Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Trinix - лідер в системі безпеки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Історія успіху

 Свій початок історія торгової марки бере в 2005 році, і з часів свого заснування постійно зміцнює позиції на ринку України, та прагне підкорювати все нові та нові висоти.

За час свого існування торгова марка TriniX (Трінікс) зайняла високі позиції на ринку систем безпеки. Це стало можливим завдяки використанню високоякісних матеріалів, високотехнологічності виробництва, а також залученню професіоналів своєї справи. Але мало просто завоювати довіру, потрібно ще й бути в курсі новинок і передових технологічних розробок, а також підтримувати високу якість продукції, що випускається, і TriniX справляється з цим завданням на відмінно. Саме тому TriniX - торгова марка, яка динамічно розвивається, та з легкістю прокладає собі шлях в майбутнє.

Торгова марка Трінікс готова запропонувати своїм споживачам широкий асортимент високоякісної продукції - обладнання для систем безпеки і контролю доступу: електромагнітні замки, кнопки доступу, зчитувачі, ідентифікатори, безконтактні картки та ключі для систем доступу, сирени для оповіщення, акумулятори та системи безперебійного живлення, інфрачервоні бар'єри, а також кабельну продукцію. Саме завдяки тому, що асортимент продукції широкий, а ціни на неї помірні, торгова марка утримує лідируючі позиції серед покупців.

Широкий асортимент - широкий спектр застосування. Трінікс - рішення для кожного!

 Якщо взяти, наприклад, електрозамки, то спектр їх застосування настільки широкий, що його важко обмежити будь-якою галуззю. Такий елемент з успіхом можна застосувати і в офісах, і в готельних комплексах, і в приміщеннях, доступ до яких повинен бути організований у спеціальному режимі. Варто також зауважити, що такий замок є справжнім титаном, і витримує просто грандіозні навантаження, надійно захищаючи приміщення від небажаного проникнення. Таким чином уявити собі систему контролю доступу без використання електрозамків неможливо.

Якщо ж завдання стоїть в захисті зовнішнього периметру приміщення, то серед товарів компанії представлені інфрачервоні бар'єри. Такі пристрої з легкістю забезпечать охорону великих площ, і зроблять це краще, ніж будь-хто. Таким чином надається можливість виявити і ліквідувати загрозу за довго до її проникнення в саме приміщення.

Які ж переваги торгової марки TriniX?

TriniX - це:

• надійна і високоякісна продукція, яка відповідає новітнім розробкам і технологіям;

• приємна цінова політика, яка робить встановлення системи охорони ще більш доступною;

• широкий асортимент товарів.

Кожен покупець хоче отримати якісний товар за помірну ціну, і TriniX  може повністю задовольнити ці вимоги. Продукція торгової марки TriniX  - це якісний товар за розумну ціну.

Розгорнути
Вгору