Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплект бездротової GSM і WiFi сигналізації ATIS Kit GSM+WiFi 130T

Atis Kit GSM + WiFi 130T – це комплект бездротової сигналізації з підтримкою управління системою охорони зі смартфону через додаток Tuya Smart. Atis Kit GSM + WiFi 130T складається з централі Atis GSM + WiFi 130, датчика руху Atis-804DW, датчика відкриття Atis-19DW, 2 брелків Atis-8W, провідної сирени і блоку живлення. Колірна гамма: білий.

ATIS Kit GSM + WiFi 130T може доповнюватися 45 бездротовими пристроями безпеки Atis з різноманітним функціональним навантаженням. При виникненні тривожних ситуацій надсилається повідомлення на смартфон, SMS на 3 номери або здійснюється голосовий дзвінок на 6 номерів телефонів. GSM зв'язок забезпечується модулем з 1 слотом для SIM-карти. Налагодження та обслуговування легко відбувається завдяки вбудованому Wi-Fi модулю за допомогою безкоштовного мобільного додатку (iOS або Android). Також управління можливе з вбудованої клавіатури або брелка Atis-8W з 4 кнопками.

Детектори монтуються на віддаленні від централі в зоні прямої видимості до 50 метрів. Відстань виявлення руху внутрішнім датчиком Atis-804DW досягає в зоні 8x8 метрів при куті огляду 110° по горизонталі. Датчик відкриття Atis-19DW спрацьовує при збільшенні зазору понад 1 см. Брелок Atis-8W контролює систему охорони приміщення і може відправляти сигнал тривоги на пульт охорони, маючи функцію тривожної кнопки. Внутрішня провідна сирена звучить з гучністю 110 дБ.

Електроживлення централі від блоку живлення DC 5V або від резервного Li-Ion акумулятора. Живлення датчика руху DC 9V від батарейки типу Крона і датчика відкриття DC 12V від батарейки типу 23A.

Основне призначення ATIS Kit GSM+WiFi 130T

Atis Kit GSM + WiFi 130T є одним з кращих комплектів для організації бездротової системи безпеки квартири, будинку, офісу, складу, комерційних і інших об'єктів, де кілька приміщень, вікон і дверей. Охоронну сигналізацію на основі базового комплекту Atis Kit GSM + WiFi 130 легко можна масштабувати до значних розмірів, поступово доповнюючи її іншими пристроями для створення комплексної системи безпеки з пожежною сигналізацією та функціями розумного будинку.

Основні можливості ATIS Kit GSM+WiFi 130T

Централь Atis GSM+WiFi 130

Централь Atis GSM + WiFi 130 оснащена потужним процесором і оперативною пам'яттю. Це дозволяє обслуговувати до 45 бездротових датчиків і до 8 брелків, об'єднуючи їх в 2 окремі групи для зручного управління охороною окремих приміщень. При установці датчиків застосовуються 7 режимів функціонування:

 • Під охороною (Arm Effective);
 • Режим часткової охорони (Arm / Home Effective);
 • 24-годинна (24 Effective Hours);
 • Пропуск (Bypass), Дзвінок (Doorbell);
 • Допомога літнім (Elderly zone);
 • Гостьовий (Welcome zone).

Для зручності користування централлю є 2.4 дюймовий TFT екран. Також можна записати приватне повідомлення голосової пошти тривалістю 10 секунд.

Підключені до централі детектори визначають поява витоку води, диму, газу, рух людини, відкриття вікон або дверей. Попередження про виникнення тривожних ситуацій відправляються на телефон власника. Для настройки, програмування і віддаленого контролю централі застосовуються DTMF-команди або SMS-повідомлення з мобільного телефону.

Хаб цілодобово здійснює зв'язок по зашифрованому каналу з детекторами, застосовуючи стандарти PT2262, EV1527, що гарантує безпечний доступ до пристроїв і зберігання їх налаштувань.

 

Бездротовий датчик руху Atis-804DW

Інфрачервоний датчик Atis-804DW з перших кроків реагує на переміщення людини всередині приміщення. Обробка сигналу відбувається 100% цифровим способом.

Виявлення руху: дальність в зоні - 8x8 метрів; кут огляду по горизонталі 110°.

