Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажаєте знати вартість?
0
Мій кошик

Поворотні IP камери

Поворотна роботизована IP відеокамера, яку називають speed dome IP відеокамера - це сучасна високотехнологічна камера спостереження, яка володіє автоматичним або віддаленим ручним наведенням на ціль, поряд запрограмованих маршрутів моніторингу, регулювання кута огляду і підвищеною функціональністю. Сучасні поворотні мережеві відеокамери функціонують у взаємодії з датчиками руху, які допомагають їм фіксувати можливу загрозу, переходячи до відеозйомки ділянки, що вимагає посиленого контролю. Пристрій такого типу зазвичай укладено в корпус купольної форми, здатне обертатися навколо горизонтальної осі на триста шістдесят градусів, і передбачає настінний або стельовий варіант кріплення. В даний час speed dome камери використовуються в зовнішніх або у внутрішніх системах спостереження.

Поворотні роботизовані IP камери відеоспостереження складаються, як правило, з чотирьох основних компонентів: відеопідсистеми (відеокамери), трансфокатора, вбудованої системи телеметрії і поворотного механізму. Найчастіше подібні пристрої використовуються на відкритих великих територіях і комплектуються спеціальними пультами управління.

Вибір відповідного роботизованого мережевого відеотехніка залежить від встановлених перед ним завдань, від умов, в яких відеокамера буде використовуватися, а також від вартості.

Головною відмінною рисою вищезазначених пристроїв є наявність у них поворотного механізму, що дозволяє обертати трансфокатор у вертикальній і горизонтальній площинах. Вирішивши купити speed dome камеру, зверніть увагу на швидкість її повороту, а також нахилу, оскільки сучасні поворотні камери можуть бути звичайними або високошвидкісними. Вимірюється швидкість нахилу і повороту в градусах в секунду, в даний час значення ці коливаються в межах трьохсот-шестисот градусів в секунду. Крім цього, поворотний механізм має певними обмеженнями повороту і нахилу. Відносно горизонтальній площині таких обмежень, як правило, не існує, пристрої можуть вільно обертатися на триста шістдесят градусів. Що ж стосується нахилу, його діапазон становить, як правило, сто вісімдесят градусів, що, втім, функціональність камери не обмежує, оскільки направляти її вгору, як правило, немає необхідності.

Також слід увагу своє при покупці звернути на трансформатор - об'єктив, що володіє змінною фокусною відстанню. Використання в оптичній системі змінного фокусної відстані дозволяє регулювати рівень деталізації зображення - зменшувати або збільшувати картинку, що потрапляє в область зору об'єктива. Кратність збільшення трансфокатора & ndash; це одне з визначальних значень, яке слід враховувати при покупці камери.

За дистанційне керування відеокамерою відповідає система телеметрії, яка об'єднує трансфокатор і поворотний механізм. Вона вбудована в прошивку відеокамери і містить в собі значення можливого збільшення та базові координати.

Головним параметром, яким характеризується будь-яка сучасна камера відеоспостереження speed dome, є якість одержуваного з її допомогою зображення. У цифрових IP пристроях сигнал до приймаючого пристрою (відеореєстратора, комп'ютера та ін.) Передається в зашифрованому вигляді. Поворотні швидкісні відеокамери широко використовуються сьогодні в системах відеоспостереження. При їх виробництві виробник бере внутрішню начинку від найбільш популярною у користувачів моделі відеокамери, встановлює її в куполоподібний корпус, постачає трансфокатором, поворотним механізмом та ін. В результаті користувачі отримують знайому вже їм за параметрами і якістю зображення відеокамеру, але в новому форм-факторі.

Сучасні купольні відеокамери спостереження дозволяють отримувати збільшене відеозображення будь-якого об'єкта в необхідний момент. Завдяки їм, роботодавці можуть контролювати роботу будівельників на об'єкті, стежити за машинами на парковці, здійснювати відеоспостереження за товаром на складі тощо. Зручні і функціональні відеокамери speed dome ціна на які цілком доступна, забезпечують зручне і високоефективне ведення відеоспостереження за будь-якими об'єктами.

В нашому інтернет-магазині представлені: Вуличні IP камериWi-Fi камери та ін.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору