Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Опис комплекту Starter Kit + Fibaro Swipe

Система Fibaro Starter Kit автоматично і без участі людини виявляє потенційні загрози для дому та здатна реагувати на ці події, в тому числі і використанням складних запрограмованих сценаріїв для кожної конкретної ситуації. Fibaro Starter Kit також повідомить про тривожному подію повідомленням на мобільний пристрій, щоб домовласники могли оперативно вжити додаткових заходів, якщо це необхідно.

До складу комплекту Fibaro Starter Kit входить центральний контролер Fibaro Home Center Lite, керована розетка Fibaro Wall Plug FGWPE-101, датчик затоплення Fibaro Flood Sensor FGFS-101, датчик руху Fibaro FGMS-001, датчик диму Fibaro Smoke Sensor FGSS-101 і датчик відкриття Fibaro Door / Window Sensor FGK-101. Для роботи пристрою набору Fibaro Starter Kitі використовують просунутий бездротовий стандарт автоматизації Z-Wave.

Основне призначення Starter Kit + Fibaro Swipe

Комплект Fibaro Starter Kit - це інтелектуальна електронна система, що дозволяє створювати і налаштовувати автоматизоване управління Розумним будинком. Дана автоматизована система управління призначена для підвищення життєвого комфорту і безпеки, а також для зниження витрати енергії в будинку. З Fibaro Starter Kit ви зможете убезпечити ваших близьких і майно, знизите ризик непередбачених небажаних подій і зведете до мінімуму шкоду, якщо неприємність все-таки трапиться.

Купуючи комплект Fibaro Starter Kit разом з FIBARO Swipe - ви економите бюджет.

FIBARO Swipe - панель для управління пристроями розумного будинку за допомогою жестів. Інтегруючись в систему, значно розширює її можливості і сумісна з будь-якими пристроями домашньої автоматизації, що працює по Z-Wave.

Напруга живлення: 5V DC (через роз'єм micro-USB) або від батарейки (4 x 1.5V AA);
Споживання: <60mA;
Працює по радіопротоколу Z-Wave;
Дальність передачі бездротового сигналу: до 50 м на відкритому повітрі; до 40 м в приміщенні;
Розмір: 178 x 130 x 29 мм.

Контролер Fibaro Home Center Lite є центром управління Розумним будинком. Завдяки контролеру будинок отримує безліч нових можливостей. На контролері працює спеціальне програмне забезпечення, яке відповідає за функції і сценарії роботи систем Розумного будинку. Контролер відповідає за інтелектуальна взаємодія з усіма датчиками Z-Wave, в тому числі що можна придбати додатково. Контролер дозволяє підключити до 230 інтелектуальних пристроїв Z-Wave. Модульність і розширюваність системи на базі технології Z-Wave дають можливість в майбутньому додавати нові елементи «розумного будинку» в залежності від зростаючих потреб. Так, додавши такі виконавчі пристрої як реле і димери, ви зможете легко управляти освітленням і електроприладами в будинку.

Зручний і легкий для освоєння інтерфейс панелі управління контролера дозволяє налаштовувати систему Розумного будинку не володіючи спеціальними навичками і знаннями з програмування. Завдяки мобільним додаткам користувач може контролювати обстановку в будинку, навіть перебуваючи в автомобілі або робочому офісі. Наприклад, за допомогою смартфона і «розумною» розетки можна вимкнути забутий світло або праска. А під час відсутності домовласників контролер візьме на себе функції охоронної системи: виявить спробу несанкціонованого проникнення в приміщення або злому. Якщо трапиться побутова проблема - витік води, витік газу, загоряння, контролер зніме тривогу і негайно сповістить домовласників.

Керована розетка Fibaro Wall Plug використовується для включення і виключення електричних побутових приладів, а також контролю рівня їх енергоспоживання. Розетка не вимагає попереднього налаштування і практично відразу готова до використання.

Інтелектуальна розетка стежить за інтенсивністю поточного енергоспоживання, попереджаючи про наближення допустимого рівня граничного навантаження. Звіт про фактичне споживання енергії розетка передає по бездротовому протоколу на центральний контролер «Розумного будинку», який візуалізує отриману інформацію у вигляді наочних для користувача графіків і діаграм. Це дозволяє виявити найбільш енергоємні електроприлади в будинку і обмежити їх використання. Також розетка допомагає виявити несправне обладнання та автоматично відключає його від електроживлення для запобігання короткого замикання.

Бездротовий датчик виявлення протікання води Fibaro Flood Sensor призначений для виявлення затоплень приміщень. Датчик встановлюється на підлогу і при попаданні води на ніжки пристрою відбувається замикання контактів і видається сигнал тривоги. Датчик здатний відправляти сигнал про небезпеку затоплення на блок центрального контролера, включати вбудовану або зовнішню сирену, сигналізувати про позаштатну ситуацію зміною кольору світлодіодного підсвічування. Датчик має водонепроникний корпус. При затопленні приміщення датчик не тоне, а плаває у воді.

