Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажаєте знати вартість?
0
Мій кошик

Датчики відкриття

Датчики відкриття

Датчики відкриття відносяться до елементів охоронної системи і служать для детекції актів незаконного або небажаного відкриття дверей, воріт, вікон, сейфів, люків та інших отворів, які потребують захисту. Основою подібних пристроїв є геркон, тому датчики відкриття ще називають герконовими.

Принципи дії

Геркон складається з двох магнітних контактів, запаяних в один корпус. Контакти датчиків відкриття спрацьовують на замикання або розмикання при виникненні змін у магнітному полі. Магніт датчика монтується на стулку об'єкту, що охороняється, а сам датчик на каркас - одвірок, віконну раму або стовп.

Датчики відкриття є допоміжними пристроями системи безпеки і не можуть функціонувати без контролера, який в свою чергу приймає сигнал тривоги і віддає команди іншим елементам охоронної системи, наприклад, активуючи сирену, відеоспостереження або вмикання світла.

Сфера використання

Магнітноконтактні датчики відкриття часто використовуються для запобігання проникнення в будинок, магазин, квартиру або на приватну закриту територію сторонніх осіб. Існують технології, які здатні не тільки просигналізувати централі про відкриття, а й відправити електронний лист, push або SMS власнику об'єкта. У деяких охоронних системах передбачена можливість миттєвого дзвінка власнику або довіреним особам. Також ряд систем оснащені спеціальними налаштуваннями, які задає сам власник, що відповідають за реакцію підключених до системи приладів на спрацювання датчика відкриття. Так, контролер може подати сигнал замикання всіх замків або, наприклад, знеструмлення електроприладів в разі розмикання захищеної двері.

Типи датчиків

Датчики відкриття можна розділити на наступні підвиди:

1. За типом підключення:

• провідний

• автономний

• безпровідний

2. За типом контакту:

• нормально-замкнутий

• нормально-розімкнутий

3. По області монтажу:

• вулична

• всередині приміщення

Наш магазин пропонує широкий асортимент датчиків відкриття від провідних виробників. Ціни на датчики відкриття варіюються в широкому діапазоні, завдяки чому можна підібрати пристрій на будь-який смак і гаманець. Купити датчики відкриття можна оформивши замовлення прямо на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання, допоможуть з вибором моделей відповідно до вимог і оформлять доставку в найкоротші терміни.

Відтворення і копіювання інформації з сайту допускається лише з дозволу адміністрації сайту.

Вгору