Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Ezviz - дочірнє підприємство по виготовленню систем відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

 Одна з найбільших корпорацій по виготовленню систем відеоспостереження Hikvision відкрила дочірнє підприємство – Ezviz. Компанія також займається випуском камер, але орієнтовані вони у більшій мірі на організацію домашніх охоронних комплексів. Під брендом Ezviz також представлена фірмова хмарна платформа, випускаються екшн-камери та пристрої для організації розумного будинку. Продукція компанії виділяється не тільки технічною складовою, але й високою функціональністю, конкурентною ціною.

Про компанію

Компанія Ezviz була заснована у 2016 році – саме тоді на вітчизняному ринку з’явилися перші ip камери під цим брендом. Основним напрямком діяльності підприємства є розробка та виробництво пристроїв для відеоспостереження, що підтримують мережі Wi-Fi та технологію Р2Р. На відміну від компанії-засновника, обладнання Ezviz розраховане в основному на приватних користувачів. При цьому виробник активно використовує інноваційні технології, розроблені вченими Hikvision, висококласні комплектуючі, а також суворі стандарти якості.

Асортимент продукції Ezviz

У каталозі виробника представлені три продуктові лінійки: відеоспостереження, розумний дім, екшн-камери. Перша категорія призначена для організації стабільного та ефективного відеоспостереження у приватних будинках та квартирах, у під’їздах, на заміських ділянках. Вона включає в себе такі продукти:

 • зовнішні та внутрішні IP-камери;
 • внутрішні Wi-Fi камери;
 • всепогодні вуличні Wi-Fi камери.

Категорія «екшн-камери» представлена пристроями для активного відпочинку та спорту. Вони дозволяють знімати висококласні ролики у русі, а також при найбільш екстремальних умовах експлуатації.

Високотехнологічні рішення від Ezviz для організації розумного будинку спрямовані на забезпечення безпеки житла та раціональне використання ресурсів. Так, за допомогою датчика протічки води можна уникнути не лише затоплення, а й збільшених комунальних платежів. Якщо ж у будинок намагається проникнути грабіжник, сирена Ezviz моментально подасть тривожний сигнал у вигляді звуку та мерехтіння червоних індикаторів.

Переваги обладнання для відеоспостереження Ezviz

Компанії вдалося не лише зберегти рівень якості, характерний для продукції її засновника, але й надати своїм пристроям індивідуальні особливості. Серед ключових переваг обладнання Ezviz:

 • простота підключення та налаштування;
 • можливість віддаленого управління за допомогою фірмової хмарної платформи;
 • оригінальний стильний дизайн;
 • використання високоміцних корпусів у вуличних та екшн-камерах (робить їх стійкими не лише до перепадів температур та вологи, а й до механічних ушкоджень);
 • можливість індивідуального налаштування камер під певні завдання;
 • наявність влаштованих smart-функцій (детекція руху, визначення обличчя тощо);
 • висока якість зображення;
 • доступна ціна.

За допомогою обладнання Ezviz можна організувати систему відеоспостереження як для охорони будинку, так і для турботи про близьких.

Розгорнути
Вгору