Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Венбест - якісне охоронне устаткування для завдань будь-якої складності

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Надійна гарантія вашої безпеки

 Історія діяльності компанії Венбест розпочинається  у 1990 році з розробки її співробітниками новітнього охоронного обладнання для державної служби. Цією дебютною розробкою компанії став комплекс робіт з налагодження провідних та безпровідних якісних каналів зв’язку та автоматизації охоронних пультів централізованого спостереження. Ця ідея системного рішення була надзвичайно високо оцінена на засіданні технічної Всесоюзної раді Київської позавідомчої охорони. Далі, вже із 1991 року компанія розпочала свій стрімкий  розвиток у сфері створення охоронних систем. Свою роботу розпочали такі спеціалізовані відділи як:

  • дослідницько-конструкторских розробок;
  • науково-дослідницький;
  • технічної підтримки клієнтів.

 Відтепер, оригінальне обладнання бренду Венбест використовують для охорони великих  філіалів та досить відомих в нашій країні об’єктів: Нацбанку, ТЦ «МЕТRО Cash&Carry Ukraine» (вся мережа), «Київенерго», Міноборони України, Державного ощадбанку, Кабінету Міністрів, та багато інших.

На початку своєї діяльності Венбест займався виключно розробками сучасних системи пожежно-охоронної сигналізації. Та невдовзі, фірма розпочала вже власне виробництво своєї оригінальної продукції. Це дало доволі таки гарний старт для потужного серійного виробництва якісного охоронного обладнання бренду.

Сьогодні компанія є беззаперечним лідером у сегменті виробників обладнання для охоронних фірм України. Венбест впевнено продовжує завойовувати довіру клієнтів, ось уже двадцять п’ять років, забезпечуючи своїх користувачів якісним обладнанням як для приватних будинків, так і для великі бізнес-структур. Обладнання Венбест  використовується для фізичної охорони, супроводу-контролю цінних вантажів, забезпечення пожежної безпеки, комплексного відеоспостереження, пультова охорона об’єктів, обслуговування масових заходів. Також, під брендом Венбест в Україні розробляються та випускаються технічні системи безпеки класу High security.

Великою перевагою для клієнтів компанії є й той факт, що Венбест випускає та реалізує виключно якісні та довговічні власні охоронні системи, за досить помірними цінами. Ця особливість останнім часом  настільки розширила клієнтську базу, що в 1999 році Венбест зареєстрував першу філію свого підприємства. Функціонування цього дочірнього підприємства дало гарну можливість створити досить великий штат професіоналів, що спеціалізуються безпосередньо в на розробці та виготовленні охоронного обладнання. Це сприяло подальшому активному розвитку мережі філій Венбест по всій Україні.

Ще однією беззаперечною перевагою бренду є відмінна якість охоронних систем безпеки, використання новітніх передових технологій на виробництві пристроїв, оперативне їх підключення на об’єктах що обслуговуються, безперебійне функціонування, широкий діапазон покриття, та, головне – надійна гарантія безпеки.

Розгорнути
Вгору