Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Опис комплекту конвертерів Utepo SFP-10G-20KM-TX/RX

Utepo SFP-10G-20KM-TX/RX - це комплект, що складається з двох одномодових оптичних SFP-модулів: SFP-10G-20KM-TX (1270/1330nm)/SFP-10G-20KM-RX (1330/1270nm). Передавач використовує лазер DFB 1270 нм (1330 нм) і фотодетектор PIN-TIA.

Максимальна пропускна здатність SFP-модуля - 11.3 Гб/с, а максимальна відстань передачі сигналу до 20 км. Підтримка подвійного CDR в каналі TX і RX (опціонально).

Є 2-провідний інтерфейс з вбудованим цифровим діагностичним моніторингом.

Трансивер має єдине +3.3 В електроживлення.

Основне призначення Utepo SFP-10G-20KM-TX/RX

Комплект модулів Utepo SFP-10G-20KM-TX/RX призначений для двосторонньої передачі інформації зі швидкістю до 10 Гб за секунду. Дані модулі призначені для використання в парі з оптоволоконним конвертером і оптичним комутатором Ethernet з SFP-портом.

Комплект можна використовувати в Ethernet, телекомунікації, оптоволоконному зв'язку та інших галузях.

Особливості Utepo SFP-10G-20KM-TX/RX

Конвертер відповідає стандарту RoHS, а також стандарту безпеки лазера IEC-60825. Підтримує функцію гарячої заміни, без відключення електроживлення обладнання.

Пристрій має низький рівень електромагнітних завад і захист від електростатичного розряду.

Сумісність: SFF-8472 SFP+ MSA, SFP+ SFF-8431 і SFF-8432.

Основні технічні характеристики Utepo SFP-10G-20KM-TX/RX

Макс. пропускна здатність: 10 Гб/с;

Довжина хвилі: SFP-10G-20KM-TX (1270/1330nm)/SFP-10G-20KM-RX (1330/1270nm);

Відстань передачі: 20 км;

Споживання: 1.5 Вт;

Блискавкозахист: ESD;

Робоча температура: -5°С ~ +70°С;

Розміри: 55х13х8.5 мм;

Вага: 17 г.

Тип пристрою Оптичний модуль SFP
SFP порт 2 x 10 Гбіт/с
Пропускна здатність 11.3 Гбіт/с
Стандарт IEC-60825
Особливості оптичний порт: LC;
дальність передачі даних: одномодове волокно 20 км;
довжина хвилі: передавач DFB 1270 нм і PIN-TIA 1330 нм; приймач DFB 1330 нм і PIN-TIA 1270 нм;
сумісність: SFF-8472 SFP+ MSA, SFP+ SFF-8431 і SFF-8432
Живлення DC 3.15-3.45V
Споживання 1.5 Вт
Захист електростатичний (ESD) стандарту IEC61000-4-2
Діапазон температур +5°С ~ +70°С
Вологість до 95 %
Тип матеріалу корпуса Нержавіюча сталь
Колір сріблястий
Розміри 55.4x13x8.5 мм
Вага 17 г
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Поширити у соцмережах

Комплект SFP конвертерів (Rx/Tx) Utepo SFP-10G-20KM-TX/RX

В наявності
Артикул: 36118
12 048 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення Вашої ціни
Замовити швидко
  • Кур'єром по Києву: 50 грн, від 2000 грн - безкоштовно
  • Новою поштою по Україні: від 50 грн
  • Самовивіз з нашого магазину

Більше інформації про доставку

  • Готівкою при отриманні
  • Накладений платіж (при замовленні від 300 грн)
  • Через касу або термінал ПриватБанк
  • Безготівковий розрахунок
  • Гарантія від виробника 12 місяців
  • Обмін/повернення товару на протязі 14 днів
Вгору