Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Atis - професійна техніка в області систем безпеки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

 Бренд «ATIS» відомий, як виробник пристроїв для систем безпеки. Устаткування компанії славитися винятковою якістю і ефективністю – українські споживачі по достоїнству оцінили продукцію компанії.

Переваги обладнання «ATIS»

 У світі спостерігається величезний попит на обладнання пасивної і активної безпеки для бізнесу і приватного використання. Отже, з'являється запит на надійного виробника подібних товарів, якому можна беззаперечно довіряти. «ATIS» протягом декількох років витримує величезну конкуренцію і є одним з лідерів у своїй галузі.

Представники компанії не приховують, що успішна бізнес-модель бренду полягає в постійному відстеженні інтересів кінцевого споживача й інвестиціях в дослідження і нові розробки. Саме така стратегія дозволяє компанії випереджати конкурентів і постійно надавати високотехнологічні новинки.

Крім того, компанія дотримується золотої формули «Ціна = якість», що і дозволяє їй займати лідируючі позиції на ринку нашої країни.

«ATIS» в Україні

 Щоб наші співвітчизники мали можливість не тільки здобувати якісне обладнання систем безпеки, а й отримувати відмінний сервіс, компанія «ATIS» безперервно працює над розширенням. Товарний ряд бренду має 1-2 річне гарантійне обслуговування, а також післягарантійне. Крім того, український споживач має можливість замінити товар або оновити прошивку на придбаному обладнанні.

Продукція

Компанія «ATIS» пропонує широкий асортимент надійного обладнання систем технічної безпеки. Бренд «ATIS» спеціалізується на системах відеоспостереження і контролю доступу.

Системи відеоспостереження «ATIS»

 Цей товарний ряд широко представлений сучасними камерами спостереження, відеореєстраторами та іншими аксесуарами для монтажу.

Каталог камер спостереження «ATIS» включає в себе аналогові пристрої, P2P і IP-відеокамери, HD-CVI і HD-SDI обладнання, а також спеціальні камери, призначені для розпізнавання автомобільних номерів.

Модельний ряд відеореєстраторів «ATIS» також досить широкий: цифрові DVR відеореєстратори, IP (NVR), HD-CVI і HD-SDI відеореєстратори, гібридні моделі HVR, а також USB-реєстратори для автономного використання.

«ATIS» пропонує різні аксесуари, які потрібні для установки і налаштування систем відеоспостереження.

Контроль доступу

 Системи управління і контролю доступом представлені високоякісними домофонними системами, електрозамками і аксесуарами.

Домофони «ATIS»: відеодомофони, їх комплекти з панеллю виклику, а також відеовічки. Модельний ряд електрозамків представлений двома товарами: накладним замком ATIS Lock SS і замком з додатковим захистом кнопки виходу від продавлювання ATIS Lock SSM. Є також різні аксесуари для систем управління доступом.

Якщо ви перебуваєте в пошуках якісного і надійного устаткування для систем безпеки, сміливо зупиніть свій вибір на продукції компанії «ATIS».

Розгорнути
Вгору