Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Датчик руху Ajax MotionCam Outdoor

Ajax MotionCam Outdoor - це вуличний бездротовий інфрачервоний датчик охоронної сигналізації з вбудованою фотокамерою для підтвердження тривог, який легко встановлюється за допомогою панелі SmartBracket, налаштовується за допомогою мобільного додатку, має імунітет до тварин, захист від маскування і працює до 3-х років від батарей.

Датчик MotionCam Outdoor з перших кроків реагує на людину, маючи імунітет до тварин зростом до 80 см, що дозволяє виключити ймовірність помилкових спрацьовувань. Обробка сигналу відбувається 100% цифровим способом.

Виявлення руху - налаштовується: 3 рівні чутливості; дальність - 3 15 метрів. Кут огляду датчика руху по горизонталі 88.5°, по вертикалі - 80°.

Дальність зв'язку з централлю становить близько 1700 м на відкритому просторі. Потужність передачі радіосигналу адаптивна - чим ближче датчик розташовується до централі, тим менше витрачатися енергії на передачу.

Сигнал передачі захищений від перехоплення і підміни. Для живлення приладу використовуються 4 комплектні батареї CR123A, 3 В. Термін роботи датчика без заміни батареї - до 3 років або до 2.5 років при увімкненні функції "Затримки на вхід".

Корпус з білого пластику встановлюється накладними способом, має атмосферозахист IP55 класу і обладнаний спеціальним козирком для захисту від дощу і снігу сенсорів системи маскування. Датчик може працювати при температурі від -25°С до + 60°С.

Перевагою даного детектора є:

 • Фотопідтвердження тривог завдяки вбудованій HDR-камері з кутами огляду H 105°, V 102°, яка робить і відправляє користувачеві серію 1-5 знімків. Камера має ІЧ підсвічування для зйомки в темряві.
 • Відсутність зайвих дротів, простота монтажу пристрою на кріплення SmartBracket без відкривання кришки і робота без підключення до мережі Wi-Fi.
 • Два незалежних ІЧ-сенсора з фільтром від помилкових тривог на базі алгоритму LISA, який здійснює кореляційний і спектральний аналіз сигналів щоб точно відрізнити реальну загрозу від простих перешкод або помилкових тривог.
 • Багаторівневий антисаботаж: захист від підробки, антимаскування, оповіщення про глушіння, тампер на відкриття і відрив. Всі сигнали і фото захищені шифруванням.
 • Сумісність з ПЦС з підтримкою протоколів SIA і Contact ID. Передача фотопідтвердження тривог на ПЦС.

Основне призначення Ajax MotionCam Outdoor

Охоронний вуличний сповіщувач MotionCam Outdoor призначений для високоточної детекції руху на відкритій території або в приміщенні, який миттєво повідомить власнику про ознаки незаконного вторгнення і надішле серію фото з місця події. Встановлюється в місцях найбільшої ймовірності проникнень на об'єкт.

Спільно з іншими пристроями безпеки Ajax Systems, датчик забезпечує надійну роботу охоронної сигналізації, з можливістю поступового збільшення кількості підключених до системи пристроїв і її масштабування до комплексної системи безпеки.

Основні можливості Ajax MotionCam Outdoor

Інфрачервоний детектор Ajax MotionCam Outdoor - це охоронний оптико-електронний комбінований радіоканальний датчик руху з вбудованою фотокамерою. За допомогою двох ІЧ-сенсорів визначає рух по рівню інфрачервоного випромінювання об'єктів. Цифрова обробка отриманих даних виключає помилкові тривоги, допускаючи виявлення рухомих об'єктів з температурою близькою до температури людського тіла.

Навіть в умовах холоду або 40°С спеки, завдяки технології температурної компенсації, безпомилково визначає рух. Але тривогу буде зафіксовано лише тільки коли відразу обидва сенсора виявлять рух.

Інтелектуальний алгоритм LISA

Датчик Ajax MotionCam Outdoor виявляє рух двома незалежними ІЧ сенсорами. А цифровий інтелектуальний алгоритм LISA здійснює аналіз сигналів сенсорів в два етапи, порівнюючи результати і відсікаючи все зайве:

 • кореляційний аналіз точно визначає людину, яка неодмінно активує обидва сенсора, ігноруючи переміщення великих тварин висотою до 80 см, літаючих птахів, комах та інше;

 • спектральний аналіз виявляє схожість сигналів з двох сенсорів, перевіряючи спектральні складові. Це дозволяє запобігти помилковим тривогам, викликаним коливанням гілок, листя та інших неживих предметів.

