Медичні організації покладаються на можливість надійного та швидкого доступу до системи відеоспостереження з будь-якого місця в будь-який час. Віддалений доступ до відео вважається звичайною справою в системі охорони здоров'я багатьох розвинених країн. І все частіше служби безпеки охорони здоров'я та ІТ-відділи вибирають хмарне відеоспостереження, щоб стежити за людьми, операціями та майном.

У той час як відеоспостереження і контроль доступу на території вже давно грають першорядну роль в забезпеченні безпеки об'єктів, сегмент охорони здоров'я починає усвідомлювати переваги хмари. Хмарне відеоспостереження розширює базові варіанти локального доступу, надаючи дані для поліпшення операцій, скорочення витрат на обслуговування і допомагає організації працювати безпечно та безперебійно. VSaaS (відеоспостереження як послуга) стає кращим методом для систем безпеки й камер відеоспостереження. Хмара не має обмежень старої технології та більш рентабельна.

Медичні організації всіх видів, від великих лікарень до багатопрофільних клінік та установ по догляду за людьми похилого віку, потребують багатьох хмарних переваг. Звичайно, на першому місці стоять турбота про пацієнта або резидента, а також безпека. Але є також запобігання збитків, сприяння фізичної безпеки та моніторинг продуктивності обладнання. На щастя, хмарне відеоспостереження принесло з собою інтелектуальні та надійні рішення для зберігання даних.

Суворе дотримання вимог та вимог безпеки для співробітників і пацієнтів, а також предмети на території (контрольовані речовини, записи пацієнтів і дороге обладнання) створюють численні проблеми для операторів медичних установ і служб безпеки.

Експерти на ринку хмарного відеоспостереження розуміють персональні та динамічні проблеми, з якими стикаються керівники медичних установ, і розробили хмарні рішення ПЗ для відеоспостереження, які забезпечують надійний набір пропозицій для задоволення потреб медичних установ без необхідності турбуватися про пропускну здатність і збереження відеоданих.

Ось кілька способів, якими оператори в сегменті охорони здоров'я використовують платформи VSaaS для підвищення безпеки і варіантів моніторингу — від безпеки до обслуговування та іншого.

Віддалений доступ через мобільний пристрій або ноутбук

Медичні установи стикаються з масою проблем, коли мова йде про забезпечення безпеки пацієнтів, захисту зон обмеженого доступу та захисту відповідальності. Медичні установи можуть використовувати ноутбуки, а також мобільні пристрої (як правило, iOS та Android) для віддаленого доступу до IP камер відеоспостереження, для більш легкого моніторингу складних пацієнтів, безпечних зон та часових переміщень.

Медсестринський пост часто є центральною ланкою на поверсі лікарні. Через зростання співвідношення пацієнтів і медсестер в медичних установах медсестрам часто доручають контролювати лікування декількох пацієнтів одночасно. Згідно з дослідженням Університету Маршалла, високе співвідношення кількості пацієнтів до медсестер було пов'язано зі збільшенням лікарняної смертності, яка могла бути викликана інфекціями пацієнтів, пролежнями, пневмонією, зупинкою серця та випадковою смертю. Втома від сигналізації також викликає наростальне занепокоєння у пацієнтів з групи підвищеного ризику. Забезпечення безпеки пацієнтів вважається пріоритетом для медичних установ, а розгортання технологій відеоспостереження може забезпечити додаткову підтримку для установ, в яких не вистачає персоналу. Коли медсестра доглядає за кількома пацієнтами одночасно, їй потрібні очі і вуха в кожній кімнаті, щоб забезпечити безпеку і діяти швидко. Медсестри та пацієнти, яких вони лікують, отримують велику користь від внутрішніх камер, що забезпечують видимість відразу декількох палат.

ІТ-підтримка, що здійснюється постачальником хмарних послуг

У той час як традиційне ПЗ для відеоспостереження вимагає регулярних оновлень і поліпшень, в хмарній системі відеоспостереження управління здійснюється віддалено постачальником хмарних послуг. Медичний заклад оплачує щомісячну передплату на управління системою і регулярні оновлення, що вагомо знижує попит на внутрішні ІТ-служби та служби безпеки.

Це означає, що медичному закладу не потрібно наймати додаткових ІТ-фахівців, економлячи гроші, які можна витратити на догляд за пацієнтами. Забезпечується безперервна доставка засобів захисту кібербезпеки і додаткових функцій в систему через хмару.

Важливо відзначити, що медична організація може додавати або зменшувати кількість внутрішніх та вуличних IP камер, налаштовувати час утримування й вносити інші зміни в будь-який час. Система характерна гнучкістю та може збільшуватися або зменшуватися в залежності від потреб медичного закладу.

Доступ до записаного відео та наслідки відповідальності

Наслідки для безпеки також створюють проблеми для медичних установ. У більших організаціях необхідно належним чином контролювати великі фізичні простори, а також численні зони лімітованого доступу, включаючи відділення інтенсивної терапії новонароджених, операційні та складські приміщення для фармацевтичних препаратів. Крім того, витратні матеріали краще управляються та розуміються завдяки доступу до живих і архівних відеоматеріалів.

Відеоспостереження додає додатковий рівень безпеки в медичні установи, запобігаючи крадіжку і несанкціонований доступ. Крім того, хмарне відеоспостереження знижує ризик людської помилки і (за допомогою штучного інтелекту) забезпечують краще розуміння та захист від відповідальності в критичних сферах бізнесу.

Справжні хмарні системи також легко інтегруються з хмарними комплектами контролю доступу. Їм не потрібно, щоб медичний заклад набував пропрієтарні системи відеокамер, які прив'язують установу до одного виробника і меншої кількості варіантів. Вони відкриті за своєю природою і можуть інтегруватися з десятками технологічних партнерів, щоб створити персональну систему безпеки, яка підходить для лікарні, клініки або іншого медичного закладу.

Технології, доступні сьогодні, стають тільки краще

В кінцевому підсумку мета медичних установ — створити безпечне та гостинне середовище для пацієнтів й відвідувачів, а також підтримувати високий рівень безпеки та догляду. У чому перевага хмарної платформи відеоспостереження насправді вступає в гру, так це в здатності навчатися, просуватися й масштабуватися для організації, яку вона обслуговує. Приємна новина в тому, що з кожним днем ​​технології стають розумнішими, швидшими та кращими.

У такій критичній  галузі, як охорона здоров'я, приємно знати, що хмарні платформи відеоспостереження можуть підтримувати важливу роботу відданих своїй справі фахівців в області охорони здоров'я, забезпечувати безпеку об'єктів, надавати необхідні дані організаціям охорони здоров'я та, що найбільш важливо, постійно покращувати здатність піклуватися про пацієнтів.

Читайте інші цікаві статті про системи безпеки:

Технології, які роблять мобільний контроль доступу безпечним рішенням

Тенденції в сегменті безпеки будівель: розумні камери, гібридна хмара та відкриті платформи