Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Приймально-контрольний прилад Ajaх Hub Hybrid 4G

Ajaх Hub Hybrid 4G - це централь для охоронної системи з підтримкою бездротових пристроїв Jeweller та дротових пристроїв лінійки Fibra та радіопротоколу для фотоверифікації Wings, що забезпечує інтелектуальний комплексний контроль за безпекою об'єкта.

Ajax Hub hybrid

Ajaх Hub Hybrid підтримує до 100 дротових та бездротових пристроїв Ajax. Можливе підключення сенсорів різної функціональності та спрямованості: можна виявляти пересування людини, протікання води, виникнення диму, відчинення дверей або вікна.

Для звязку між пристроєм та іншим обладнанням використовуються мережі Ethernet та GSM для дротової або бездротової комутації.

Маса функцій пристрою дозволить контролювати та забезпечити безпеку будівлі 50 користувачам за допомогою мобільних пристроїв або через мережу. 

Інтелектуальна централь Ajax Hub Hybrid 4G - приймально-контрольний прилад для організації автономної або пультової сигналізації на базі бездротових датчиків та інших пристроїв з використанням мережі Ethernet та 2 SIM-карток.

Сигналізація Ajax на базі централі Ajax Hub Hybrid 4G підтримує:

 • підключені пристрої – 100;
 • користувачів, які мають доступ до хабу – 50;
 • сценаріїв роботи – 32;
 • кімнат під охороною – 50;
 • груп охорони для керування пристроями – 9; 
 • відеокамер або відеореєстраторів – 25;
 • ретранслятори сигналу Ajax ReX – 5.

Налаштування та керування пристроєм легко відбувається за допомогою програми для мобільного гаджета на iOS або Android.

Дротова технологія зв'язку Fibra дозволяє створювати незалежні лінії з провідних пристроїв довжиною до 2 км. Загалом може бути до 8 незалежних ліній в одній системі, що мінімізують потенційні збитки від пошкоджень на лінії. Навіть повний розрив однієї лінії залишає систему на 87% робочої. А якщо додати бездротові датчики, то цей відсоток буде ще вищим.

З Fibra ви отримуєте варіативність: будуйте топологію зірки або використовуйте 8 ліній як зону традиційної сигналізації. За будь-якої конфігурації ви отримуєте розумну систему безпеки.

Централь Ajax Hub Hybrid 4G  використовує радіопротокол Jeweller, який забезпечує двосторонній зв'язок хаба з датчиками на відстані до 2000 метрів, дозволяє дистанційно керувати системою і передає тривоги за 0,15 секунди.

Jeweller використовує фрейми для синхронізації сеансів зв'язку пристроїв, автентифікацію для виключення підмін та шифрування для захисту від крадіжки даних. Енергоефективний протокол дозволяє бездротовим датчикам працювати до 7 років від комплектних батарей.

До Hub Hybrid можна підключити до 5 ретрансляторів з дальністю зв'язку до 1800 метрів – за допомогою радіозв'язку або кабелем через Ethernet

Завдяки спеціальному радіопротоколу Wings, Hub Hybrid підтримує бездротові датчики руху MotionCam та MotionCam Outdoor. Виявивши рух, датчики роблять серії знімків і дозволяють в динаміці оцінити те, що відбувається на об'єкті. Щоб позбавити користувачів зайвого хвилювання, а охоронні компанії — марних виїздів патрулів.

Корпус Hub Hybrid виготовляється з білого або чорного пластику.

Електропостачання від внутрішнього блоку живлення AC 110−240В з можливістю підключення резервного акумулятора 12В ємністю 4 або 7 А/год. Корпус хаба розрахований на встановлення такого акумулятора.

Основне призначення Ajax Hub Hybrid 4G

Ajax Hub Hybrid 4G є головним пристроєм у системі охоронної сигналізації будинку, квартири, дачі або офісу. Централь призначена для координації роботи всіх елементів системи безпеки Ajax Systems, автоматичного інтелектуального управління охоронними процесами та моментальними оповіщеннями тривоги. 

До Hub Hybrid можна підключити до 5 ретрансляторів із дальністю зв'язку до 1800 метрів

Основні можливості Ajax Hub Hybrid 4G

Підключені до централи детектори визначають появу витоку води, диму, газу, руху людини, відкриття вікон або дверей. Для відеоспостереження використовуються камери сторонніх виробників. Попередження про виникнення тривожних ситуацій відправляються push-повідомленнями, SMS або дзвінками на телефон власника, а також можливе пряме підключення на пульт охорони спеціалізованої організації.

