Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

TM Twist — гарантія якісної передачі відеосигналу

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

TM Twist — гарантія якісної передачі відеосигналу

 Уже понад 10 років торгова марка Twist виробляє сучасні пристрої для передачі відеосигналу. Продукти бренду допомагають створити надійну систему відеоспостереження, забезпечуючи відсутність перешкод. Компанія зайняла високу позицію на українському ринку, а починаючи з 2011 року, прилади Twist оцінили покупці в РФ і Казахстані.

Хочете відеосигнал без спотворень? Купуйте Twist!

Різноманітність асортименту дозволяє підібрати оптимальний саме для вас варіант. Пристрої розрізняються по дальності передачі відеосигналу чи живлення, функціональності.

Приймач по звитій парі

Інженери бренду Twist розробили пристрої прийому і передачі сигналу, які відрізняються привабливим поєднанням відмінної якості і помірної ціни. Вони передають відеосигнал в форматах:

  • TVI, CVI, AHD (прилади здатні діяти на відстані від 200 до 600 метрів);
  • D1, 960H (сигнал посилається на відстань від 500 до 2400 метрів).

Пристрої Twist PwA без спотворень і перешкод передають відеосигнали і живлення відеокамер на відстань до 100, 500 і 1100 метрів.

Внутрішні і вуличні подовжувачі Twist PoE по звитій парі збільшують відстань передачі даних мережі і живлення до 600 метрів.

Приймачі оснащені системою захисту від наведених напруг. Також бренд окремо випускає модулі для грозозахисту (імпульсні перенапруги).

Передача сигналу і живлення по коаксіальному кабелю

 Необхідно підключити сигнали камери до відерегістратору чи відеосерверу? Використовуйте пристрої Twist, і ви витратите мінімум часу. У лінійці також представлені надійні пристрої передачі сигналу і живлення по коаксіальному кабелю, розподільники відеосигналу.

Продукти Twist для відеодомофонів

Система розгалудження для відеодомофонної системи дуже проста в налаштуванні, економить вам кошти і робить роботу відеодомофона максимально ефективною:

  • покращує яскравість і чіткість зображення;
  • усуває перешкоди;
  • робить сигнал якісним незалежно від кількості включених моніторів і висоти поверху.

Джерела живлення

 Блоки живлення Twist призначені для пристроїв відеоспостереження, які працюють в довгостроковому режимі. Особливістю пристроїв є захист від перегріву, замикання, перевантаження. У лінійці розроблені моделі, які допоможуть організувати якісне віддалене живлення відеокамер.

4 причини, чому вибравши Twist, ви матимете рацію

Продукція бренду відповідає за якісну передачу відеосигналу, і успішно справляється зі своїм завданням. Це забезпечується за рахунок:

  • багаторічного досвіду і використання сучасних підходів при розробці пристроїв;
  • широкого асортименту в залежності від відстані передачі сигналу і функціоналу;
  • якісної роботи приладів навіть в складних умовах;
  • вбудованого захисту від імпульсних перенапруг (грозозахист).

Купуйте продукцію Twist, і відеоспостереження без єдиної перешкоди вам гарантовано!

Розгорнути
Вгору