Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажаєте знати вартість?
0
Мій кошик

Мережеве обладнання

Мережеве обладнання для систем спостереження

Навіть найпростіша система, що складається, наприклад, з IP камери і відеореєстратора, вже потребуватиме мережевого обладнання. Якщо ж мова йде про серйозні багаторівневі системи, без мережевого обладнання їх встановлення просто неможливе. Саме тому девайси для мережевого підключення займають досить важливу частину при встановленні охоронного обладнання. Всі мережеві пристрої можна розділити на два класи:

  • Пасивні
  • Активні

До пасивного мережевого обладнання відноситься будь-яке обладнання, що не має безпосереднього живлення від мережі, будь-яких електронних схем і служить виключно в якості розподільників або знижувачів сигналу. До пасивного мережевого обладнання можна віднести розетки, подовжувачі, сплітери, тестери та інше.

А активного мережевого обладнання можна віднести будь-які пристрої, що споживають енергію і здатні самостійно обробляти сигнал в залежності від закладеного в пристрій алгоритму. До таких можна віднести керовані комутатори, PoE комутатори та інші.

На нашому сайті ви зможете купити мережеве обладнання як пасивне, так і активне, зокрема наш магазин може запропонувати вам такі товари:

  • Комутатори некеровані
  • Подовжувачі
  • Сплітери
  • Інжектори
  • Керовані комутатори
  • PoE комутатори
  • Тестери
  • Оптичні модулі SFP

Давайте розберемо що являє собою кожний з них.

Некерований комутатор представляє собою девайс, який рівномірно роздає сигнал між усіма пристроями в мережі. У нього відсутній Web інтерфейс, тому його роботу неможливо налаштувати. Принцип його дії полягає в тому, щоб просто під'єднати до нього всі необхідні пристрої і включити. Такі комутатори відмінно підходять для невеликих офісів де потрібно сформувати мережу, а також для живлення віддалених пристроїв.

Не керований комутатор

Подовжувачі, що працюють за пасивним принципом, використовуються в IP системах для живлення і передачі сигналу по PoE. Якщо говорити точніше, ці пристрої слугують для збільшення відстані передачі сигналу. Подібні пасивні подовжувачі можуть передавати дані на відстань від 100 до 150 м в залежності від моделі пристрою. Купити мережеве обладнання такого роду ви можете у нас.

Подовжувач

Спліттер розділяє сигнал за частотами. Пристрій використовується для розділення сигналу і живлення, що йдуть до IP відеокамер по витій парі. За стандартом, вхід цього приладу - це вхідний інтерфейс для роз'єму RJ-45, а вихід - це вихідні роз'єми для постійного струму і RJ-45. Пристрій відмінно підійде для живлення IP відеокамер, у яких відсутня функція живлення через PoE.

Спліттер

Основне призначення інжектора - живлення IP відеокамер по PoE. З одного боку приладу є роз'єм для підключення живлення від мережі змінного струму (по суті звичайної побутової розетки), а з іншого - роз'єми PoE і LAN. До першого підключається сама відеокамера, а до другого комутатор або ж комп'ютер. Тобто пристрій живить і комутатор, і камеру. Живлення камери йде по простій витій парі. Найчастіше такі пристрої призначені для 1 камери, але існують моделі здатні живити 3 камери.

інжектор

Керовані комутатори, на відміну від вищеописаних некерованих, мають Web інтерфейс, що дає можливість налаштовувати роботу всієї мережі. Особливо корисним виявляється розбиття трафіку на сегменти і призначення певної швидкості передачі кожному пристрою. Така функція може стати в нагоді при наявності камер різної розподільної здатності. Збільшення трафіку для камер, що знімають у високій роздільній здатності, дає можливість оптимізувати роботу всієї мережі. Як встановити подібний пристрій, особливості його налаштування і роботи, а також вартість мережевого обладнання, ви зможете дізнатися у нас.

Керований комутатор

Як керовані, так і некеровані комутатори можуть володіти функцією PoE. Вона дозволяє передавати живлення і сигнал по одному дротові і відповідно PoE комутатор - це пристрій, який одночасно живить камери і отримує з них зображення, передаючи його в наслідку на відеореєстратор або комп'ютер.

poe комутатор

Тестер - це невеликий пристрій, що відноситься до пасивного мережевого устаткування. Його основне завдання полягає в тому, щоб визначати тип PoE сигналу. Прилад має вхідний і вихідний роз'єми для RJ-45, які підключаються в лінію для перевірки. Розташовані на ньому 4 діода показують який з видів PoE сигналу проходить через детектор. На такого роду мережеве обладнання ціна не висока, але сам прилад виявляється дуже корисним і незамінним при визначенні типу PoE сигналу.

тестер

Оптичні модулі SFP призначені для конвертації сигналу, що йде по Ethernet в сигнал, який можна передати по оптоволокну. Існують медіаконвертери і оптичні модулі. Останні являють собою невеликий вузол з контактами по обидва боки. З одного боку, контакт приєднується до комутатора або іншого пристрою, а на звороті - до опто кабелю. Медіаконвертери ж представляють собою невеликий пристрій з роз'ємом RJ-45 на вході і SC на виході з живленням від зовнішнього джерела.

Оптичний модуль SFP

Ціна на мережеве обладнання в інтернет магазині Worldvision нижче ніж у конкурентів. Також ми надаємо безкоштовні консультації по встановленню і підбираємо товари для охорони, виходячи з ваших потреб. Ваша безпека - це наша спеціалізація, так що телефонуйте!

Вгору