Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Western Digital - жорсткі диски і накопичувачі від світового бренду

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Жорсткі диски Western Digital — найкраще рішення для зберігання даних

 Компанія Western Digital була заснована в 1970 році одним з інженерів підприємства Motorola. Почавши свою діяльність з виробництва чіпів для калькуляторів, в 1988 році фірма розширила асортимент продукції жорсткими дисками. Це рішення стало доленосним: в 2010 році компанія відвоювала лідерство у Seagate, і наразі WD — найбільший світовий виробник в області систем зберігання даних.

Накопичувачі Western Digital: оптимальний вибір для системи відеоспостереження

Компанія WD виробляє накопичувачі для приватного використання і бізнесу: портативні, зовнішні, внутрішні HDD- і SSD-накопичувачі, персональні хмарні системи і мережеві пристрої зберігання.

Western Digital випускає кілька лінійок HDD-накопичувачів. Вони класифікуються залежно від призначення на серії Blue, Green, Black, Red, Purple, Gold. Продукція серії Purple розроблена спеціально для використання в системах відеоспостереження на основі NVR і DVR відеореєстраторів. Жорсткі диски Purple підходять для системи охорони в будинку, офісі або на невеликому підприємстві.

6 причин, чому жорсткі диски WD Purple найкращі для систем безпеки

Разом з високою якістю і тривалим терміном використання, накопичувачі мають і інші переваги. Розробники створюють їх спеціально для відеоспостереження, з огляду на специфічні вимоги при експлуатації:

  • накопичувачі серії Purple розраховані на цілодобову і безперебійну роботу при високій температурі;
  • витримують робоче навантаження, яке в 3 рази вище, ніж у звичайних жорстких дисків;
  • завдяки використанню технології IntelliSeek, значно знижується енергоспоживання, шум і вібрація, а останнє дозволяє працювати без пошкоджень;
  • зберігайте більше записів у високій якості за рахунок значної ємності;
  • розширюйте і модернізуйте систему спостереження за рахунок оптимізованого внутрішнього накопичувача. Таким чином, в системі можуть бути задіяні до 64 камер!
  • відмінна сумісність з системами безпеки різних відомих світових виробників: з асортименту ви підберете той жорсткий диск, який ідеально підійде саме для вашої системи відео спостереження.

AllFrame 4K™ захистить від пропуску кадру і втрати запису

HDD-накопичувачі сери Western Digital Purple оснащені інноваційною технологією AllFrame 4K™. За рахунок цього знижується кількість втрачених кадрів і поліпшується відтворення, тому ви завжди знайдете потрібний момент.

Переваги вибору Western Digital

30-річний досвід у випуску засобів зберігання даних, лідерство на ринку і довіра мільйонів споживачів по всьому світу роблять продукцію американського виробника вірним вибором. Власні проектно-конструкторські центри компанії дозволяють впроваджувати в продукцію передові технології, роблячи її надійною, актуальною та якісною.

Дозвольте стати своїй системі відеоспостереження досконалою — придбайте накопичувач Western Digital!

Розгорнути
Вгору