Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Pyronix - світовий бренд в сфері безпеки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Про компанію

 Pyronix – всесвітньо відома торговельна марка охоронного обладнання, яка вже понад 30 років займає лідерські позиції на ринку безпеки. Компанія Pyronix була заснована у Великобританії в 1986 році. Інноваційні розробки, нестандартні рішення і прагнення відповідати найвищим стандартам якості – ось на що зробила ставку компанія з першого дня свого існування і чим керується зараз.

На цей день продукція торгової марки Pyronix широко застосовується в усьому світі. Географія торгових представництв охоплює Західну і Східну Європу, Південну Америку, Африку, Китай і країни Близького Сходу. Обладнання Pyronix користується попитом як у комерційних організацій, так і у приватних осіб, продукти бренду використовуються в житлових будинках, на промислових об'єктах, у гіпермаркетах, торгово-розважальних центрах, автосалонах, музеях, науково-дослідних інститутах, спортивних аренах та інших місцях, в тому числі державної важливості.

Все обладнання та комплектуючі Pyronix відповідають державним стандартам країн, в яких представлені, і мають сертифікати підтвердження якості.

У 2016 році стало відомо, що відбулося злиття компаній Hikvision і Pyronix, що відкриває перед Pyronix перспективи зростання та впровадження нових інноваційних рішень у виробництво обладнання охоронних систем. Інженери компанії весь час прагнуть удосконалювати існуючі розробки, тим самим роблячи внесок у розвиток індустрії безпеки. Керівництво в свою чергу всіляко сприяє розвитку кадрового складу, забезпечуючи можливість відвідувати курси підвищення кваліфікації і ділитися досвідом з колегами. Представники компанії також орієнтовані на взаємовигідні двосторонні відносини з партнерами і клієнтами і регулярно виступають організаторами технічних семінарів для монтажних організацій і торгових представників.

Ассортимент товарів

На сьогодні продукція торгової марки Pyronix пропонує комплексні рішення для безпеки приватного будинку чи комерційного об'єкта. Серед продуктів бренду представлені:

• Комплекти безпровідної чи провідної сигналізації

• Гібридні пожежно-охоронні панелі

• Охоронні сповіщувачі будь-якого типу

• Пожежні сповіщувачі

• Голосові телефонні комунікатори

• Датчики руху

• Цифрові панелі управління

• Комплектуючі (кронштейни, кабелі, тестери, ідентифікатори, зчитувачі, планки, оповіщувачі)

• Програмне забезпечення для контролю і моніторингу

 Продукти бренду Pyronix можуть застосовуватися на об'єктах будь-якої складності. Асортимент широкий і постійно поповнюється. Для зручності монтажних і проектних організацій компанія випускає інформаційно-технічні матеріали на цифрових і паперових носіях, забезпечуючи до них вільний доступ. На офіційному сайті Pyronix можна ознайомитися з повним переліком продукції цього бренду та галузями її застосування.

Нагадаємо, Pyronix – це вибір досвідчених інсталяторів, для яких такі критерії, як надійність, безпека і ефективність є ключовими.

Розгорнути
Вгору