Перевагою датчика є можливість його установки на нерівній поверхні завдяки телескопічним ніжок. Невеликий пристрій можна випадково зрушити. Тому при будь-яких спробах змінити положення пристрою спрацьовує вбудований датчик нахилу і на контролер передається повідомлення про зміну місця розташування - це дозволяє своєчасно повернути прилад на місце. До пристрою можливе підключення другого проводового датчика, для більш надійного і обширного контролю протікання води. Інтегрований датчик температури здатний відстежувати роботу системи теплої підлоги і навіть послужить датчиком пожежної сигналізації в разі різкого підвищення температури.

Датчик руху Fibaro Motion Sensor призначений для відстеження присутності і пересування людини в приміщенні. Принцип дії датчика заснований на розпізнаванні інфрачервоного випромінювання, що виходить від людей. Якщо в приміщення потрапить будь-якої неживий рухається предмет, наприклад м'яч, датчик не спрацює. Виявляючи присутність людини, датчик може ініціювати певні сценарії поведінки розумного будинку: наприклад, включать світло або музику. Довга відсутність людей в поле зору датчика також можна запрограмувати на якісь корисні дії - наприклад, закриття дверей і постановку будинку на охоронну сигналізацію, якщо йдуть в поспіху господарі забули це зробити.

Оскільки датчик мультисенсорний, то крім виявлення руху він вміє багато чого ще. Вбудований датчик вимірює температуру навколишнього повітря і змінює колір підсвічування «очі» сенсора в залежності від неї. Оптимальна температура - датчик світиться зеленим, температура стала занадто низькою - підсвічування стала блакитним, температура надто підвищилася - датчик застережливо загориться помаранчевим. Втім, палітру кольорів можна налаштовувати самостійно. Таким чином, навіть просто глянувши на датчик, ви будете знати комфортний чи мікроклімат в будинку.
Вбудований акселерометр попередить тривожним сигналом, якщо хтось захоче перемістити датчик з встановленого місця. Це можуть бути як просто Шаля діти, так і зловмисник, «придивляється» до будинку.
Крім того, датчик може використовуватися для обліку входять до хати й навіть контролювати скільки часу вони там перебувають.

Пожежний датчик Fibaro Smoke Sensor призначений для виявлення загоряння в приміщенні. Датчик дозволяє виявити дим на ранній стадії пожежі, до появи сильного полум'я. Виявивши задимлення, датчик відправить відповідне повідомлення про пожежну тривогу по дроту сигналізації або на контролер Z-Wave. Одночасно з цим активує і вбудовану звукова сирена. Оскільки деякі матеріали горять без виділення диму, в датчик інтегрована паралельна система виявлення пожежі за допомогою вимірювання температури. Датчик визначає температуру навколишнього повітря, і при різкому її підвищенні діагностує загоряння, навіть якщо кількості диму недостатньо для включення сигналу тривоги. Чутливість датчика диму можна регулювати, щоб він не реагував на незначне задимлення, наприклад, під час приготування їжі. Тому цей датчик, на відміну від багатьох інших, можна використовувати на кухні.

Передбачено захист датчика від злому. При спробі розкрити корпус, знеструмити або змінити місце розташування датчика він відправить відповідне повідомлення на контролер Розумного будинку або передасть тривожний сигнал на сигналізацію і включить вбудовану сирену.

Датчик відкриття дверей / вікна Fibaro Door / Windows Sensor розширює можливості захисту будинку від несанкціонованого проникнення, контролюючи відкриття дверей і вікон, гаражних воріт і т.д. При відкритті дверей або вікна датчик негайно сповіщає про несанкціоноване вторгнення. Також цей датчик може використовуватися в сценаріях автоматичного управління світлом і мікрокліматом в будинку - ці сценарії програмуються за допомогою центрального контролера. Наприклад, якщо датчик визначає що вікно відкрите, центральний контролер НЕ Розумного будинку не дозволить включити обігрів або кондиціонування повітря в приміщенні, уникаючи марного витрати електроенергії. Комбінація датчика відкриття і датчика руху дозволяє реалізувати сценарій автоматичного освітлення приміщення при появі там людини - це може бути дуже актуально для освітлення підвалу або комори.

Датчик має додаткові виходи для підключення виносного дротяного датчика відкриття, або замість датчика відкриття можливе підключення поворотній або класичної клавіші. Датчик підключений до звичайного настінного вимикача, здатний дистанційно керувати іншими пристроями Z-Wave, запускати сцени через контролер, а також дає можливість розмістити незаплановані вимикачі в будь-якому місці Розумного будинку без прокладки до них проводів. Крім цього до датчика можуть бути підключені інші датчики Розумного будинку, наприклад датчик руху або RFID-датчик, а також датчик вимірювання температури Dallas DS18B20, що дозволяє створювати ще більш гнучкі сценарії використання технології Розумного будинку.

