Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплект бездротової GPRS і WiFi сигналізації Hikvision DS-PWA32-NGT

Hikvision DS-PWA32-NGT - це початковий комплект бездротової сигналізації, який легко встановлюється і налаштовується самостійно. Hikvision DS-PWA32-NGT складається з централі Hikvision DS-PWA32-HGR, датчика руху Hikvision DS-PD2-P10P-W, датчика відкриття Hikvision DS-PD1-MC-WWS і 5 карт-брелків Hikvision DS-PTS-MF типу Mifare. З'єднання компонентів охоронної системи здійснюється по локальній мережі, Wi-Fi і GPRS на основному і резервному каналі. Колірна гамма: білий.

Hikvision DS-PWA32-NGT може доповнюватися 32 бездротовими пристроями безпеки Hikvision з різноманітним функціональним навантаженням, 8 радиобрелками, 12 IC картами та 2 бездротовими сиренами. При виникненні тривожних ситуацій відправляється SMS повідомлення на смартфон, здійснюється голосовий дзвінок на телефон або відправляється повідомлення на електронну пошту. Налаштування та обслуговування легко відбувається завдяки вбудованому Wi-Fi модулю за допомогою безкоштовного мобільного додатку APP. Також управління можливе через web-клієнт або клієнтське програмне забезпечення iVMS-4200.

Детектори монтуються на віддаленні від централі в зоні прямої видимості до 800 метрів. Відстань виявлення руху внутрішнім датчиком DS-PD2-P10P-W досягає в зоні 10 метрів при куті огляду 85° по горизонталі. Датчик відкриття Hikvision DS-PD1-MC-WWS спрацьовує при збільшенні зазору понад кілька сантиметрів. Брелок сближения Hikvision DS-PTS-MF спрацьовує на відстані до 50 мм з частотою 13.56 МГц.

Електроживлення централі від блоку живлення DC 5V або від резервного Li-Ion акумулятора. Живлення датчика руху і датчика відкриття DC 3V від батарейок типу CR123A.

Всі пристрої оснащені тамперним захистом. Доступ до комплекту дозволено 13 користувачам (1 установник, 1 адміністратор і 11 звичайних користувачів).

Основне призначення Hikvision DS-PWA32-NGT

Hikvision DS-PWA32-NGT є одним з кращих комплектів для організації бездротової системи безпеки квартири, будинку, офісу, складу, комерційних і інших об'єктів, де кілька приміщень, вікон і дверей. Охоронну сигналізацію на основі базового комплекту Hikvision DS-PWA32-NGT легко можна масштабувати до значних розмірів, поступово доповнюючи її іншими пристроями для створення комплексної системи безпеки з пожежною сигналізацією та функціями розумного будинку.

Основні можливості Hikvision DS-PWA32-NGT

Централь Hikvision DS-PWA32-HGR

Централь Hikvision DS-PWA32-HGR оснащена потужним процесором і оперативною пам'яттю. Це дозволяє обслуговувати до 32 бездротових датчиків, 8 радіобрелків, 12 IC карт і 2 бездротових сирен.

Функція IVaas, яка контролює вторгнення, підтримує 2 канали для підключення відеокамер різних виробників. За сигналом тривоги включається запис відео подій, які можна переглянути через мобільний клієнт або електронну пошту.

Для зручності користування централлю є голосові підказки. Також центральний блок оснащений 1 аудіовиходом і зчитувачем карт.

Підключенні до централі детектори визначають появу витоку води, диму, газу, рух людини, відкриття вікон або дверей. Попередження про виникнення тривожних ситуацій відправляються на телефон або комп'ютер власника. Для настройки, програмування і віддаленого контролю централі застосовуються веб-клієнт, мобільний клієнт або клієнтське програмне забезпечення.

Хаб цілодобово здійснює двосторонній зв'язок по зашифрованому каналу з детекторами, застосовуючи 128-бітове шифрування даних AES, що гарантує безпечний доступ до пристроїв і зберігання їх налаштувань. Також централь сумісна з протоколами SIA-Contact ID і ISAPI.

Бездротовий датчик руху Hikvision DS-PD2-P10P-W

Інфрачервоний датчик Hikvision DS-PD2-P10P-W з перших кроків реагує на переміщення людини всередині приміщення. 

Виявлення руху: дальність 10 метрів; кут огляду по горизонталі 85°, швидкість 0.3 м/с ~ 3.0 м/с. Датчик не реагує на тварин вагою до 24 кг.

