Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Neostar - розробка та виготовлення систем безпеки та відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Neostar

 Надійність та злагодженість роботи системи відеоспостереження багато в чому залежить від якості її компонентів. Продукція бренду Neostar виготовляється у відповідності з усіма діючими стандартами з використанням передових технологій, при цьому її вартість доступна широкому колу користувачів.

Про компанію

 Neostar – це торгівельна марка, що відноситься до німецької корпорації Balter Security. Її діяльність спрямована на розробку та виготовлення систем безпеки та відеоспостереження для об’єктів різного масштабу. Компанія була заснована у 2009 році загальними зусиллями спеціалістів із Німеччини та України.

Продукція бренду Neostar вже встигла зарекомендувати себе на європейському та вітчизняному ринках. Компанія систематично впроваджує останні технології, спрямовані на покращення технічних та функціональних характеристик систем безпеки. Представники торгівельної марки регулярно відвідують профільні виставки, відслідковують тенденції в галузі розвитку ринку CCTV, обмінюються досвідом з експертами з усього світу Це дозволяє їм бути в курсі новинок систем відеоспостереження та втілювати їх у своїх пристроях.

Асортимент пристроїв для відеоспостереження Neostar

У каталозі виробника представлене обладнання як для побутового використання, так і для організації великих систем відеоспостереження. Серед них:

  • відеокамери (циліндричні, купольні, корпусні без об’єктиву, із вбудованим об’єктивом);
  • пристрої цифрового запису;
  • відеореєстратори;
  • відеодомофони.

Компанія Neostar займається виготовленням як цифрових, так і аналогових систем відеоспостереження (HD-SDI та IP). Завдяки оптимальному співвідношенню якості та ціни вони стають гідним вибором для організації системи відеоспостереження у приватних та багатоквартирних будинках, офісних приміщеннях, виробничих об’єктах та ін.

Відеокамери цього бренду можна використовувати як усередині будівель, так і зовні. Лінійка вуличних пристроїв представлена моделями із вбудованим ІЧ-підсвічуванням, функціями цифрового пригнічення шумів та автоматичного підсилення сигналів. Це дозволяє транслювати високоякісне зображення без шумів та артефактів навіть за відсутності штучного освітлення у нічний час. Вони також можуть поєднуватися зі звичайними аналоговими камерами, завдяки чому модернізація діючої системи відеоспостереження обійдеться набагато дешевше.

Переваги продукції бренду

 Однією із ключових особливостей пристроїв відеоспостереження Neostar є їхня практичність. За рахунок функції підтримки камер з форматами HDTVI та CVBS вдосконалення діючих охоронних систем реалізується максимально швидко та якісно. До інших переваг варто віднести:

  • можливість віддаленого налаштування (через мобільні пристрої або мережу Ethernet);
  • висока розподільна здатність камер з функцією вдосконалення прийнятого зображення;
  • використання технологій та матеріалів, що забезпечують стабільну роботу навіть при температурних коливаннях та несприятливих погодних умовах.

Системи охоронного відеоспостереження, організовані за допомогою пристроїв Neostar, зручні у використанні, надійні та доступні.

Розгорнути
Вгору