Основні особливості Starter Kit + Fibaro Swipe

Комплект Fibaro Starter Kit працює по бездротовому протоколу зв'язку Z-Wave;
Протокол Z-Wave працює в діапазоні частот 869 МГц. Цей діапазон не вимагає ліцензування та характеризується невеликою кількістю перешкод;
Відстань від датчика до контролера або найближчого пристрою Z-Wave має становити не більше 50 м в умовах прямої видимості і не більше 30 м в приміщенні;
Комплект розрахований на самостійну установку, яка не викличе складнощів;
Забезпечується відмінна розширюваність системи Розумного будинку завдяки можливості поступово додавати функції за рахунок підключення нових пристроїв;
Підтримується до 225 додаткових Z-Wave пристроїв Розумного будинок;
Для запобігання нештатних ситуацій Fibaro Starter Kit аналізує інформацію від датчиків диму, витоків газу, протікання води, руху, удару, відкриття дверей, контролю температури і вологості і ін. За сигналом датчика при аварійній ситуації можливе включення пожежної або тривожної сигналізації;
Можливе використання «сценаріїв», коли після натискання однієї кнопки відбувається запрограмована послідовність певних подій;
Збереження історії та відправка мобільних повідомлень про тривожні події на телефон замовника і в аварійні служби;
Робота з комбінованими датчиками. Наприклад, датчик протікання Fibaro Flood Sensor оснащений вбудованим датчиком температури, який може використовуватися для управління системою теплої підлоги або навіть як сенсор пожежної сигналізації;
Контроль поточного енергоспоживання в будинку і збереження його історії дозволяє визначати пристрої і приміщення з найбільшим споживанням енергії;
Управління енергоємним обладнанням за розкладом або віддалено дозволяє домогтися економії енергоресурсів;
Зручність використання і русифікованого, легкого в освоєнні і інтуїтивного веб-інтерфейсу в будь-якому браузері;
Планування роботи пристроїв «розумного будинку» в залежності дня тижня і часу доби;
Додатки для Android і iOS дають можливість зручного мобільного управління «Розумним домом»;
Віддалений доступ до системи «Розумного будинку» з будь-якої точки світу;
Віддалений контроль дій членів сім'ї: легко проконтролювати, чи вимкнув дитина світло і замкнув двері, йдучи з дому;
Легка адаптація під мінливі запити домовласників;
Сучасний і стильний дизайн.

Основні технічні характеристики Starter Kit + Fibaro Swipe

Бренд: Fibaro
Стандарт зв'язку: Z-wave
Кількість пристроїв в комплекті: 6
Максимальна кількість пристроїв, що підключаються: 200>
Можливість підтримки сценаріїв / розкладу: так
Тип установки: настільний
Управління через: локальний доступ, додаток на Android, додаток на iOS, віддалений доступ
Додаткові можливості: http команди
Графічний редактор сценаріїв: так
Процесор: ARM Cortex-A8 720MГц
Слоти розширення: 2
Матеріал корпусу: пластик
Сумісність з протоколом Z-Wave: так
Радіочастота передачі: 868.42 МГц
Дальність передачі бездротового сигналу: 50 м
Живлення: 220 В
Діапазон робочих температур: 0 ° C - + 40 ° C
Робоча вологість: не більше 95%
Розміри: 90 х 90 х 33 мм
Гарантія: 12 місяців

Спосіб підключення Бездротовий
Канали зв'язку Дротовий інтернет
Робочий частотний діапазон 868 МГц
Дальність дії в прямій видимості 50 м
Кількість бездротових зон 230
Тамперний вхід Є
Інтерфейси USB
Управління брелок, мобільний телефон
Програмування комп'ютер, мобільний телефон
Програмування та обслуговування за допомогою мобільного телефону Так
Можливість підтримки сценаріїв/розкладу Так
Графічний редактор сценаріїв Так
Додаткові можливості http команди, VoIP, управління голосом
Призначення для підвищення життєвого комфорту і безпеки, а також для зниження витрати енергії в будинку
Інші назви моделі FIBESTARTSWIPE
Комплект Так
Комплектація Контролер Fibaro Home Center Lite, керована розетка Fibaro Wall Plug FGWPE-101, датчик затоплення Fibaro Flood Sensor FGFS-101, датчик руху Fibaro FGMS-001, датчик диму Fibaro Smoke Sensor FGSS-101 і датчик відкриття Fibaro Door / Window Sensor FGK-101 .
Бездротовий датчик руху 1 в комплекті
Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна 1 в комплекті
Гарантія від виробника 12 місяців
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Поширити у соцмережах

Комплект для Розумного будинку FIBARO Starter Kit + FIBARO Swipe - FIBESTARTSWIPE

Немає в наявності
Артикул: 33747
Ціну уточнюйте
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення Вашої ціни
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
  • Кур'єром по Києву: 50 грн, від 2000 грн - безкоштовно
  • Новою поштою по Україні: від 50 грн
  • Самовивіз з нашого магазину

Більше інформації про доставку

  • Готівкою при отриманні
  • Накладений платіж (при замовленні від 300 грн)
  • Через касу або термінал ПриватБанк
  • Безготівковий розрахунок
  • Гарантія від виробника 12 місяців
  • Обмін/повернення товару на протязі 14 днів
Вгору