Чутливість датчика MotionCam Outdoor регулюється в межах 3 рівнів настройки: низька, середня, висока. Дальність виявлення - 3-15 метрів (встановлюється відповідним положенням повзунка на задній стороні корпусу).

Віддалене тестування та налагодження здійснюється через зручний безкоштовний мобільний додаток (iOS або Android).

Відмінною особливістю Ajax MotionCam Outdoor від його молодшого брата Ajax MotionProtect Outdoor, є істотне розширення можливостей датчика руху, завдяки вбудованій фотокамері з кутом огляду 105°.

MotionCam Outdoor надає більше ніж просто фото - це анімована серія з 1-5 знімків, яка передається менш ніж за 9 секунд після виявлення і підняття тривоги. Завдяки спеціальному радіопротоколу Wings, фотоверіфікаціі в рази швидше ніж відео.

При цьому не варто турбуватися про порушення особистого простору - немає необхідності жити під відеоспостереженням, адже датчик робить знімки тільки по тривозі і захищений від примусового запиту на увімкнення камери. Крім того, всі знімки проходять шифрування при передачі і зберіганні, що робить їх недоступними більше нікому, крім авторизованих користувачів.

Залежно від налаштувань, при виявленні тривоги датчик може робити до 5ти знімків в роздільній здатності 320х176 або до 3х фото 640х352. Додаток відтворює фото у вигляді анімації, надаючи інформацію в динаміці, для більш коректної оцінки того, що відбувається.

Підключення до хабу Ajax

Датчик MotionCam Outdoor підключається до централей Ajax Hub 2 і Hub 2 Plus. Не передбачена можливість підключення датчика до централей Hub, Hub Plus, ретранслятору радіосигналу ReX і до модулів інтеграції Ajax (ocBridge Plus, uartBridge).

При підключенні до хабу Ajax, попередження про виявлення руху за 15 мілісекунд відправляється на телефон власника. Системи безпеки Ajax мають можливість прямого підключення на пульт охорони спеціалізованої організації з ПО: Ajax PRO Desktop або інтеграція через програмний комунікатор Translator з ПО Manitou, Horus, SBN, Sentinel, WBB, Patriot, ABsistemDC (NG) v2, Kronos, eLipse, Stages, MASterMind, V1 і F1.

Централь Ajax приймає інформацію від датчика в зашифрованому вигляді і працює на OS Malevich, яка захищена від вірусів і кібератак. Використовуючи двосторонній зв'язок, сигналізація Ajax здійснює постійну перевірку працездатності детектора кожні 12-300 секунд (частота перевірки налаштовується).

Захист від зовнішніх втручань Ajax MotionCam Outdoor

Завдяки технології Jeweller забезпечена миттєва відправка сигналів тривоги, які захищені від перешкод, глушіння, перехоплення і підміни зловмисниками. Датчик має тампер відкриття і відриву від кріплень, а також систему антимаскування, яка відправляє сигнал тривоги при спробі заклеїти, зафарбувати або закрити іншим предметом лінзи сенсора.

Працює без заміни батареї

Завдяки безвідмовної і енергоефективної радіотехнології Jewelle, датчики Ajax працюють без заміни батареї до 3х років. Якщо активна функція "Затримка на вхід", тривалість роботи пристрою від комплектної батареї становить до 2,5 років.

Легка інсталяція і настройка Ajax MotionCam Outdoor

Датчик MotionCam Outdoor повністю готовий до роботи відразу ж після вилучення з коробки - встановлений елемент живлення і прописані стандартні настройки. Монтаж здійснюється за лічені хвилини завдяки кріпленню SmartBracket. Підключення до системи - в один клік через мобільний додаток, шляхом сканування QR коду.

Для ефективного виявлення руху необхідно встановити датчик MotionProtect Outdoor на висоті 0.8 - 1.3 метра. Для захисту сенсорів системи антимаскування від впливу на їх роботу снігу і дощу додатково використовується захисний козирок Ajax Hood що йде в комплекті.

