Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Stelberry - переговорні пристрої для підприємств, банків, офісів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Stelberry: ви почуєте всю важливу інформацію

 Історія російського бренду Stelberry почалася в 2011 році із заснування підприємства «Сучасні технології». У наступному році компанія з успіхом випробувала переговорні пристрої і активні мікрофони для систем відеоспостереження. З тих пір вони випускаються під брендом Stelberry.

Хочете чіткого звучання? Обирайте Stelberry!

Продукція торгової марки відрізняється високою якістю передачі звуку, надійністю, простотою установки і використання. Фахівці, які розробляють обладнання для бренду Stelberry, впевнені в необхідності інтеграції сучасних звукових систем з інформаційними технологіями. Об'єднання з IT робить продукцію актуальною, а виробника — одним з найбільш компетентних в країні.

Переговорні пристрої Stelberry «клієнт-касир» і «директор-секретар»

Устаткування серії S-400 функціональне і зручне. Якісне звучання навіть при високому рівні шуму забезпечують компактні, але потужні динаміки і високочутливі мікрофони. Пристрої мають великий попит в касах метрополітену, аеропортів, вокзалів, банків, кінотеатрів.

Пристрої серії S-500 відрізняються функцією гучного сповіщення і забезпечують розбірливе звучання в галасливих місцях (автозаправки, вокзали, парки розваг).

Система голосового сповіщення застосовується і в серії багатоканальних переговорних пристроїв S-600. Вони незамінні для АЗС, КПП, офісів закритого типу.

Якщо хочете забезпечити ефективний селекторний зв'язок з 4 або 6 абонентами, які знаходяться на відстані до кілометра (наприклад, відділ продажів – склад), вибирайте обладнання серії S-700.

У переговорних пристроях серії D використовуються динаміки підвищеної потужності, а також звуковий і цифровий процесори. Це забезпечує оперативний зв'язок і максимально чітке звучання.

Нове покоління активних мікрофонів Stelberry для систем відеоспостереження

Пристрої серії M забезпечують розбірливий запис розмови в різних типах приміщень. До числа їх достоїнств відноситься:

  • MEMS-технологія, яка гарантує відмінну якість звуку і реалістичність;
  • фільтр високих і низьких частот;
  • застосування високочутливих підсилювачів;
  • корпус з металу, який захищає від перешкод;
  • простота установки і компактність.

Активні спрямовані мікрофони Stelberry для запису переговорів

Серія M1000 оснащена функцією регулювання чутливості і шумозаглушення. Це дозволяє обладнанню відмінно записувати і розпізнавати мову навіть в шумному приміщенні.

Що забезпечує Stelberry конкурентні переваги

Підприємство має сильну науково-технологічну базу. Тут працюють професіонали з багаторічним досвідом в приладобудуванні і реалізації проектів різної складності. Використання прогресивних технологій і впровадження системи якості ISO 9001 є гарантією високої якості, ефективності та актуальності продукції.

Вибирайте впевненість в чіткості кожного звуку — купуйте Stelberry!

Розгорнути
Вгору