Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Crow - виробник охоронних систем

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Crow - ізраїльські системи безпеки. Історія становлення

 Компанія Crow (повна назва Crow Electronic Engineering LTD) є Ізраїльською компанією і була заснована в 1977 році. З 80-х років XX століття Crow займається розробкою і випуском систем безпеки та охорони, контролю допуску, а також датчиків і детекторів на основі бездротових і дротових технологій. Продукція компанії успішно експортується в більш ніж до 50 країн по всьому світу. Статистика компанії говорить про те, що більше 85% продукції компанії продається за межами Ізраїлю, і з кожним роком ця цифра неухильно зростає.

Продукція Crow отримала заслужене визнання на ринку систем безпеки, що підтверджує її відповідність Міжнародному стандарту якості ISO 9001: 2000.

Компанії Crow є що запропонувати споживачеві!

 Компанія Crow пропонує своїм споживачам широкий асортимент продукції такої як датчики розбиття скла, руху, вібраційні і датчики відкриття, а також датчики, які реагують на дим і затоплення; сирени для оповіщення; брелоки і кнопки тривоги; а також приймачі.

Датчики компанії Crew розраховані для роботи у внутрішній частині приміщення та поза його межами. Такі датчики розроблені із застосуванням новітніх технологій, що допомагає мінімізувати ризик виникнення помилкових тривог.

Фахівцями компанії Crew було розроблено додаток для мобільних пристроїв, що дозволяє управляти системою датчиків віддалено. Існує можливість підключення такої системи безпеки до системи «Розумного будинку», що дасть їй можливість ефективно взаємодіяти з іншими системами і приладами в приміщенні.

Серед розробок Crow є детектор руху, в який інтегрована камера. Такий пристрій, в разі виникнення тривожної ситуації, пересилає своєму власникові фото-матеріали в системі реального часу.

Наявність в компанії Crow проектного відділу дозволяє розробляти і негайно впроваджувати у виробництво новинки, які відповідають передовим технологіям в галузі систем безпеки. Саме таке оперативне реагування на запити ринку систем безпеки і забезпечує фірмі Crow високі позиції серед конкурентів.

Модельний ряд продукції Crow має лаконічний дизайн, що дозволяє використовувати пристрої для організації системи безпеки на будь-якому об'єкті.

Переваги

Спираючись на вищезазначене можна виділити кілька основних переваг обладнання фірми Сrow:

• надійність, практичність і простота використання;

• висока якість продукції, що випускається, відзначена Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO);

• використання ноу-хау у виробництві продукції;

• широка градація цін на продукцію, що дозволить будь-якому споживачеві підібрати необхідний та доступний пристрій.

Багаторічна робота над вдосконаленням продуктів принесла компанії Crow плоди - вона стійко зайняла свої позиції на міжнародному ринку систем безпеки, і наполегливо досягає нових вершин!

Розгорнути
Вгору