Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплект бездротової GSM сигналізації Ajax StarterKit Plus

Ajax StarterKit Plus - це комплект бездротової сигналізації, який легко встановлюється і налаштовується самостійно. Ajax StarterKit Plus складається з інтелектуальної централі Ajax Hub Plus, датчика руху Ajax MotionProtect, датчика відкриття Ajax DoorProtect і брелка Ajax SpaceControl.

Ajax StarterKit Plus може доповнюватися 150 бездротовими пристроями безпеки Ajax Systems з різноманітним функціональним навантаженням. Для відеоспостереження можна підключити до 50 IP камер. При виникненні тривожних ситуацій відправляється push-повідомлення, SMS або здійснюється дзвінок на телефон. GSM зв'язок забезпечується модулем з 2 незалежними слотами для SIM-карт. Налагодження та обслуговування легко відбувається за допомогою безкоштовного мобільного додатку (iOS або Android). Також управління можливо брелком SpaceControl з 4 кнопками.

Детектори монтуються віддалено від централі в зоні прямої видимості до 2000 метрів. Постійно перевіряється працездатність пристроїв пінгами з обраним періодом часу в проміжку 12-300 секунд. Відстань виявлення руху внутрішнім датчиком MotionProtect досягає 12 метрів при куті огляду 88.5° по горизонталі і 80° по вертикалі. Не спрацьовує прилад при появі тварини вагою до 20 кг і зростом до 50 см. Датчик відкриття DoorProtect спрацьовує при збільшенні зазору понад 2 см. Брелок SpaceControl контролює систему охорони приміщення і може відправляти сигнал тривоги на пульт охорони, маючи функцію тривожної кнопки.

Електроживлення централі від внутрішнього блоку живлення AC 110-240V або від резервного Li-Ion акумулятора ємністю 2 Ah. Живлення датчиків від батарейок CR123A, а брелка-пульта від батарейки CR2032. Термін роботи датчиків на одній батареї до 7 років. Колірна гамма: білий або чорний.

Основне призначення Ajax StarterKit Plus

Ajax StarterKit Plus є одним з кращих комплектів для організації бездротової системи безпеки багаторівневої квартири, будинку, офісу, складу, комерційних та інших об'єктів, де багато приміщень, вікон і дверей. Охоронну сигналізацію на основі базового комплекту StarterKit Plus легко можна масштабувати до значних розмірів, поступово доповнюючи її іншими пристроями для створення комплексної системи безпеки з відеоспостереженням, пожежною сигналізацією та функціями розумного будинку.

Основні можливості Ajax StarterKit Plus

Інтелектуальна централь Ajax Hub Plus

Централь Ajax Hub Plus оснащена потужним процесором, збільшеними обсягами оперативної та флеш-пам'яті. Це дозволяє підключати до 150 бездротових пристроїв та до 50 камер відеоспостереження, об'єднуючи їх в окремі групи для зручного управління охороною окремих приміщень.

Підключені до централі детектори визначають появу витоку води, диму, газу, рух людини, відкриття вікон або дверей. Попередження про виникнення тривожних ситуацій відправляються на телефон власника, а також можливе пряме підключення на пульт охорони спеціалізованої організації (сьогодні близько 150 охоронних компаній України приймають на свій пульт сигналізацію Ajax).

Сигналізація Ajax в разі виявлення заглушення сигналів переводить роботу всієї системи на інші частоти. На програмному рівні хаб повністю захищений від вірусів.

Інтернет-підключення дозволяє хабу цілодобово здійснювати зв'язок по зашифрованому каналу з хмарним сервером Ajax Cloud, що гарантує безпечний доступ до пристрою, зберігання його налаштувань і оперативне отримання оновлень.

Бездротовий датчик руху MotionProtect

Інфрачервоний датчик Ajax MotionProtect з перших кроків реагує на людину, маючи імунітет до тварин, що дозволяє виключити ймовірність помилкових спрацьовувань. Обробка сигналу відбувається 100% цифровим способом.

