Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Seagate - визнаний світовий бренд в сфері зберігання інформації

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Seagate

 Багатьох користувачів систем відеоспостереження турбує проблема вміщення досить великого об’єму даних та їх збереження. Допоможе її вирішить продукція бренду Seagate. Ця всесвітньовідома компанія випускає внутрішні та зовнішні жорсткі диски максимальним об’ємом до 10 Тб, а в найближчому майбутньому на ринку з’являться моделі на 12, 14 та 16 Тб. Розробники накопичувачів турбуються не лише про збільшення їхньої місткості. Жорсткі диски цієї компанії виділяються також високим рівнем якості, функціональністю, стильним дизайном.

Про компанію

 Компанія була заснована у 1979 році, і з тих пір встигла завоювати звання одного з ведучих постачальників жорстких дисків у всьому світі. Перший продукт, випущений у 1980 році, за сучасними мірками мав зовсім малий об’єм – усього 5 Мб. Але виробник не зупинився на досягнутому. Впровадження інформаційних технологій, використання новаторських рішень та прагнення до лідерства у своїй галузі дозволили Seagate презентувати революційний продукт – жорсткий диск об’ємом цілих 20 Тб. Нині активно ведуться його розробки, тому масовому користувачу він буде доступним лише у 2020 році.

Асортимент накопичувачів Seagate

 Компаній випускає як зовнішні, так і внутрішні жорсткі диски. Перші підходять для розширення можливості збереження даних на ПК, мережевих системах відеоспостереження та ін. Внутрішні жорсткі диски призначені для встановлення в настільні комп’ютери та ноутбуки різних класів. Одна із найбільш популярних серій накопичувачів  Seagate має назву «Стражі даних». До неї входять такі моделі:

  • BarraCuda (для настільних ПК);
  • FireCuda (гібридний диск ємністю до 2 Тб);
  • IronWolf (вінчестери для NAS-систем);
  • SkyHawk (накопичувачі для збереження файлів охоронних систем).

Всі представлені моделі дозволяють досягти хорошої оптимізації управління даними та їхнього переміщення. Це стало можливим завдяки великому обсягу (до 10 Тб),високій продуктивності, використанню передових технологій у швидкості та функціональності зберігання даних.

Продукцію бренду Seagate виділяє універсальність. Вона може використовуватись не лише в особистих цілях, а й на підприємствах, при розробці бізнес-додатків, у великих системах безпеки та відеоспостереження.

Переваги продукції бренду Seagate

Компанія є новатором у своїй галузі. Велика кількість продуктів, що випускаються нею, удостоювались позначки «перший у світі», а все завдяки використанню інноваційних технологій, зокрема:

  • система AgileArray (оптимізує продуктивність жорстких дисків);
  • технологія ImagePerfect (дозволяє підтримувати більшу кількість камер з високою розподільною якістю);
  • система MTC Technology (забезпечує максимальну швидкодію);
  • функції економії енергії (зменшують енергоспоживання);  
  • датчики ротаціонної вібрації (дозволяють мінімізувати помилки при зчитуванні/записі даних).

Жорсткі диски Seagate – це оптимальний вибір для організації домашнього зберігання важливих файлів та записів систем відеоспостереження. Вони не лише функціональні, а й компактні, завдяки чому користуватися ними набагато зручніше.

Розгорнути
Вгору