Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відеодомофони Slinex - практичність і надійність

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

 Початок роботи компанії Slinex було покладено в 2005 році. З тих пір компанія динамічно розвивається і просуває на ринок все нові і нові продукти. За більш ніж десятирічну історію існування компанія зарекомендувала себе як надійний виробник відеодомофонів, панелей виклику, а також аксесуарів та супутнього обладнання для них.

Передові розробки - крок до успіху

 Для розробки і створення своєї продукції Slinex залучає провідних фахівців, а також використовує новітні розробки і технології. Для виробництва своєї продукції компанія використовує тільки якісні матеріали, які роблять її надійною та практичною у використанні. Якість товарів компанії Slinex підтверджено сертифікатами відповідності продукції державним стандартам України.

Фахівці компанії пильно стежать за останніми тенденціями на ринку систем безпеки і відеодомофонії, що дозволяє їм оперативно реагувати на його запити. З 2016 року компанія Slinex запропонувала користувачам своє IP обладнання. Таке обладнання об'єднує в собі прогресивні розробки в сфері IP-технологій в сукупності з новітніми домофонними системами.

Домофони Slinex - практичність і надійність

 На сьогоднішній день відеодомофон є одним з найпоширеніших видів системи безпеки і контролю доступу. Компанія Slinex представляє споживачам широкий вибір таких пристроїв, які можуть використовуватися як в приватних будинках і квартирах, так і в офісних приміщеннях. Варто зауважити, що на відміну від звичайних домофонів, відеодомофони мають ряд переваг у використанні. Так, наприклад, користувач бачить відвідувача за допомогою інтегрованої відеокамери. Таким чином користувач може прийняти рішення щодо допуску в приміщення відвідувача не вступаючи при цьому з ним в голосовий контакт. Також відеодомофони Slinex володіють ще однією важливою особливістю – це можливість одночасного управління виконавчими електричними пристроями. Це означає, що встановивши додатковий пристрій (наприклад, електромагнітний або електромеханічний замок) користувач зможе з легкістю управляти ними за допомогою відеодомофона.

 

Обладнання для кожного

 Компанія Slinex пропонує споживачам широкий модельний ряд своєї продукції. Дизайн виробів компанії витриманий в мінімалістичному стилі, таким чином вони з легкістю впишуться в будь-який інтер'єр. Мінімалізм притаманний також графічному інтерфейсу пристроїв, завдяки його простоті кожен користувач зможе з легкістю користуватися продуктами компанії. Застосування передових технологій робить використання товарів Slinex простим і доступним кожному, а гнучка цінова політика робить домофонні системи фірми доступними для кожного.

Перевагами обладнання компанії Slinex є:

• доступний та зрозумілий у використанні графічний інтерфейс, який робить управління пристроєм максимально простим;

• широкий модельний ряд;

• висока якість продукції;

• розумна вартість обладнання;

• привабливий дизайн.

Відеодомофони і панелі виклику компанії Slinex - це надійність для кожного!

Розгорнути
Вгору