Турнікети — основні точки входу в багатьох організаціях. Як наслідок, кінцеві користувачі пред'являють підвищені вимоги до даних елементів контролю доступу. У зв'язку з цим компанія ZKTeco випустила серію турнікетів Mars, які відрізняються підвищеним ступенем захисту, візуально привабливі та легко встановлюються.

Сьогодні турнікети можна побачити практично всюди. Вони забезпечують простий вхід для користувачів, які можуть швидко пройти та дістатися до місця призначення.Таким чином, турнікети використовуються на об'єктах з інтенсивним пасажиропотоком, таких як підприємства та станції метро. Турнікети — важливі пристрої систем безпеки, які не підпускають сторонніх або зловмисників. Ось чому користувачі часто надають їм вагоме значення. За словами Харві Чена, генерального директора відділу вхідного контролю та інспекції безпеки ZKTeoc, кінцеві користувачі враховують три першорядних моменти при розгляді питання про турнікети:

  1. Висока пропускна здатність — для розміщення великої кількості людей, що входять і виходять з будівель, особливо в годину пік, турнікет повинен мати високу пропускну здатність; тобто мати достатню швидкість, щоб відкривати та закривати шлагбаум;
  2. Надійність — турнікет служить основним пунктом входу для натовпів людей та завжди повинен бути надійним. Крім того, він повинен мати підвищене середнє число циклів напрацювання на відмову (MCBF);
  3. Зовнішній вигляд — користувачі будуть думати про те, чи добре турнікет інтегрований в навколишнє середовище.

Що пропонує ZKTeco?

ZKTeco — провідний постачальник рішень для контролю доступу. Компанія розуміє потребу клієнтів в надійних і безпечних продуктах для контролю доступу. Щоб задовольнити вимоги клієнтів, ZKTeco представила нову серію турнікетів Mars та Mars Pro, включаючи B1000 / 1200, F1000 / 1200 та S1000 / 1200.

Особливо слід відзначити серію Mars Pro-S1000, що складається з односмугових турнікетів Mars Pro-S1000 та Mars Pro-S1011 (з контролером і зчитувачем RFID), а також односмугових турнікетів Mars Pro-S1022 (з контролером і біометричним зчитувачем). На тлі загальної тенденції комерціалізації на ринку турнікетів, серія Mars Pro-S1000 виділяється деякими опціями, які приносять користь як інтеграторам, так і кінцевим користувачам.

Кілька способів аутентифікації. Турнікети Mars Pro-S1000 оснащені знімними панелями, які дозволяють використовувати всілякі методи аутентифікації. Це пропонує налаштування та зручність plug-and-play: користувач може вибрати панель і легко встановити її відповідно до своїх уподобань аутентифікації. Також підтримується розпізнавання облич.

Продуктивність, довговічність та безпека. Турнікети Mars Pro-S1000 також характерні продуктивністю та довговічністю. Їх пікова пропускна здатність становить 30 осіб на хвилину, що вагомо підвищує зручність роботи користувачів, особливо в періоди пікової відвідуваності. MCBF становить 10 мільйонів. Турнікети також оснащені 16 парами інфрачервоних датчиків, які розташовані по всьому корпусу від низу до верху. Вони гарантують, що будь-яка аномальна подія буде легко виявлена. Також, турнікет має внутрішню систему сигналізації, яка подає звуковий сигнал та відправляє оповіщення в програмне забезпечення управління, пов'язане з ним.

Естетика. Більшість турнікетів встановлюють в холах підприємств або офісів. Таким чином, вони повинні бути продуманими та візуально привабливими. Також важливо, щоб вони вписувалися в навколишнє середовище. Серія Mars Pro-S1000 характерна дизайном нового покоління. Усередині турнікетів міцний корпус з індикаторами, розташованими між верхньою кришкою та обома стійками. До того ж турнікет має порошкове покриття білого кольору, виглядає дуже ніжно та підходить для маси приміщень. Хоча білий колір вважається стандартом, користувачі також можуть вибрати інші кольори відповідно з середовищем встановлення.

Переваги для інтеграторів. Ще однією перевагою турнікетів ZKTeco Mars вважається легкість для інтеграторів, які можуть легко встановити їх та налаштувати відповідно до персональних потреб. Турнікети Mars Pro-S1000 мають відкриті монтажні отвори для полегшення встановлення. Коли пристрій встановлено, немає обмежень по простору для використання інструментів. Їх творча безгвинтова і модульна конструкція робить монтаж та технічне обслуговування простіше, ніж коли-небудь, і економить до 30% виробничого часу. Турнікет дає інтеграторам виконувати деякі налаштування, наприклад, використовувати більш міцний матеріал SUS316 або іншу комбінацію панелей на турнікеті: наприклад, вихід за допомогою RFID та вхід за допомогою зчитувача RFID + QR.

Турнікети стали досить повсюдними. Компанія ZKTeco досягла успіху в цьому відношенні, випустивши серію Mars Pro-S1000, яка персонально налаштовується, наділена підвищеним ступенем захисту та комфортна для інтеграції. Надалі можна очікувати, що ZKTeco буде впроваджувати більш вдосконалені рішення для СКУД, що відповідають вимогам клієнтів.

Читайте інші цікаві статті про системи безпеки:

Способи, якими інтелектуальне відеоспостереження може підвищити продуктивність управління логістичним центром

Основні параметри для класифікації програмного та апаратного забезпечення