Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Foxgate - широкий асортимент продукції в сфері відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

FoxGate - якість підтверджена дослідженнями

 Компанія FoxGate вже більше 10-ти років просуває свій продукт на ринку України. Продукти компанії успішно проходять лабораторні випробування, дослідження та перевірки, в результаті чого товари FoxGate отримали сертифікат УкрСЕПРО, що підтверджує відповідність товарів компанії FoxGate Державним стандартам України. Висока якість продуктів фірми FoxGate забезпечується і підтримується завдяки високій технологічності в розробці та виробництві продукції, використанні у виробництві виключно якісних матеріалів, ретельному первинному контролі якості продукції, що випускається.

Широкий асортимент FoxGate

 Компанія FoxGate пропонує своїм споживачам широкий асортимент продукції, який має свою градацію як за ціною, так і за технічними характеристиками. Однак, варто зауважити, що якість продукції завжди залишається незмінно високою.

У товарній лінійці компанії FoxGate споживач зможе знайти: оптичні модулі, ethernet комутатори та брандмауери, мережеве обладнання, обладнання для передачі сигналів відеоспостереження, медіаконвектори, абонентські термінали, Wi-Fi маршрутизатори, різноманітні адаптери і модулі. Варто зауважити, що це не повний список всіх тих пристроїв, розробкою і випуском яких займається компанія FoxGate, а це означає, що кожен споживач зможе підібрати товар, який йому необхідний.

Одним з найбільш затребуваних, на ринку відеоспостереження, продуктів компанії FoxGate є PoE комутатори. Такі пристрої бувають різних типів, але в системі IP відеоспостереження завдання у них у всіх одне і та ж - забезпечити надійну передачу даних і електроживлення для підключених до них камер відеоспостереження. Варто зауважити, що процес передачі даних і електроживлення відбувається за допомогою одного і того ж кабелю. Для цих цілей використовується кручена пара.

Як вже зазначалося раніше PoE комутатори FoxGate (комутатори з підтримкою функції Power over Ethernet) бувають різних типів, але все ж всі вони володіють певним рядом характеристик, завдяки яким споживачеві буде легше визначитися з необхідним йому обладнанням.

Характеристики PoE комутаторів компанії FoxGate:

• тип комутатора;

комутатори FoxGate поділяються на два типи - керовані і некеровані. Використовуючи некерований комутатор FoxGate у користувача немає можливості проводити будь-які додаткові налаштування, а значить його варто лише підключити. У разі використання керованих комутаторів FoxGate користувачеві буде необхідно провести ряд певних налаштувань;

• кількість PoE портів;

від того, якою кількістю PoE портів буде володіти комутатор, буде залежати кількість мережевих пристроїв, які користувач зможе до нього підключити;

• відстань комутації;

у комутаторів фірми FoxGate цей діапазон дуже широкий і залежить від безлічі факторів, а також режимів, що застосовуються.

Переваги товарів FoxGate

Перераховані вище характеристики - це лише мала частина тих особливостей, якими володіють комутатори FoxGate.

Однак все без винятку обладнання компанії FoxGate має низку переваг:

• конкурентні ціни;

• широкий асортимент продукції;

• висока якість, підтверджене відповідними сертифікатами;

• надійність.

Продукція компанії FoxGate - необхідна деталь в створенні надійної охоронної мережі як в цілях приватного використання, так і для великих фірм та підприємств.

Розгорнути
Вгору