Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Partizan - виробник обладнання для систем відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Partizan Security – відомий англійський бренд-виробник обладнання для систем відеоспостереження.

Історія розвитку

 Partizan Security – відносно молода компанія, створена в 2008 році. Основний пріоритет діяльності – власні розробки і впровадження інноваційних рішень, що дозволяють створювати якісні та ефективні пристрої відеоспостереження. На сьогодні компанія реалізує продукцію в більш ніж 60 країнах світу, а торгові представництва розташовані в Європі, Азії і Об'єднаних Арабських Еміратах.

В Україні вироби компанії Partizan Security присутні в бізнес-центрах, університетах, культурних центрах, мережах супермаркетів. Крім того, обладнання Partizan Security було встановлено в фан-зонах футбольних уболівальників під час Євро-2012.

Якість

 Компанія реалізує продукцію за оптимальною ціною і популярна саме завдяки бюджетним пропозиціям, але якість обладнання завжди залишається на гідному рівні. Partizan Security має особливий підхід до виробництва товарів, починаючи від досліджень і розробок, до виготовлення і подальшого тестування. Співробітники фірми постійно навчаються, підвищуючи свою кваліфікацію, і проходять необхідну атестацію.

Продукція

Торгова марка пропонує обладнання для AHD- і IP відеоспостереження, системи контролю і управління доступом, СКУД. Інноваційне рішення від бренду – Partizan Cloud, комплексне рішення, що надає хмарне зберігання відеоархіву безпосередньо від виробника обладнання. Така розробка є першою в світі, і дає можливість отримати доступ до архіву з будь-якої локації.

Системи IP відеоспостереження від Partizan Cloud представлені:

• Широким асортиментом Wi-Fi комплектів з можливістю використання в неопалюваних приміщеннях і обладнаних ІЧ-підсвічуванням.

• Великим вибором IP відеореєстраторів з різною кількістю каналів і підтримкою HDD.

• IP камерами для систем відеоспостереження в приміщенні.

• IP камерами для вуличних систем відеоспостереження.

• Різними моделями роботизованих IP камер.

• Cloud-камерами з можливістю хмарного зберігання відеоархіву.

• IP камерами True WDR з матрицею Panasonic Progressive Scan.

Серед систем AHD відеоспостереження присутні такі рішення:

• Комплекти з можливістю цілодобового спостереження і використання як усередині приміщень, так і зовні.

• AHD відеореєстратори з різною кількістю каналів (від 4 до 16).

• AHD камери для вулиць і приміщень

• Різні моделі роботизованих AHD камер.

• AHD True WDR камери

 Серед систем контролю доступу компанії Partizan Security представлені автономні і мережеві контролери, зчитувачі (є також моделі з ідентифікацією по відбитку пальця), відеомагнітофони, викличні панелі і різні аксесуари.

Гарантія на продукцію бренду Partizan Security становить 36 місяців з моменту її придбання, компанія також надає післягарантійне обслуговування.

Розгорнути
Вгору