Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Tecsar - бренд надійних рішень для IP і AHD-відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Доступність і надійність IP і AHD-відеоспостереження від Tecsar

На українському ринку відеоспостереження 4 роки тому з'явився новий гравець — бренд Tecsar. У 2014 році представлена технологія аналогового спостереження у високій якості дозволила компанії активно розвиватися і збільшувати частку на ринку. Зараз марка міцно закріпилася на лідируючих позиціях і отримала заслужену популярність споживача.

Шукаєте недороге, але якісне рішення для відеоспостереження? Вам потрібен Tecsar!

Бренд виробляє ефективну продукцію для систем безпеки, призначену для:

  • приватного сектора. Необхідність в мінімумі технічних знань при установці готових комплектів робить її доступною для кожного;
  • виробничих потреб, підприємств роздрібної торгівлі, офісів, в логістиці. Області використання продукції постійно розширюються.

Камери відеоспостереження

Бренд випускає IP і AHD камери, здатні задовольнити будь-яким вимогам щодо охоронної системи.

Купольні, вуличні та Speed Dome AHD відеокамери Tecsar пропонують вигідне поєднання високої якості спостереження, простоти установки, а також дуже помірної ціни. Це — вірний варіант для використання в будинку чи квартирі.

IP камери Tecsar відрізняються вбудованим PoE, автономною роботою без відеореєстратора, роздільною здатністю надвисокої чіткості 4К та віддаленим керуванням з мобільного пристрою. Вони повною мірою вирішують завдання більших об'єктів.

Відеореєстратори

Вбудована базова відеоаналітіка (виявлення руху, контроль пересування об'єктів та інші функції) — одна з головних переваг відеореєстраторів Tecsar. Компанія випускає NVR і AHD цифрові пристрої.

NVR реєстратори Tecsar легко інтегруються з системами (контроль доступу, сигналізація, «розумний дім»), і працюють на будь-якій відстані від відеокамер.

AHD відеореєстратор дозволяє спільно використовувати цифрові і аналогові відеокамери (IP/AHD/CVI/TVI/CVBS). Запис проводиться на жорсткий диск, що усуває проблеми від збоїв в мережі.

Комутатори

Керовані POE-комутатори Tecsar відрізняються високою ефективністю, а налаштування мережевих параметрів проводиться вручну. Некеровані комутатори прості в підключенні і недорого коштують — це ідеальне рішення для будинку.

Чому варто довіряти Tecsar

Помірна ціна і висока надійність систем безпеки — тільки мізерна частина переваг виробника. Tecsar забезпечує клієнтам:

  • Актуальні рішення, основані на новітніх тенденціях в сфері відео спостереження. Фахівці бренду займаються моніторингом технологій і систематично беруть участь в спеціалізованих виставках;
  • Універсальність, що забезпечує зручну і недорогу модернізацію старої системи;
  • Оптимальний підбір системи завдяки орієнтації на клієнта з урахуванням його потреб;
  • Високу якість продукції підтверджує гарантія на 24 місяці.

Купуйте системи відеоспостереження Tecsar: ви отримаєте вигоду і впевненість у своїй безпеці!

Розгорнути
Вгору