Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Тірас - надійні системи пожежної безпеки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Багаторічний досвід і незмінна якість

Компанія Tiras розпочала свою роботу у далекому 1998 році. З тих пір, опираючись на досвід десятків років, а також впроваджуючи передові технології, ця компанія зайняла найвищі позиції на ринку систем протипожежної та охоронної безпеки. Продукція компанії широко відома не тільки на ринках України, а й далеко за її межами. Фахівці компанії оперативно реагують на запити ринку, а виробнича лінія підприємства працює згідно з Європейськими стандартами якості. Саме завдяки цьому продукція Tiras відповідає всім міжнародним вимогам.

Tiras - бездоганний захист!

Tiras – українська компанія, яка у виробництві своїх товарів використовує якісні матеріали та тільки найновіші розробки, завдяки яким Ви можете бути спокійні, адже Ваше майно під надійним захистом! Протипожежні та охоронні системи - один з необхідних превентивных заходів захисту. Тепер не варто переживати, що неприємності застануть Вас зненацька! Компанія Tiras піклується про те, щоб використання їх протипожежних систем, а також систем безпеки приносило не тільки користь, але і було простим та доступним кожному споживачеві. Саме завдяки такому підходу всі етапи починаючи від інсталяції та закінчуючи щоденним використанням систем Tiras будуть простими та зрозумілими.

Окрім систем безпеки в товарній лінійці компанії присутні також всі необхідні аксесуари для них. Товарна лінійка компанії настільки широка, що кожен споживач зможе знайти те, що необхідно саме йому. Так само, як і системи безпеки, ці аксесуари мають незмінно високу якість і приємнй сучасний дизайн.

Таким чином можна з упевненістю сказати, що успіх продукції компанії Tirax міцно тримається на трьох китах - якість, простота та доступність. Саме завдяки цим якостям компанія міцно закріпилася в лідерах систем безпеки.

Переваги продукції Tiras

Системи безпеки Tiras володіють такими перевагами, як:

• гнучка цінова політика;

• незмінно високу якість продукції, що підтверджується численними сертифікатами якості;

• легкість і простота використання;

• надійність та довговічність;

• відповідність усім необхідним міжнародним стандартам.

Перераховані вище якості вигідно виділяють продукцію компанії Tirax серед конкурентів.

Варто відмітити також, що продукти компанії Tiras спеціально розроблені для того, щоб працювати в умовах близьких до екстремальних, як наприклад, в приміщеннях з високим ступенем вибухонебезпечності. Саме такі нюанси і підкреслюють надійність продукції Tirax.

Не варто сподіватися на випадок. Ваша доля - в Ваших руках! Тепер кожен може подбати про безпеку своєї квартири або будинку, захистити склад або офіс. І головним помічником у цьому стануть системи пожежної та охоронної безпеки Tiras. Така система стане Вашим надійним захистом та опрою.

Розгорнути
Вгору