Основні технічні характеристики Ajax MotionCam Outdoor

Тип датчика: бездротовий радіоканальний оптико-електронний
Спосіб установки: всередині / зовні приміщень
Сумісність: Hub 2, Hub 2 Plus
Чутливий елемент: 2 IR-сенсора
Відправлення сигналу тривоги: 0.15 с
Відправка фото: до 9 с
Дальність виявлення: 3 - 15 метрів (налаштовується)
Кути огляду датчика: 88.5° по горизонталі, 80° по вертикалі
Кути огляду камери: 105° по горизонталі, 102° по вертикалі
Чутливість: 3 рівні настройки
Висота установки: 0.8 - 1.3 метра
Імунітет до тварин: зріст до 80 см
Елемент живлення: 4 батареї CR123A, 3 В
Термін роботи від батареї: до 3 років
Радіопротоколи: Jeweller (тривога) / Wings (фото)
Дальність зв'язку з централлю: до 1700 м (пряма видимість)
Робочі частоти: 868.0-868.6 МГц
Потужність радіосигналу: до 20 мВт (саморегульована)
Шифрування: блокове з плаваючим ключем
Період опитування датчика: 12-300 секунд
Температурний сенсор: є
Діапазон температур: -25°С до + 60°С
Допустима вологість: до 95%
Габарити: 206х108x93 мм
Вага: 470 г

Комплектація

Бездротовий датчик руху MotionCam Outdoor - 1шт.
Елемент живлення CR123A (встановлено) - 4 шт.
Кріпильна панель SmartBracket - 1 шт
Монтажний комплект - 1шт.
Інструкція - 1шт.

Що ще є в лінійці продукції Ajax?

Модель MotionCam Outdoor
Виробник Ajax
Тип датчика Датчик руху, Датчик комбінований, Датчик охорони периметра
Тип підключення Бездротовий
Тип сенсора ІЧ
Дальність виявлення 3 - 15 м (налаштовується)
Кут огляду 88.5° по горизонталі, 80° по вертикалі
Імунітет від домашніх тварин Є
Імунітет на тварин зростом до 80 см
Місце встановлення Вуличний
Тип установки Настінний
Висота установки 0,8 - 1,3 м
Час тривоги 0.15 с
Тампер Є
Тип радіосигналу Радіопротокол Jewelle (передає тривогу)
Радіопротокол Wings (передає фото)
Дальність зв'язку 1700 м
Робочий частотний діапазон 868.0 ÷ 868.6 МГц
Можливість підтримки сценаріїв Так
Термокомпенсація Цифрова
Регулювання чутливості Так
Світлодіодний індикатор індикація при спрацьовуванні
Налаштування Дистанційно
Призначення Для систем безпеки Ajax. Працює тільки до Hub 2 та Hub 2 Plus.
Підключення до Hub, Hub Plus, ReX, модулів ocBridge Plus і uartBridge не передбачено!
Особливості моделі Фотопідтвердження тривог: HDR-камера з кутами огляду H 105°, V 102°; серія 1-5 знімків з роздільною здатністю 320х176 або до 3х фото 640х352.
Є ІЧ підсвівування для зйомки в темряві.
Активація фотофіксації тільки по тривозі.
Два незалежних ІЧ-сенсори з фільтром від помилкових тривог.
Антисаботаж: захист від підробки, антимаскування, оповіщення про глушіння, тампер на відкриття і відрив.
Всі сигнали і фото захищені шифруванням.
Функція температурної компенсації.
Температурний сенсор.
Козирок для захисту від дощу і снігу в комплекті.
Додатки для macOS, Windows, iOS, Android.
Сумісність з ПЦС з підтримкою протоколів SIA і Contact ID.
Передача фотопідтвердження тривог - на ПЦС: ПО Ajax PRO Desktop або інтеграція через програмний комунікатор Translator з ПО Manitou, Horus, SBN, Sentinel, WBB, Patriot, ABsistemDC (NG) v2, Kronos, eLipse, Stages, MASterMind, V1 і F1
Живлення 4 батареї CR123A, 3В
Час роботи від батареї до 3 років / до 2.5 років при увімкненні налаштування "Затримка на вхід"
Діапазон робочих температур -25°С ~ +60°С
Вологозахищений корпус Так
Робоча вологість до 95%
Рівень безпеки Grade 2
Рівень захисту корпусу IP55
Колір корпуса білий
Габаритні розміри 206х108x93 мм
Вага 470 г
Гарантія від виробника 24 міс.
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Поширити у соцмережах

Вуличний датчик руху з фотокамерою Ajax MotionCam Outdoor

В наявності
Артикул: 36679
6 999 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення Вашої ціни
Колір
Замовити швидко
 • Кур'єром по Києву: 50 грн, від 2000 грн - безкоштовно
 • Новою поштою по Україні: від 50 грн
 • Самовивіз з нашого магазину

Більше інформації про доставку

 • Готівкою при отриманні
 • Накладений платіж (при замовленні від 300 грн)
 • Через касу або термінал ПриватБанк
 • Безготівковий розрахунок
 • Гарантія від виробника 12 місяців
 • Обмін/повернення товару на протязі 14 днів
Вгору