Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Hikvision - світовий лідер в області відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

 Компанія Hikvision є одним із світових лідерів у галузі створення систем відеоспостереження. Активне впровадження інноваційних технологій, широкий асортимент продукції у різних цінових сегментах, високі експлуатаційні показники пристроїв – ключові фактори, завдяки яким китайський бренд досяг такої популярності. Оцінити переваги систем відеоспостереження Hikvision на сьогоднішній день мають можливість і українці.

Історія компанії

 У 2001 році, коли штат новоствореного підприємства Hikvision налічував лише 29 співробітників, ніхто і уявити не міг, що через 17 років воно перетвориться у глобальну корпорацію з виготовлення професійного обладнання для систем відеоспостереження. Нині в компанії працює більш ніж 29 000 робітників, серед яких науковці, конструктори, інженери R&D та багато ін. У 2016 році корпорація Hikvision очолила рейтинг 50 найбільших публічних світових компаній ринку технічних систем безпеки за версією медіа порталу A&S, і закріпила за собою звання беззаперечного флагману цієї галузі. Назва бренду також зустрічається у престижних рейтингах Forbes, IMS Research та ін.

Асортимент пристроїв відеоспостереження виробництва компанії Hikvision

Більш ніж одинадцять відсотків камер IP формату на сучасному ринку представлені саме моделями Hikvision. Окрім цього, компанія випускає:

  • поворотні купольні камери;
  • відеореєстратори (цифрові, мережеві, гібридні);
  • відеосервери та плати відеозахвату;
  • IP-домофони та ін.

 Завдяки широкому асортименту позицій у різних цінових категоріях кожен користувач може підібрати оптимальні пристрої для будь-якої мети та об’єкту. За їх допомогою організовується стабільне відеоспостереження у приватних будинках, торгових центрах, заводах. Окремої уваги заслуговують серії, розроблені спеціально для використання на відкритих територіях. Такі прилади не лише стійкі до температурних коливань, а й виділяються вандалозахищеними корпусами, продуманою конструкцією та функціональністю.

 Для організації комплексної системи відеоспостереження Hikvision також пропонує різні мережеві пристрої, засоби контролю та управління доступом, аксесуари. Купуючи повний фірмовий комплект, користувач позбавляє себе турбот щодо пошуку окремих елементів – досить лише виконати необхідні комутаційні налаштування, і можна вести спостереження за об’єктом, що охороняється, у реальному часі.

Основні переваги систем відеоспостереження Hikvision

Компанія, зокрема її розробники, турбується про вдосконалення не лише асортименту приладів відеоспостереження, а й їхньої технічної складової. Для цього у корпорації є потужна виробнича база, команда висококваліфікованих співробітників, а головне – прагнення бути першою у своїй галузі.

Серед ключових переваг приладів відеоспостереження Hikvision варто виділити:

  • універсальність (підходять для різних об’єктів);
  • високі показники працездатності у різних умовах;
  • якісна передача кольорів у камерах та відео реєстраторах;
  • функціональність (у багатьох приладах є можливість підключення по бездротовій мережі, голосовий зв'язок та ін.);
  • простота підключення та експлуатації.

Завдяки цьому продукція бренду Hikvision є одним із найкращих варіантів для організації сучасної, багатофункціональної та ефективної системи відеоспостереження.

Розгорнути
Вгору