Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

YLI ELECTRONIC - професійний виробник електрозамків

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію

Протягом 15 років компанія YLI ELECTRONIC  працює під гаслом "Ми створюємо безпеку" і якість виробленого продукту повністю відповідає цій фразі.

Компанія YLI ELECTRONIC була заснована в 1998 в Китаї. По 2001 рік була дистриб'ютором і займалася виключно імпортом засобів контролю доступу. А в 2002 році вже офіційно був створений завод і запущено виробництво електромеханічних замків YLI ELECTRONIC. На даний момент компанія є одним з найбільших виробників і постачальників професійних електромеханічних замків.

Заради безпеки і спокою своїх клієнтів на території підприємства в 6 тисяч квадратних метрів старанно працюють 150 кращих фахівців.

Продукція

Команда професіоналів YLI ELECTRONIC проектує і розробляє високоякісні електромеханічні замки за допомогою сучасного цифрового та автоматичного обладнання. А гарантія якості підтверджується тестуванням кожної виробленої одиниці.

Компанія YLI ELECTRONIC заслужено отримала безліч сертифікатів відповідності всім світовим стандартам. Окрім володіння такими почесними сертифікатами, як СЄ Європейського союзу і МА Міністерства громадської безпеки, бренд захищений правом інтелектуальної власності.

Електромеханічні замки, засувки і монтажні комплекти фірми YLI ELECTRONIC широко представлені в більш ніж 100 країнах світу, в тому числі Україна і Російська Федерація.

Варто зауважити, що крім виробництва замків, компанія надає послуги OEM (виробництво оригінально продукту) і ODM (виробництво продукту за оригінальним дизайном).

Одна з переваг компанії YLI ELECTRONIC - це величезний вибір товару за доступними цінами. Серед пропонованої продукції ви можете знайти електромагнітні, електроригельні і електромоторні замки. Також компанія виробляє електромеханічні засувки, клавіатури, кнопки входу, пропускні карти і брелки, довідники та фіксатори дверей, блоки живлення і широкий вибір необхідних аксесуарів.

На офіційному сайті компанії ви зможете ознайомитися не тільки з усією потрібної для вас продукцією, але і переглянути докладні огляди на найпопулярніші товари і відео- інструкцію по встановленню та експлуатації того, чи іншого замку. Також ви можете ознайомитися з усіма вищезгаданими сертифікатами та навіть зв'язатися з представниками компанії з приводу співпраці.

Завдяки кваліфікованому персоналу і використанню передових технологій, вже 15 років люди з усього світу користуються якісними і доступними замками. А після придбання продукції YLI ви можете розраховувати на зручний сервіс.

YLI ELECTRONIC не зупиняється досягнувши успіху і систематично удосконалює свою продуктивність і якість товару. Якщо ви шукаєте якісний електромеханічний замок за приємною ціною, ви напевно зацікавитесь цим брендом. А після придбання і установки, ще довго будете радити друзям і знайомим використовувати товари компанії YLI ELECTRONIC.

 

Розгорнути
Вгору