Резервні канали зв'язку

GSM-модуль Ajax Hub Hybrid 4G  підтримує дві SIM-карти та швидке перемикання між 2G / 3G / 4G (LTE). Використання карт різних операторів забезпечує хаб зв'язком навіть в разі, коли одна з мереж зникає - автоматично активується друга SIM-карта.

Забезпечення безперебійного інтернет-підключення здійснюється можливістю задіювати послуги різних інтернет-провайдерів, використовуючи Ethernet для підключення до одного, а LTE - до іншого. Навіть якщо станеться збій надання послуг обох провайдерів і зникне підключення і LTE і Ethernet, Hub Hybrid 4G почне використовувати 3G мережу для виходу в інтернет. За необхідності, хаб моментально переключитися на другу SIM-карту з основною 4G мережею і резервною 3G.

На відміну від відеоспостереження, Ajax Hub Hybrid 4G здатний передавати фотопідтвердження через 2G мережу та доставляти серію знімків навіть якщо швидкість підключення буде всього 0.5 Кбіт/с.

Легка інсталяція і налаштування

Ajax Hub Hybrid 4G повністю готовий до роботи відразу після вилучення з коробки. Монтаж здійснюється за лічені хвилини завдяки продуманому кріпленню. А вбудований блок живлення дає можливість підключити пристрій безпосередньо до електромережі без установки розетки.

Датчики підключаються в один клік, а всі налаштування виконуються через зручну безкоштовну програму для телефону (iOS або Android). Також можливо керувати брелоком Ajax з 4 кнопками.

Датчики встановлюються в зоні прямої видимості до 2 км або в межах декількох поверхів будівлі. Завдяки безвідмовній та енергоефективній радіотехнології Jewelle, датчики Ajax при щохвилинних пінгах працюють без підзарядки до 7 років.

Надійне підключення датчиків, відеокамер, ретрансляторів сигналу

Централь Ajax Hub Hybrid 4G приймає інформацію від датчиків у зашифрованому вигляді та працює на OS Malevich, яка захищена від вірусів та кібератак. Використовуючи двосторонній зв'язок, хаб здійснює постійну перевірку налаштовується).

Ajax Hub Hybrid 4G у разі виявлення глушіння його сигналів переводить роботу всієї системи на інші частоти.  На програмному рівні хаб повністю захищений від вірусів.

Інтернет-підключення дозволяє хабу цілодобово здійснювати зв'язок по зашифрованому каналу з хмарним сервером Ajax Cloud, що гарантує безпечний доступ до пристрою, зберігання його налаштувань та оперативне отримання оновлень. 

Фотоверифікація тривог

Особливістю Ajax Hub Hybrid 4G є суттєве розширення можливостей завдяки радіопротоколу Wings для передачі графічної інформації та підключенню датчиків руху Ajax MotionCam з вбудованою фотокамерою. 

MotionCam надає більше ніж просто фото - це анімована серія з 1-5 знімків, яка передається менш ніж за 9 секунд після виявлення та підняття тривоги. Завдяки радіопротоколу Wings, фотоверифікація гарантована навіть при перебоях зв'язку та нестабільному сигналі - вбудовані алгоритми перевіряють ще раз і дозавантажують пакети, а надійність каналу зв'язку підвищена завдяки використанню виділеної антени централі.

Залежно від налаштувань, при виявленні тривоги датчик може робити до 3х знімків з роздільною здатністю 640х480 або до 5 знімків 320х240. Додаток відтворює фото у вигляді анімації, надаючи інформацію в динаміці, для коректнішої оцінки того, що відбувається.

Інфрачервоне підсвічування забезпечує фотокамері хорошу видимість навіть у темряві і активізується тільки по тривозі. Фото можна зберегти окремо або все відразу у вигляді серії фото або MP4-відео.

