забезпечить хабу 16 годин резервного живлення. Колірна гамма: білий або чорний.

Основне призначення Ajax StarterKit Cam

Ajax StarterKit Cam є одним з кращих комплектів для організації бездротової системи безпеки будинку, квартири, дачі, офісу, складу, комерційних та інших об'єктів, де багато приміщень, вікон і дверей. Охоронну сигналізацію на основі базового комплекту StarterKit Cam легко можна масштабувати до значних розмірів, поступово доповнюючи її іншими пристроями Ajax Systems для створення комплексної системи безпеки з відеоспостереженням, пожежною сигналізацією та функціями розумного будинку.

Основні можливості Ajax StarterKit Cam

Інтелектуальна централь Ajax Hub 2

Централь Ajax Hub 2 оснащена потужним процесором і дозволяє підключати в систему до 100 бездротових пристроїв і до 25 камер відеоспостереження, об'єднуючи їх в окремі групи для зручного управління охороною окремих приміщень.

Ajax Hub 2 підтримує максимальну кількість:

 • підключених пристроїв - 100;
 • користувачів, що мають доступ до хабу - 50;
 • сценаріїв роботи - 32;
 • кімнат під охороною - 50;
 • груп охорони для управління пристроями - 9;
 • відеокамер або відеореєстраторів - 25;
 • ретрансляторів сигналу Ajax ReX 2 - 5.

Підключені до централі детектори визначають появу витоку води, диму, газу, рух людини, відкриття вікон або дверей. Попередження про виникнення тривожних ситуацій відправляються на телефон власника, а також можливе пряме підключення на пульт охорони спеціалізованої організації (сьогодні близько 150 охоронних компаній України приймають на свій пульт сигналізацію Ajax).

Ajax Hub 2 в разі виявлення глушіння його сигналів переводить роботу всієї системи на інші частоти. На програмному рівні сигналізація Ajax повністю захищена від вірусів.

Інтернет-підключення дозволяє хабу цілодобово здійснювати зв'язок по зашифрованому каналу з хмарним сервером Ajax Cloud, що гарантує безпечний доступ до пристрою, зберігання його налаштувань і оперативне отримання оновлень.

Бездротовий датчик руху MotionCam

Інфрачервоний датчик Ajax MotionCam з вбудованою фотокамерою з перших кроків реагує на людину, маючи імунітет до тварин, що дозволяє виключити ймовірність помилкових спрацьовувань. Обробка сигналу відбувається 100% цифровим способом.

Виявлення руху: 3 рівні налаштування чутливості; дальність - 12 метрів; кут огляду по горизонталі 88.5°, по вертикалі - 80°.
Дальність зв'язку з централлю становить близько 1700 м на відкритому просторі. Сигнал передачі захищений від перехоплення і підміни.

Потужність передачі радіосигналу адаптивна - чим ближче датчик розташовується до централі, тим менше витрачатися енергії на передачу. Для живлення приладу використовуються батареї з терміном служби до 4 років.

MotionCam надає більше ніж просто фото - це анімована серія з 1-5 знімків, яка передається менш ніж за 9 секунд після виявлення і підняття тривоги. Завдяки радіопротоколу Wings, фотоверифікація гарантована навіть при перебоях зв'язку і нестабільному сигналі - вбудовані алгоритми перевіряють і дозавантажують пакети, а надійність каналу звя'зку підвищена завдяки використанню виділеної антени централі.

Бездротовий датчик відкриття DoorProtect

Магнітоконтактний датчик Ajax DoorProtect дозволяє зафіксувати розкриття на 1-2 см стулок дверей, вікна, воріт або інших подібних об'єктів. Дальність зв'язку датчика з централлю близько 1200 метрів в зоні прямої видимості, в будівлі - кілька поверхів. Двосторонній зв'язок між пристроями піддається шифруванню і захисту від підміни даних.

Датчик DoorProtect складається з двох модулів: один з яких (магніт) кріпиться на рухому сторону, а інший - на нерухому (включає в себе індикатор зеленого кольору і геркон, який розрахований на спрацьовування понад 1 мільйон разів). Встановлюється на будь-який тип вікон і дверей, в тому числі на металеву основу. 

Для електроживлення використовується батарея CR123A, яка підлягає заміні через 5-7 років після надходження попередження про низький заряд. Є роз'єм для підключення зовнішніх датчиків від сторонніх виробників.

Бездротовий брелок SpaceControl

Брелок Ajax SpaceControl - це невеликий пульт зі зворотним зв'язком для дистанційного керування сигналізацією. Є кнопки постановки на охорону, зняття з охорони, кнопка тривоги.

Працює пристрій на робочій частоті 868-868.6 МГц. Дальність зв'язку близько 1300 м на відкритому просторі без стін і перекриттів, в реальних умовах - пара поверхів бізнес-центру.

Перехопити і підмінити сигнал неможливо завдяки аутентифікації. Сигнали проходять блочне шифрування на основі алгоритму AES.

Резервні канали зв'язку Ajax StarterKit Cam

GSM-модуль Hub 2 підтримує дві Micro SIM 2G. Крім того, для інтернет-підключення використовується Ethernet.

Завдяки технології Jeweller забезпечена миттєва відправка сигналів тривоги, які захищені від перешкод, глушіння, перехоплення і підміни зловмисниками.

На відміну від відеоспостереження, Ajax Hub 2 здатний передавати фотопідтвердження через 2G мережу і доставляти серію знімків навіть якщо швидкість підключення буде всього 0.5 Кбіт/с.