Дальність зв'язку з централлю становить близько 800 метрів на відкритому просторі. Сигнал передачі захищений від перехоплення і підміни завдяки шифруванню.

Для живлення приладу використовується батарея типу CR123A з напругою 3V на протязі до 2 років. Оптимальна висота установки всередині приміщення 1.8 м - 2.4 м.

Бездротовий датчик відкриття Hikvision DS-PD1-MC-WWS

Магнітоконтактний датчик Hikvision DS-PD1-MC-WWS дозволяє зафіксувати розкриття стулок дверей, вікна, воріт або інших подібних об'єктів. Дальність зв'язку датчика з централлю на частоті 868 МГц близько 800 метрів в зоні прямої видимості, в будівлі - кілька поверхів. Двосторонній зв'язок між пристроями піддається шифруванню.

Датчик Hikvision DS-PD1-MC-WWS складається з двох модулів: один з яких (магніт) кріпиться на рухому сторону, а інший - на нерухому (включає в себе індикатор червоного або зеленого кольору і геркон). Встановлюється на будь-який тип вікон і дверей, в тому числі на металеву основу.

Для електроживлення використовується батарея типу CR123A з напругою 3V на протязі до 2 років. При низькому заряді батареї надходить попередження на централь і постійно світиться індикатор. Зеленим кольором індикатора підтверджується потужний рівень сигналу, а червоним – слабкий рівень сигналу.

Брелок наближення Hikvision DS-PTS-MF

Hikvision DS-PTS-MF - це карта-брелок типу Mifare, який спрацює, якщо піднести його до зчитувача на віддалені 5 см. Частота 13.56 МГц. Крім того допускається за допомогою вбудованого зчитувача сканувати ще 12 IC карт. Застосовується карта-брелок для постановки або зняття з охорони приміщення. У брелку зроблено отвір для кільця, щоб прикріпити його до зв'язки ключів. Допускається експлуатація даного пристрою при температурі -10°С - +50°С. Стилістика дизайну даного виробу цілком підходить до дизайну комплекту. У наборі поставляється 5 карт-брелків.

Резервні канали зв'язку Hikvision DS-PWA32-NGT

Hikvision DS-PWA32-NGT оснащений модулем, який підтримує GPRS зв'язок. Крім того, для підключення до мобільного телефону є Wi-Fi-модуль стандарту 802.11b/g/n, а локальна мережа під'єднується через інтерфейс RJ45 (10M/100M). Завдяки цьому забезпечена миттєва відправка сигналів тривоги.

Легка інсталяція та налаштування Hikvision DS-PWA32-NGT

Всі пристрої повністю готові до роботи відразу ж після вилучення з коробки - встановлені елементи живлення і прописані стандартні настройки. Монтаж здійснюється за лічені хвилини завдяки кріпильному комплекту або двосторонньому скотчу, що дозволяє встановити весь комплект буквально за кілька хвилин.

Датчики встановлюються в зоні прямої видимості до 800 метрів або в межах декількох поверхів будівлі. Завдяки безвідмовній і енергоефективній радіотехнології, датчики Hikvision працюють без зміни батарейки до 2 років.

Датчики підключаються в один клік, а всі налаштування виконуються через зручний безкоштовний додаток для телефону APP, а також через додаток для комп'ютерів iVMS-4200. Користувачі можуть ставити і знімати систему з охорони, отримувати повідомлення і сигнали тривоги, переглядати відзняте відео.

Основні технічні характеристики Hikvision DS-PWA32-NGT

Канали зв'язку: LAN, WIFI, GPRS;
Мобільні додатки: APP;
Робочий частотний діапазон: 868 МГц;
Кількість бездротових зон: 32;
Кількість підтримуваних радіобрелків: 8;
Кількість підтримуваних ICкарт: 12;
Кількість підтримуваних бездротових сирен: 2;
Живлення централі від блоку живлення: DC 5V;
Резервна батарея: перезаряджається Li-Ion полімерна батарея, 3,8 В, 4520 мА/год, 17,176 Вт/год;
Діапазон робочих температур: -10°С ~ +55°С;
Колір білий.

Комплектація

Централь Hikvision  DS-PWA32-HGR - 1 шт.

Бездротовий ІЧ-датчик руху Hikvision DS-PD2-P10P-W - 1 шт.

