Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Commax – якісні домофони європейського рівня

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Якість, перевірена часом

 Корейська компанія Commax – це один з найбільших виробників домофонів та інтелектуальних переговорних пристроїв у світі передових технологій. Історія бренду бере свій початок у квітні 1968 року. Розпочавши своє виробництво з інтерфонів, вже в 1970 році розробник зі стрімко зростаючою популярністю впроваджує свою продукцію на ринок охоронних систем міського житла. Далі – розпочинається масовий випуск пристроїв для переговорів. І вже з 1973 року компанія стає беззаперечним лідером серед корейських фірм-конкурентів та розпочинає експорт власної продукції.

У 2000 році Commax потрапляє до списку KOSDAQ – Корейської біржі цінних паперів. Сьогодні новітні розробки цього виробника користуються великою популярністю більш як у 100 країнах світу. Фірма успішно експортує відео фони, домофони та інтелект- пристрої для переговорів. Впровадження ультрасучасних передових технологій – це візитна картка Commax. Компанія розробляє продукцію у власному дослідницькому центрі. Тут задіяні всі етапи виробництва – від розробки персональної системи звукових сигналів до удосконалення унікальної модернізації виробництва.

Лідер серед брендів

 Commax цілком оправдано є справжнім лідером серед конкуруючих брендів. Судіть самі – при невисокій вартості продукція вирізняється відмінною якістю та елегантним європейським дизайном. Все обладнання виготовляють зі скла, супер-міцного пластикового композиту та металу. Іще однією безперечною перевагою приладів цієї південнокорейської компанії можна назвати й можливість інтеграції омофонів до сучасних систем «розумний будинок».

Вся продукція компанії відповідає світовим стандартам якості, підтвердженням цьому є сертифікати безпеки – пожежної та телекомунікаційного електрообладнання. До то ж, всі пристрої бренду є дуже зносостійкими і гарантовано прослужать своєму господареві декілька років.

Гарантія вашої безпеки

 Домофоны Commax мають безліч корисних опцій: до них можна підключати додаткові відеокамери, блоки пам’яті, пристрої для виклику, декілька радіотрубок. Така багатофункціональність ще більше розширює коло користувачів цього популярного бренду. Окрім високої якості не забуває виробник і про привабливість дизайну приладів. Адже діапазон використання пристроїв досить великий. Квартира, офіс, територія підприємства, приватний будинок – всі ці об’єкти під надійним захистом корейської якості Коммакс. Всі розробки – надійна, проста, недорога гарантія вашої безпеки. Тому бренд цілком виправдано лідирує на ринку охоронних систем відео нагляду. Шедевр сучасної електроніки Окрім вищеописаних пристроїв компанія випускає безліч функціональних аксесуарів для свого обладнання. Близько чотирьохсот товарних позицій, які здатні удосконалити будь-яку систему безпеки. А використання передових технологій та інновацій дозволяють говорити про техніку Commax як про шедевр сучасної електроніки.

Розгорнути
Вгору