Легкі інсталяція та налаштування Ajax StarterKit Cam

Всі пристрої повністю готові до роботи відразу ж після вилучення з коробки - встановлені елементи живлення і прописані стандартні настройки. Монтаж здійснюється за лічені хвилини завдяки кріпленню SmartBracket, що дозволяє встановити весь комплект буквально за пів години.

Датчики встановлюються в зоні прямої видимості до 2 км або в межах декількох поверхів будівлі. Завдяки безвідмовній та енергоефективній радіотехнології Jewelle, датчики Ajax при щохвилинних пінгах працюють без підзарядки до 7 років.

Датчики підключаються в один клік, а всі налаштування здійснюються через зручний безкоштовний додаток для телефону (iOS або Android). 50 користувачів з різними рівнями доступу можуть ставити і знімати систему з охорони, отримувати повідомлення і сигнали тривоги.

Основні технічні характеристики Ajax StarterKit Cam

Канали зв'язку: Ethernet, 2G - GSM (850/900/1800/1900 Мгц)
Підтримувані протоколи: Jeweller (тривога) / Wings (фото)
Мобільні додатки: iOS , Android 
Робочий частотний діапазон: 868,0 - 868,6 МГц
Кількість бездротових зон: 100
Відеоспостереження: 25 камер або відеореєстраторів
Час доставки сигналу тривоги: 0,15 c
Термін роботи датчиків при щохвилинних пінг: до 7 років
Живлення централі від мережі: 110-240 В
Ємність резервного Li-Ion акумулятора: 2 А/ч
Термін автономної роботи: 16 годин (при вимкненому Ethernet)
Діапазон робочих температур: -10°С ~ +40°С
Колір: білий / чорний

Комплектація

 • Інтелектуальна централь Ajax Hub 2 - 1шт.
 • Бездротовий датчик руху MotionCam - 1шт.
 • Бездротовий датчик відкриття DoorProtect - 1шт.
 • Бездротовий брелок SpaceControl - 1шт.

Що ще є в лінійці продукції Ajax?

Тип централі Охоронна
Спосіб застосування Автономний, Пультовий
Спосіб підключення Бездротовий
Канали зв'язку 2G, Дротовий інтернет
Частота GSM мережі 850/900/1800/1900 МГц
Робочий частотний діапазон 868 МГц
Протоколи, що підтримуються Contact ID, SIA, Jeweller, Wings
Дальність дії в прямій видимості 2000 м
Кількість бездротових зон 100
Максимальна кількість бездротових пристроїв, що підключаються (датчиків, брелків, клавіатур і т.д.) 100
Тамперний вхід Є
Групи (розділи) до 9
Кількість номерів для оповіщення дзвінком 50
Клавіатура Опційно
Управління виносна клавіатура, брелок, комп'ютер, мобільний телефон
Програмування та обслуговування за допомогою мобільного телефону Так
Можливість підтримки сценаріїв/розкладу Так
Блок живлення Вбудований
Живлення централь: мережа 110−240 В / вбудований акумулятор Li-Pol
датчик руху: 2 батареї CR123A
датчик відкриття: батарея CR123A
брелок: батарея CR2032
Ємність вбудованої батареї 2 А/г
Термін роботи без підзарядки живлення 16 час. (при выключенном Ethernet)
Резервне електроживлення Li-Ion акумулятор
Призначення Базовий комплект охоронної сигналізації з можливістю масштабування до комплексної системи безпеки від злому, пожежі і затоплення
Особливості моделі Працює без дротів і Wi-Fi
Підключення до 25 відеокамер і реєстраторів
Підтримка 5 ретрансляторів сигналу ReX
32 сценарія з програмованими реакціями і діями системи
50 кімнат, 9 груп охорони
Оповіщення про глушіння сигналів
Тампер на відкриття і відрив
Підтримка датчика Ajax MotionCam - фотопідтвердження тривог
Сигнал тривоги передається за 0.15 с.
Фотопідтвердження - менш ніж за 9 с.
Повідомлення тривоги і фото доставляються через 2G мережу навіть при швидкості підключення всього 0.5 Кбіт/с
Комплект Так
Комплектація інтелектуальна централь Ajax Hub 2, датчик руху Ajax MotionCam, датчик відкриття Ajax DoorProtect, брелок з тривожною кнопкою Ajax SpaceControl
Бездротовий датчик руху 1 в комплекті
Зона виявлення 12м
Кут виявлення 88.5 ° по горизонталі і 80 ° по вертикалі
Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна 1 в комплекті
Поріг спрацювання 1-2 см.
Брелок постановки/зняття з охорони 1 в комплекті
Діапазон робочих температур -10°С до +40°С
Матеріал корпуса Пластик
Колір білий, чорний
Габаритні розміри централь: 163×163×36 мм
датчик руху: 135х70x60 мм
датчик відкриття: Ø20х90 мм
брелок: 65х37х10 мм
Гарантія від виробника 24 місяці
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Поширити у соцмережах

Комплект бездротової сигналізації Ajax StarterKit Cam

В наявності
Артикул: 34561_1
12 699 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення Вашої ціни
Колір
Замовити швидко
 • Кур'єром по Києву: 50 грн, від 2000 грн - безкоштовно
 • Новою поштою по Україні: від 50 грн
 • Самовивіз з нашого магазину

Більше інформації про доставку

 • Готівкою при отриманні
 • Накладений платіж (при замовленні від 300 грн)
 • Через касу або термінал ПриватБанк
 • Безготівковий розрахунок
 • Гарантія від виробника 12 місяців
 • Обмін/повернення товару на протязі 14 днів
Вгору