Дальність зв'язку з централлю становить близько 50 метрів на відкритому просторі. Сигнал передачі захищений від перехоплення і підміни завдяки шифруванню зі стандартом PT2262.

Потужність передачі радіосигналу на частоті 433 МГц адаптивна - чим ближче датчик розташовується до централі, тим менше витрачається енергії на передачу. Для живлення приладу використовується батарея типу КРОНА з напругою DC9V і споживанням до 15mA.

Бездротовий датчик відкриття Atis-19DW

Магнітоконтактний датчик Atis-19DW дозволяє зафіксувати розкриття на 1 см стулок дверей, вікна, воріт або інших подібних об'єктів. Дальність зв'язку датчика з централлю на частоті 433 МГц близько 50 метрів в зоні прямої видимості, в будівлі - кілька поверхів. Двосторонній зв'язок між пристроями піддається шифруванню в стандарті PT2262.

Датчик Atis-19DW складається з двох модулів: один з яких (магніт) кріпиться на рухому сторону, а інший - на нерухому (включає в себе індикатор зеленого кольору і геркон). Встановлюється на будь-який тип вікон і дверей, в тому числі на металеву основу.

Для електроживлення використовується батарея типу 23A з напругою DC12V і споживанням до 10mA. При низькому заряді батареї надходить попередження на централь і постійно світиться індикатор.

Бездротовий брелок Atis-8W

Брелок Atis-8W - це невеликий пульт зі зворотним зв'язком для дистанційного керування сигналізацією. Є кнопки постановки на охорону, зняття з охорони, кнопка тривоги.

Працює пристрій на робочій частоті 433 МГц. Дальність зв'язку близько 150 метрів на відкритому просторі без стін і перекриттів, в реальних умовах - пара поверхів бізнес-центру. Перехопити і підмінити сигнал неможливо завдяки шифруванню сигналу.

Пристрій зроблено з міцного чорного пластику. Передбачено захист від ненавмисних натиснень кнопок. Брелок оснащений залізним кільцем з карабіном для кріплення на в'язку ключів. При натисканні клавіш світиться індикація.

Дротова сирена

Дротову сирену можна експлуатувати тільки всередині приміщення. Активація сирени відбувається по імпульсу від централі при тривожній ситуації. Акустична потужність звукового оповіщувача досягає 110 дБ.

Корпус сирени зроблений з міцного пластику в поєднанні чорного, білого і червоного кольорів.

Резервні канали зв'язку ATIS Kit GSM+WiFi 130

Atis Kit GSM + WiFi 130 оснащений GSM-модулем, який підтримує одну SIM-карту. Крім того, для підключення до мобільного телефону є Wi-Fi-модуль. Завдяки цьому забезпечена миттєва відправка сигналів тривоги.

Легка інсталяція та налаштування ATIS Kit GSM+WiFi 130

Всі пристрої повністю готові до роботи відразу ж після вилучення з коробки - встановлені елементи живлення і прописані стандартні настройки. Монтаж здійснюється за лічені хвилини завдяки кріпильному комплекту, що дозволяє встановити весь комплект буквально за пів години.

Датчики встановлюються в зоні прямої видимості до 50 метрів або в межах декількох поверхів будівлі. Завдяки безвідмовній і енергоефективній радіотехнології, датчики Atis працюють безвідмовно тривалий період.

Датчики підключаються в один клік, а всі налаштування виконуються через зручний безкоштовний додаток для телефону (iOS або Android). Користувачі можуть ставити і знімати систему з охорони, отримувати повідомлення і сигнали тривоги.

Основні технічні характеристики ATIS Kit GSM+WiFi 130T

TFT екран 2.4 дюйма;
2 групи постановки і зняття сигналізації з охорони за розкладом;
Кількість бездротових зон: 45;
Мобильное приложение: Tuya Smart;
Канали зв'язку: Wi-Fi, 2G;
1 SIM-карта 2G;
GSM мережу: GSM850/900/1800/1900 MHz;
Мобільні додатки: iOS 4.1 і вище, Android 4.1 і вище;
Робочий частотний діапазон: 433 МГц;
Опір: 4.7M;
Живлення централі від блоку живлення: DC 5V, резервний вбудований Li-Ion акумулятор;
Діапазон робочих температур: -10°С ~ +50°С;
Колір білий.