Основні технічні характеристики Ajax Hub Hybrid 4G

Операційна система: OS Malevich
Канали зв'язку: Ethernet, GSM (850/900/1800/1900 МГц)
SIM-карта: 2х SIM 2G / 3G / 4G
Підтримувані протоколи: Contact ID, SIA, Jeweller, Wings, Fibra
Мобільні програми: iOS, Android 
Робочий частотний діапазон: 868,0 – 868,6 МГц
Потужність радіосигналу: саморегульована (до 25 мВт)
Дальність підключення дротових пристроїв до 2000 м.
Дальність дії радіосигналу: 2000 м (пряма видимість)
Кількість пристроїв, що підключаються: 100
Темперний вхід: реагує на відкриття корпусу і відрив кріплення
Живлення від мережі: 110-240 В
Резервне живлення: 12 В DC Можливість установки акумулятора на 7 А/ч
Термін автономної роботи до 60 годин з 30 дротовими датчиками.
Діапазон температур: -10°С ~ + 40°С
Допустима вологість: до 75%
Габарити:  196 х 238 х 100 мм
Вага: 805 г.

Комплектація

1. Інтелектуальна централь Ajax Hub Hybrid 4G -1шт.
2. Кабель живлення - 1шт.
3. Кабель Ethernet - 1шт.
4. Монтажний комплект - 1шт.
5. Корпус - 1шт.
6. Коротка інструкція щодо використання - 1шт.

Тип централі Охоронна
Спосіб застосування Автономний, Пультовий
Спосіб підключення Дротовий, Бездротовий
Канали зв'язку 2G, 3G, 4G, Дротовий інтернет
Частота GSM мережі 850/900/1800/1900 МГц
Робочий частотний діапазон 868 МГц
Протоколи, що підтримуються Contact ID, SIA, Jeweller, Wings, Fibra
Дальність дії в прямій видимості Jeweller — до 2000 м, Wings — до 1700 м, Fibra — до 2000 м
Кількість дротових зон 8
Кількість бездротових зон 100
Максимальна кількість бездротових пристроїв, що підключаються (датчиків, брелків, клавіатур і т.д.) 100
Тамперний вхід Є
Кількість виходів 8
Групи (розділи) 9
Клавіатура Опційно
Управління виносна клавіатура, брелок, комп'ютер, мобільний телефон
Програмування та обслуговування за допомогою мобільного телефону Так
Можливість підтримки сценаріїв/розкладу Так
Блок живлення Вбудований
Живлення від мережі 110−240 В (вбудований блок живлення)
Термін роботи без підзарядки живлення до 60 годин з 30 дротовими датчиками
Резервне електроживлення 12 DC. Можливість встановлення акумулятора на 7 А/год
Призначення для побудови гібридної системи безпеки з підключенням до 100 дротових та бездротових пристроїв Ajax, які захищають від вторгнення, пожежі та затоплення, а також дозволяють керувати електроприладами за сценаріями або вручну – у мобільному додатку або натисканням кнопки Button
Особливості моделі Можна під’єднати до 100 дротових і бездротових пристроїв Ajax
8 незалежних ліній для під’єднання дротових пристроїв Ajax Fibra
Фотоверифікація тривог — за 9 секунд без загрози приватності
3 незалежні канали зв’язку
Зв’язок крізь перекриття і стіни
Можна під’єднати до 5 ретрансляторів
До 3,5 діб роботи системи від резервної батареї хаба
Віддалене керування і налаштування
32 сценарії автоматизації
ПО: Ajax PRO Tool for Engineers та Ajax PRO Desktop
5 перфорованих зон для прокладання кабелів
20 кріплень для фіксації кабелів
Клемні колодки з механізмом притискання
Топологія «Кільце» проти саботажу
Стрес-тест живлення системи
Функція сканування ліній
Комплект Ні
Комплектація Централь, корпус, інструкція, елементи кріплення, кабель живлення, кабель Ethernet
Діапазон робочих температур -10°С ~ +40°С
Рівень безпеки Grade 2
Матеріал корпуса Пластик
Колір білий
Габаритні розміри 196 х 238 х 100 мм
Вага 805 г
Гарантія від виробника 24 місяці
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Поширити у соцмережах

Гібридна централь системи безпеки Ajaх Hub Hybrid 4G

Очікується
Артикул: 37526
Ціну уточнюйте
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення Вашої ціни
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
 • Кур'єром по Києву: 50 грн, від 2000 грн - безкоштовно
 • Новою поштою по Україні: від 50 грн
 • Самовивіз з нашого магазину

Більше інформації про доставку

 • Готівкою при отриманні
 • Накладений платіж (при замовленні від 300 грн)
 • Через касу або термінал ПриватБанк
 • Безготівковий розрахунок
 • Гарантія від виробника 12 місяців
 • Обмін/повернення товару на протязі 14 днів
Вгору