Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Geze - це гарантія безпеки і комфорту для користувачів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Гарантія якості GEZE – із покоління в покоління

 Німецький бренд GEZE було засновано у далекому 1863 році. Стрімко розвиваючись, фірма успішно розширювала свої ринки збуту та впевнено завойовувала довіру покупців. Сьогодні компанія відома як розробник та виробник високоякісних систем безпеки, дверного обладнання та систем вентиляції для вікон. GEZE займає одну з лідируючих позицій в своєму сегменті, а також в області дизайну продукції та інноваційних ідей. Це родинне підприємство вже п’ять поколінь поспіль успішно реалізує свої оригінальні розробки на ринку високих технологій. Новітні ідеї та високі технології втілюються у життя в сучасному власному технологічному центрі компанії.

Гарантія комфортної безпеки

 Виробництво контролюється за виключно високими стандартами  якості. Тому, вироби цього німецького бренду – це гарантія безпеки та комфорту для користувачів. Оригінальний дизайн та нестандартні рішення конструкцій систем безпеки, контролерів, замків та доводчиків Гезе, це результат кропіткої роботи висококваліфікованих працівників фірми. Інженери та дизайнери компанії постійно удосконалюють процес розробки та створення продукції із року в рік. Адже, головними пріоритетами компанії GEZE є довговічність виробів та постійне підвищення кваліфікації своїх співробітників.

Техника із світовою популярностю

Розширена лінійка товарної продукції GEZE дає можливість обирати обладнання для широкого кола об’єктів. Продукція бренду використовується на багатьох відомих об’єктах у всьому світі, серед них:

 • сучасний круїзний лайнер AIDAluna в Папенбурзі (Германія);
 • музей Акрополю в Афінах (Греція);
 • готель "Mövenpick" в аеропорті Штутгарта (Германія)
 • музей «Mercedes-Benz» в Амстердамі (Нідерланди);
 • нова ратуша міської ради в Леонберзі (Германія);
 • вхід в доісторичну печеру Ласко в провінції Дордонь (Франція);
 • Kanyon Shopping Center - комплекс споруд в Північному Стамбулі (Турція).

Це далеко не весь список масштабних об’єктів сучасної архітектури, де використовується сьогодні продукція GEZE. Міжнародна мережа обслуговування та збуту компанії працює також на ринку Великобританії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Південно-Африканської Республіки, Іспанії та багатьох інших країн світу.

Стандарти якості

Висока популярність передбачає й відповідність світовим стандартам якості. Тому всі вироби сертифіковані відповідно до цих норм:

 • системи безпеки - DIN EN 179, DIN EN 1125;
 • дверна техніка - DIN EN 1154, DIN EN 1155, DIN EN 1158;
 • безбар’єрне будівництво DIN 18024, DIN 18025;
 • вентиляційна техніка з тепло- та димовідводом  DIN EN 12101-2;
 • дверна автоматизована техніка DIN 18650, DIN 18263-4.

Окрім того, фірмою суворо дотримуються вимоги ISO 9001-стандартів. Вся продукція GEZE знаходиться під пильним особистим контролем компанії. Вироби сертифіковані перевірочними свідоцтвами та знаками технічного контролю міжнародних спеціалізованих інститутів.

Розгорнути
Вгору