Комплектація

 • Централь Atis GSM + WiFi 130 - 1 шт.
 • Бездротовий ІЧ-датчик руху ATIS-804DW - 1 шт.
 • Бездротовий датчик відкриття ATIS-19DW - 1 шт.
 • Бездротовий брелок ATIS-8W - 2 шт.
 • Провідна сирена - 1 шт.
 • Блок живлення - 1 шт.
 • Кріпильні елементи - 1 комплект.
 • Інструкція - 1 шт.
Тип централі Охоронна
Спосіб застосування Автономний
Спосіб підключення Бездротовий
Канали зв'язку 2G, Wi-Fi
Частота GSM мережі 850/900/1800/1900 МГц
Робочий частотний діапазон 433 МГц
Протоколи, що підтримуються Ademco control ID
Відстань від датчика до централі 50 метрів (відкритий простір)
Кількість бездротових зон 45
Максимальна кількість бездротових пристроїв, що підключаються (датчиків, брелків, клавіатур і т.д.) 45
Групи (розділи) 2
Кількість номерів для оповіщення дзвінком 6
Кількість номерів для оповіщення по SMS 3
Число підтримуваних бездротових сповіщувачів 45
Число радіобрелків, що підтримуються 8
Клавіатура Вбудована
Управління вбудована клавіатура, брелок, мобільний телефон
Програмування світлодіодна клавіатура, мобільний телефон
Програмування та обслуговування за допомогою мобільного телефону Так
Спротив шлейфу сигналізації 4.7 MОм
Блок живлення Виносний
Живлення централь: мережа DC 5V / вбудований акумулятор Li-Pol
датчик руху: батарея КРОНА
датчик відкриття: батарея 23A
Резервне електроживлення Li-Ion акумулятор
Призначення бездротова сигналізація «з коробки» готова для забезпечення ефективної охорони квартири, котеджу, дачі, гаража або офісу
Особливості моделі підтримка мобільного додатку Tuya Smart - голосові дзвінки і sms-повідомлення на смартфон
постановка (зняття) сигналізації на охорону, програмування системи виконується з брелка, мобільного телефону (SMS / DTMF / мобільний додаток Tuya Smart) або з клавіатури централі
шифрування за допомогою чіпів PT2262 (фіксований код) і EV1527 (навчений код)
Комплект Так
Комплектація централь - 1 шт. бездротовий ІЧ-датчик руху ATIS-804DW - 1 шт. бездротовий датчик відкриття дверей ATIS-19DW - 1 шт. дротова сирена - 1 шт. радіобрелок для постановки / зняття на охорону ATIS-8W - 2 шт. блок живлення - 1 шт. кріпильні елементи - 1 комплект інструкція - 1 шт.
Бездротовий датчик руху 1 в комплекті
Зона виявлення 8x8 метрів
Кут виявлення 110°
Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна 1 в комплекті
Поріг спрацювання до 10 мм
Брелок постановки/зняття з охорони 2 в комплекті
Сирена 1 в комплекті
Тип сирени Дротова
Тип сповіщення Звукове
Гучність сирени 110 дБ
Діапазон робочих температур -10°С~+50°С
Робоча вологість до 85%
Матеріал корпуса Пластик
Колір білий
Габаритні розміри датчик руху: 110х65x50 мм
датчик відкриття: Ø20х90 мм
брелок: 65х37х10 мм
Гарантія від виробника 12 місяців
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Поширити у соцмережах

Комплект бездротової GSM і Wi-Fi сигналізації ATIS Kit GSM+WiFi 130T

В наявності
Артикул: 36346
3 600 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення Вашої ціни
Замовити швидко
 • Кур'єром по Києву: 50 грн, від 2000 грн - безкоштовно
 • Новою поштою по Україні: від 50 грн
 • Самовивіз з нашого магазину

Більше інформації про доставку

 • Готівкою при отриманні
 • Накладений платіж (при замовленні від 300 грн)
 • Через касу або термінал ПриватБанк
 • Безготівковий розрахунок
 • Гарантія від виробника 12 місяців
 • Обмін/повернення товару на протязі 14 днів
Вгору