Бездротовий датчик відкриття Hikvision DS-PD1-MC-WWS - 1 шт.

Карта-брелок Hikvision DS-PTS-MF - 5 шт.

Кріпильні елементи - 1 комплект.

Інструкція - 1 шт.

Інструкція з підключення та налаштування комплекту GSM сигналізації Hikvision: https://worldvision.com.ua/ua/podkluchenie-i-nastroyka-besprovodnoy-okhrannoy-gsm-signalizatsii/.

Тип централі Охоронна
Спосіб застосування Автономний
Спосіб підключення Бездротовий
Канали зв'язку 2G, Wi-Fi, Дротовий інтернет
Робочий частотний діапазон 868 МГц
Протоколи, що підтримуються SIA-Contact ID, ISAPI
Дальність дії в прямій видимості до 800 метрів
Кількість бездротових зон 32
Можливість розширення зон 1 бездротовий розширювач виходів
Максимальна кількість бездротових пристроїв, що підключаються (датчиків, брелків, клавіатур і т.д.) 32 бездротових датчика, 8 радіобрелків, 12 IC карт/брелків і 2 сирени
Тамперний вхід Є
Число підтримуваних бездротових сповіщувачів 32
Число радіобрелків, що підтримуються 8
Клавіатура Немає
Управління брелок, проксіміті карта, комп'ютер, мобільний телефон
Програмування комп'ютер, мобільний телефон
Користувачі / адміністратори / установник 11 / 1 / 1
Програмування та обслуговування за допомогою інтернет-браузера Так
Програмування та обслуговування за допомогою мобільного телефону Так
Можливість підтримки сценаріїв/розкладу Так
Блок живлення Виносний
Живлення централь - DC 5V; датчик руху - 1хCR123А, 3В; датчик відкриття - 1хCR123А, 3В
Споживання ≤10 Вт
Ємність вбудованої батареї 4520 мА/г
Термін роботи без підзарядки живлення 12 годин
Резервне електроживлення централь - 1 літій-іонна полімерна батарея, що перезаряджається, 3.8 В
Призначення Базовий комплект охоронної сигналізації з можливістю масштабування до комплексної системи безпеки з підключенням додаткових датчиків, сирен, відеокамер
Особливості моделі Підтримка IC Card
Двосторонній зв'язок з використанням основного і резервного каналу
Функція IVaas на 2 каналах для перевірки вторгнення із записом відео по тривозі (IP-камери Hikvision / сторонні IP-камери які підтримують ONVIF)
Підтримує функцію дверного дзвінка: детектор дзвонить, коли спрацьовує в режимі зняття з охорони
Голосові підказки для налаштування і роботи
Комплект Так
Комплектація централь Hikvision DS-PWA32-HGR x 1,
датчик руху Hikvision DS-PD2-P10P-W x 1,
датчик відкриття Hikvision DS-PD1-MC-WWS x 1,
карта-брелок MIFARE DS-PTS-MF x 5,
кріпильний комплект x 1,
керівництво користувача.
Бездротовий датчик руху 1 в комплекті
Зона виявлення 10 м
Кут виявлення 85°
Рекомендована висота установки 1.8-2.4 м
Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна 1 в комплекті
Брелок постановки/зняття з охорони 5 в комплекті
Діапазон робочих температур -10°C ~ +55°C
Робоча вологість до 90%
Матеріал корпуса Пластик
Колір білий
Габаритні розміри централь: 155x155x35 мм,
датчик руху: 117x69x50 мм,
датчик відкриття: 25x84x21 мм,
карта-брелок: 40x20x5 мм
Вага централь: 420 г, датчик руху: 125 г, датчик відкриття: 37 г
Гарантія від виробника 12 місяців
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Поширити у соцмережах

Комплект бездротової GPRS і Wi-Fi сигналізації Hikvision DS-PWA32-NGT

Немає в наявності
Артикул: 34098
2 145 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення Вашої ціни
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
  • Кур'єром по Києву: 50 грн, від 2000 грн - безкоштовно
  • Новою поштою по Україні: від 50 грн
  • Самовивіз з нашого магазину

Більше інформації про доставку

  • Готівкою при отриманні
  • Накладений платіж (при замовленні від 300 грн)
  • Через касу або термінал ПриватБанк
  • Безготівковий розрахунок
  • Гарантія від виробника 12 місяців
  • Обмін/повернення товару на протязі 14 днів
Вгору