Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Garrett

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Garrett - зроблено в США. Історія компанії

У далекому 1964 році Чарльз Л.Гаррет і його дружина Елеонора заснували компанію Garrett Metal Detectors. Чарльз Гаррет був ентузіастом своєї справи, і перші зразки своєї продукції він створював у своєму гаражі. З плином багатьох десятиліть маленький сімейний гаражний бізнес переріс у світового титана з виробництва обладнання для виявлення металу.

Ранні винаходи містера Гаррета були першопроходцями, і стали прототипами сучасного металошукача. Пізніше, в 1984 році, металодетектори компанії Garrett першими були використані з метою контролю безпеки на Олімпійських іграх.

Штаб-квартира компанії Garred знаходиться в місті Гарленд, штат Техас, США.

У наш час компанія Garrett Metal Detectors це не тільки устаткування для безпеки. Завдяки продуктам компанії у новачків і ентузіастів з'явилася можливість відчути себе шукачем скарбів, і знайти своє власний скарб.

Компанії Garrett є що запропонувати споживачеві

Компанія Garrett пропонує споживачам широкий вибір металодетекторів, міношукачів та грунтових металошукачів.

Грунтові металошукачі компанії Garrett діляться на наступні категорії:

• металошукачі Garrett початкового рівня - відмінно підійдуть для тих, хто тільки почав цікавитися таким захоплюючим спортом як пошук скарбів, і готовий зробити в цьому перші кроки;

• металошукачі Garrett середнього класу - розраховані на більш досвідченого покупця, деякі прилади цієї серії навіть мають можливість занурення до 3 м під воду;

• професійні Garrett металошукачі - назва категорії говорить сама за себе, такий прилад не тільки стійкий до погодних умов, але і забезпечує максимальну глибину пошуку;

• спеціалізовані металошукачі Garrett – цей прилад допоможе своєму власникові виявити бажане як на глибині до 60 метрів під водою, так і на засніжених піках гірських вершин.

Якщо говорити про металодетектори компанії Garrett, то такі пристрої застосовуються для проведення та організації охоронних заходів на підприємствах, концертах, аеропортах, всіляких з'їздах і т.п.

Такі металодетектори компанії Garrett бувають двох видів:

• ручні - компактні за габаритами, надійні у використанні, застосовуються для приватного або детального огляду;

• арочні - такі металодетектори бувають одно-, дво- і багатозонними, відрізняються своїми габаритами і технічними характеристиками, але подібні своїм незмінно високою якістю.

Ну і звичайно ж не варто забувати про те, що компанія Garrett виробляє також і міношукачі. Такий пристрій по своїй суті є тим же метталошукачем, але розробленим спеціально для застосування у військових цілях. Такий прилад застосовується для виявлення і подальшої деактивації мін. Варто зауважити, що прилад стоїть на озброєнні в НАТО.

Переваги продукції компанії Garrett

Продукція компанії Garrett має ряд вигідних переваг перед конкурентами:

• надійність пристроїв, що випускаються;

• широкий вибір продукції, для різного застосування;

• якість товару, що підтверджується Міжнародним сертифікатом якості ISO 9001

Ім'я компанії Garrett давно стало синонімом металодетекторів. Garrett продає свою продукцію більш ніж у 120 країнах по всьому світу. Згідно з останнім аудиторського дослідження попит на продукцію компанії Garrett зростає. Компанія Garrett вдосконалює свій модельний ряд, і розробляє новинки, які будуть володіти все такою ж незмінно високою якістю, що властива компанії Garrett.

Розгорнути
Вгору