Виявлення руху: 3 рівні налаштування чутливості; дальність - 12 метрів; кут огляду по горизонталі 88.5°, по вертикалі - 80°.
Дальність зв'язку з централлю становить близько 1700 м на відкритому просторі. Сигнал передачі захищений від перехоплення і підміни.

Потужність передачі радіосигналу адаптивна - чим ближче датчик розташовується до централі, тим менше витрачатися енергії на передачу. Для живлення приладу використовується батарея з терміном служби до 7 років.

Бездротовий датчик відкриття DoorProtect

Магнітоконтактний датчик Ajax DoorProtect дозволяє зафіксувати розкриття на 1-2 см стулок дверей, вікна, воріт або інших подібних об'єктів. Дальність зв'язку датчика з централлю близько 1200 метрів в зоні прямої видимості, в будівлі - кілька поверхів. Двосторонній зв'язок між пристроями піддається шифруванню і захисту від підміни даних.

Датчик DoorProtect складається з двох модулів: один з яких (магніт) кріпиться на рухому сторону, а інший - на нерухому (включає в себе індикатор зеленого кольору і геркон, який розрахований на спрацьовування понад 1 мільйон разів). Встановлюється на будь-який тип вікон і дверей, в тому числі на металеву основу. 

Для електроживлення використовується батарея CR123A, яка підлягає заміні через 5-7 років після надходження попередження про низький заряд. Є роз'єм для підключення зовнішніх датчиків від сторонніх виробників.

Бездротовий брелок SpaceControl

Брелок Ajax SpaceControl - це невеликий пульт зі зворотним зв'язком для дистанційного керування сигналізацією. Є кнопки постановки на охорону, зняття з охорони, кнопка тривоги.

Працює пристрій на робочій частоті 868-868.6 МГц. Дальність зв'язку близько 1300 м на відкритому просторі без стін і перекриттів, в реальних умовах - пара поверхів бізнес-центру.

Перехопити і підмінити сигнал неможливо завдяки аутентифікації. Сигнали проходять блочне шифрування на основі алгоритму AES.

Резервні канали зв'язку Ajax StarterKit Plus

GSM-модуль Hub Plus підтримує дві SIM-карти і швидке перемикання між 2G і 3G. Крім того, для інтернет-підключення є можливість вдаватися до послуг різних інтернет-провайдерів, використовуючи Ethernet для підключення до одного, а Wi-Fi - до іншого.

Завдяки технології Jeweller забезпечена миттєва відправка сигналів тривоги, які захищені від перешкод, заглушення, перехоплення і підміни зловмисниками.

Легкі інсталяція та налаштування Ajax StarterKit Plus

Всі пристрої повністю готові до роботи відразу ж після вилучення з коробки - встановлені елементи живлення і прописані стандартні налаштування. Монтаж здійснюється за лічені хвилини завдяки кріпленню SmartBracket, що дозволяє встановити весь комплект буквально за пів години.

Датчики встановлюються в зоні прямої видимості до 2 км або в межах декількох поверхів будівлі. Завдяки безвідмовній та енергоефективній радіотехнології Jewelle, датчики Ajax при щохвилинних пінгах працюють без підзарядки до 7 років.

Датчики підключаються в один клік, а всі налаштування здійснюються через зручний безкоштовний додаток для телефону (iOS або Android). 99 користувачів з різними рівнями доступу можуть ставити і знімати систему з охорони, отримувати повідомлення і сигнали тривоги.

