Моніторинг в умовах низької освітленості — важлива частина відеоспостереження. Однак це часто призводить до втрати важливої ​​інформації про колір. У зв'язку з цим компанія Dahua Technology анонсувала свою технологію Full-color 2.0 для задоволення вимог користувачів до перенесення кольорів в умовах низької освітленості.

Згідно зі статистикою Управління ювенальної юстиції та попередження правопорушень, кількість насильницьких злочинів, скоєних дорослими, збільшується щогодини з 6 ранку і досягає максимуму о 21:00. Тому кожному корисно мати IP камери відеоспостереження для захисту власності і активів. Таким чином, дуже важливо відбити справжній колір об'єктів в нічній темряві.

«Як ми знаємо, затемнені умови впливають на якість зображення відеокамери, і деякі деталі будуть розмиті. Буде складно швидко отримати правильну інформацію про подію», — пояснює Іден Се, менеджер з продуктів IPC у Dahua Technology. «Кольорове зображення покаже більше деталей людей або транспортних засобів, таких як колір одягу та головних уборів, а також колір кузова транспортного засобу або його номерів. Якщо інформація про колір може бути отримана, це означає, що можна отримати більше даних, що полегшує ретроспективу».

Full-color 2.0

Dahua, провідний світовий постачальник інтелектуальних рішень та послуг Інтернету речей, орієнтованих на відеоспостереження, розуміє важливість захоплення кольору при слабкому освітленні. Компанія випустила камери відеоспостереження з технологією Full-color 2.0, яка забезпечує вражаючу якість відео навіть в темряві.

«Серія пристроїв Dahua Full-color 2.0 може бути використана в сценаріях з поганою освітленістю, оскільки гарантує цілодобовий барвистий моніторинг. Допомагаючи користувачам отримувати кольорові деталі людей та автомобілів в темряві, технологія підвищує продуктивність пошуку та забезпечує зручність збору доказів», — зазначив Іден Се.

Серія відеокамер Dahua Full-color 2.0 включає моделі з двома об'єктивами для відеоспостереження, відеокамери зі змінною фокусною відстанню та камери 4K. Кожна модель має свої унікальні характеристики і сценарії застосування.

Подвійний об'єктив

Як випливає з назви, двохоб'єктивна камера Dahua Full-color 2.0 має унікальний бінокулярний дизайн, який імітує принцип візуалізації людини за допомогою стрижневих і конусних осередків — перші сприймають сильне світло, а другі в основному сприймають колір.

«Подвійні об'єктиви збирають інформацію про зображення окремо — це означає, що один об'єктив збирає інформацію про яскравість, а інший про колір. Використовуючи передову технологію злиття подвійного світла Dahua, два канали зображень зіставляються на рівні пікселів для точного відновлення реальної сцени. Крім того, вдосконалений процес АВ (активне вирівнювання) гарантує перекриття центральної осі об'єктива і центральної осі CMOS для забезпечення того, що зображення на виході найбільш чітке» — розповів Іден Се.

Крім того, камера відеоспостереження має діафрагму F1.0, яка збирає в 2,5 рази більше світла в порівнянні з діафрагмою F1,6. У порівнянні зі звичайною 4-мегапіксельною відеокамерою, повнокольорова подвійна CMOS-матриця 2.0 має 36-відсоткове збільшення яскравості і здатна знімати при мінімальному освітленні 0,0005 люкс. У вуличної камери менше світлового забруднення: в режимі за замовчуванням потрібно включити тільки ІЧ-підсвічування, а висновок повнокольорового зображення можна реалізувати без включення білого світла.

Завдяки цим функціям повнокольорова двохоб'єктивна камера Full-color 2.0 здатна задовольнити потреби користувачів в перенесенні кольорів при слабкому освітленні, особливо в конкретних секторах. Рішення підходить для світлочутливих середовищ, таких як бари та парки, і забезпечує не перцепційний моніторинг кольору для поліпшення вражень.

Full-color 2.0 із змінною фокусною відстанню

Камера відеоспостереження із змінною фокусною відстанню не тільки добре передає кольори, але й оснащена моторизованим об'єктивом зі змінною фокусною відстанню 2,7-12 мм, що робить пристрій придатним для багатьох сценаріїв.

Моторизований об'єктив 2,7-12 мм підходить для вузьких приміщень і широких сцен на відкритому повітрі. Для кімнат в будівлі внутрішня камера необхідна для фокусування на предметах в будинку, а відстань між контрольованою зоною та камерою невелика. Це вимагає, щоб внутрішня камера використовувала короткофокусний об'єктив для фокусування. Але на відкритому повітрі відстань між контрольованою областю і камерою буде дуже великою, тому для фокусування на цій області потрібен телеоб'єктив. Якщо користувач хоче контролювати відкриті майданчики, він може масштабувати об'єктив, щоб сфокусувати область відповідно до своїх потреб, і це економить витрати на покупку декількох камер відеоспостереження з різними об'єктивами.

Крім цього, камера зі змінною фокусною відстанню має інші функції, включаючи виявлення облич, інтелектуальний підрахунок людей та пошук, що дозволяє здійснювати пошук людей / транспортних засобів за рахунок інтеграції з IP відеореєстратором Dahua 5-I / L.

Full-color 2.0 4K

Відеокамера 2.0 4K оснащена 8-мегапіксельним CMOS-датчиком зображення зі надвеликою цільовою поверхнею розміром 1 / 1,2 дюйма. У порівнянні зі звичайними 8-мегапіксельними датчиками камери, розмір пікселя збільшений на 110 відсотків, яскравість — на 42 відсотки, а розмір зображення збільшено на 400 відсотків.

Комплекти відеоспостереження Full-color 2.0 4K можуть забезпечувати більш яскраві кольорові зображення з високою роздільною здатністю в нічний час. При експлуатації в роздрібних магазинах, камери здатні надати докладне відео подій із зловмисником, а зображення з високою роздільною здатністю нададуть чіткіші деталі події та злочинця.

За словами Ідена Се, у відеокамеру 4K також вбудовано безліч функцій штучного інтелекту, такі як підрахунок людей, захист периметра, теплова карта і розклад ШІ. «Наприклад, камеру 4K можна встановити на стелі поряд з дверима всередині роздрібного магазину. Потім камера зможе підрахувати людей, які відвідують магазин, щоб краще управляти потоком клієнтів і забезпечити захист периметра в нічний час», — зазначив він.

Що стосується майбутнього, Іден Се говорить, що користувач може очікувати більш інноваційних і передових рішень від Dahua. «Компанія Dahua завжди цінує технологічні інновації та вдосконалення, і продовжить інвестувати в дослідження і розробку нових технологій, щоб зробити продукти більш інтелектуальними і комфортними. Що стосується серії Full-color 2.0, ми продовжимо оптимізацію даної технології і вивчимо нові рішення, подолаємо нові технічні бар'єри і створимо більш якісні продукти».

Читайте інші цікаві статті про системи безпеки:

Поради та хитрощі для захисту периметра

Сім причин вибрати відеокамеру типу «риб'яче око» замість мультисенсорної камериі