Створена в далекому 1978 році, компанія FLIR Systems по праву вважається провідним світовим виробником у сфері промислових технологій, що спеціалізується на інтелектуальних рішеннях для оборонних, промислових та комерційних об'єктів. Головне завдання компанії — стати «шостим чуттям світу», створюючи інновації, які допоможуть професіоналам різних сфер приймати більш обґрунтовані рішення, що рятують життя та цінності.

Днями, компанія FLIR Systems анонсувала серію камер відеоспостереження FLIR M300 — нове покоління морських тепловізорів, що надають передові технології для підвищення ситуаційної поінформованості, безпечної навігації та безшовних інтеграцій з бортовими системами кораблів. Камери FLIR серії M300 призначені для найвимогливіших професійних моряків та осіб, що приймають перші заходи у відповідь, які працюють в найсуворіших морських умовах.

Послідовник провідної в галузі морських камер FLIR серії M, лінійка M300 нового покоління, складається з п'яти моделей з міцними та надійними новими корпусами панорамування та нахилу — чотири моделі з ядрами тепловізора FLIR BosonTM, а також модель з високою роздільною здатністю (HD). Серія підкреслюється двома моделями з двома датчиками, M364C та M364C LR, які пропонують мореплавцям велику обізнаність завдяки запатентованій технології FLIR Color Thermal VisionTM (CTV). Ця інноваційна технологія мультиспіральної візуалізації, для серії камер FLIR M300 та лінійки навігаційних дисплеїв FLIR Raymarine Axiom, поєднує в собі тепловізійне та високоякісне відеозображення в видимому кольорі, для поліпшеної ідентифікації буїв, судів та інших цілей в нічний час.

Лінійка тепловізійних камер M300 інтегрується з морськими навігаційними дисплеями останнього покоління, в тому числі з зазначеним нагородами сімейством багатофункціональних дисплеїв Raymarine Axiom від FLIR.

«У наших камерах FLIR серії M300 використовуються передові технології зондування та формування зображень, завдяки чому рятувальники, комерційні моряки та прогулянкові катери можуть переміщатися безпечніше в умовах обмеженої видимості», — сказав Тревіс Меррілл, президент комерційного підрозділу FLIR. «Ці тепловізійні камери професійного рівня пропонують кращі в галузі характеристики та глибоку інтеграцію з навігаційними дисплеями Raymarine Axiom, щоб вивести моряків на новий рівень ситуаційної обізнаності».