Основні технічні характеристики Ajax StarterKit Plus

Канали зв'язку: Ethernet, Wi-Fi, 2G, 3G
WiFi: 2.4 ГГц (802.11 b / g / n)
2 SIM-карти: Micro SIM 2G і 3G
Перемикання між 2G і 3G: моментально
Перемикання між SIM-картами: 4 хвилини
Підтримувані протоколи: Contact ID, SIA, Jeweller
Мобільні додатки: iOS 9.1 і вище, Android 4.1 і вище
Робочий частотний діапазон: 868,0 - 868,6 МГц
Кількість бездротових зон: 150
Відеоспостереження: 50 камер або відеореєстраторів
Час доставки сигналу тривоги: 0,15 c
Термін роботи датчиків при щохвилинних пінг: до 7 років
Живлення централі від мережі: 110-240 В
Ємність резервного Li-Ion акумулятора: 2 А/г
Термін автономної роботи: 16 г (при вимкненому Ethernet і WiFi)
Діапазон робочих температур: -10°С ~ +40°С
Колір: білий / чорний

Комплектація

 • Інтелектуальна централь Ajax Hub Plus - 1шт.
 • Бездротовий датчик руху MotionProtect - 1шт.
 • Бездротовий датчик відкриття DoorProtect - 1шт.
 • Бездротовий брелок SpaceControl - 1шт.

Що ще є в лінійці продукції Ajax?

Тип централі Охоронна
Спосіб застосування Автономний, Пультовий
Спосіб підключення Бездротовий
Канали зв'язку 2G, 3G, Wi-Fi, Дротовий інтернет
Частота GSM мережі 850/900/1800/1900 МГц, WCDMA 900/2100 (B8/B1)
Робочий частотний діапазон 868 МГц
Потужність радіопередавача датчиків Саморегульована - до 20 мВт
Протоколи, що підтримуються Contact ID, SIA, Jeweller
Дальність дії в прямій видимості 2000 м
Кількість бездротових зон 150
Групи (розділи) 25
Телефонний моніторинг SIA, Contact ID та ін.
Кількість номерів для оповіщення дзвінком 99
Число підтримуваних бездротових сповіщувачів 150
Клавіатура Опційно
Управління брелок, комп'ютер, мобільний телефон
Програмування та обслуговування за допомогою мобільного телефону Так
Блок живлення Вбудований
Живлення централь: мережа 110−240 В / вбудований акумулятор Li-Pol
датчик руху: батарея CR123A
датчик відкриття: батарея CR123A
брелок: батарея CR2032
Ємність вбудованої батареї 2 А/г
Термін роботи без підзарядки живлення (черг.реж./тривога) 16 год.
Резервне електроживлення Li-Ion акумулятор
Призначення Базовий комплект охоронної сигналізації з можливістю масштабування до комплексної системи безпеки від злому, пожежі і затоплення
Особливості моделі GSM-модуль із слотами для двох SIM-карт з підтримкою 2G і 3G;
підключення 50 камер;
кількість користувачів 99
Комплект Так
Комплектація інтелектуальна централь Ajax Hub Plus, датчик руху Ajax MotionProtect, датчик відкриття Ajax DoorProtect, брелок з тривожною кнопкою Ajax SpaceControl
Бездротовий датчик руху 1 в комплекті
Зона виявлення 12м
Кут виявлення 88.5 ° по горизонталі і 80 ° по вертикалі
Бездротовий датчик відкриття дверей/вікна 1 в комплекті
Поріг спрацювання 1-2 см.
Брелок постановки/зняття з охорони 1 в комплекті
Діапазон робочих температур -10°С - +40°С
Матеріал корпуса Пластик
Колір білий, чорний
Габаритні розміри централь: 162.7x162.7x35.9 мм
датчик руху: 110х65x50 мм
датчик відкриття: Ø20х90 мм
брелок: 65х37х10 мм
Гарантія від виробника 24 місяці
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Поширити у соцмережах

Комплект бездротової GSM сигналізації Ajax StarterKit Plus

В наявності
Артикул: 33114
10 399 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення Вашої ціни
Колір
Замовити швидко
 • Кур'єром по Києву: 50 грн, від 2000 грн - безкоштовно
 • Новою поштою по Україні: від 50 грн
 • Самовивіз з нашого магазину

Більше інформації про доставку

 • Готівкою при отриманні
 • Накладений платіж (при замовленні від 300 грн)
 • Через касу або термінал ПриватБанк
 • Безготівковий розрахунок
 • Гарантія від виробника 12 місяців
 • Обмін/повернення товару на протязі 14 днів
Вгору