Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Neolight - німецький бренд систем безпеки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

 Neolight – торгова марка, під якою випускається лінійка домофонів та відеокамер нового покоління. Виробником є ​​німецька фірма Balter Security GmbH, заснована більше 10 років тому.

Якість продукції

 Розробки і тестування ведуться в головному офісі фірми Balter Security GmbH в Німеччині, а сама продукція, як і більшість товарів європейських брендів, випускається в Китаї. Але цей факт ніяк не відображається на якості систем відеоспостереження – компанія ретельно контролює продукцію і ставить високі вимоги до процесу виготовлення товару і сировини, що використовується. Такий підхід дає право називати продукцію, що випускається під торговою маркою Neolight, максимально надійною і довговічною. Німецька якість продукції, особливо техніки, завжди цінувалася за бездоганний підхід і вважалася найнадійнішою у всьому світі.

Дизайн

 Зовнішній вигляд і простота у використанні – також  пріоритет продукції Neolight. Не секрет, що споживач надає величезного значення, як дизайну товару, так і зручності під час експлуатації. Саме тому торгова марка Neolight приділяє величезну увагу сенсорному управлінню і дизайну товарів, які випускає на ринок.

Продукція

 Складно знайти більш ефективну і надійну альтернативу для забезпечення безпеки житла або комерційної будівлі, ніж відеодомофони. Крім того, витрати на облаштування такої охоронної системи значно нижчі, ніж інші варіанти. Саме тому відеодомофони користуються величезною популярністю в усьому світі. Більш того, багато забудовників здають готові об'єкти з вже готовими виходами для монтажу домофонної системи, що дає можливість споживачеві не витрачати час на подібні процеси, а відразу підібрати і встановити необхідне обладнання.

Продукція ТМ Neolight

 Лінійка торгової марки Neolight представлена ​​широким асортиментом відеопанелей, домофонів з сенсорними кнопками і екраном, багатоквартирними системами, пристроями із записом по детектору руху, з екранами різних розмірів і можливостей. На весь товарний ряд пропонується професійне гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Перевага відеодомофонів та іншого обладнання ТМ Neolight

 ТМ Neolight – яскравий представник німецького обладнання, який славиться жорсткими вимогами до якості і бездоганно їх дотримується.

На весь товарний ряд поширюється річне гарантійне обслуговування.

Доступне і зрозуміле сервісне облуговування (консультації, допомога у виборі і установці),

Широкі можливості – до будь-якого відеодомофону ТМ Neolight можна підключити мінімум 2 відеокамери.

Відмінне поєднання ціни і якості

 Сертифікована продукція, що підтверджується УкрСЕПРО та укладенням СЕС про її повну безпеку.

Продуманий дизайн – відеодомофони не виділяються із загальної концепції інтер'єру приміщення і не псують його.

Зручність у використанні – управляти пристроєм не складно, із завданням впорається будь-хто.

Розгорнути
Вгору