Користувачі технологій захищених облікових даних все частіше хочуть мати більший вибір, щоб задовольнити особливі потреби наростального розмаїття застосувань. Продовжуючи надавати ці можливості, компанія HID Global, світовий лідер в області надійних рішень для ідентифікації, сьогодні анонсувала найбільш багатофункціональну реалізацію останньої версії облікових даних MIFARE DESFire EV3.

«Наші облікові дані, засновані на NXP MIFARE DESFire EV3, забезпечують розширений спектр варіантів безпеки та конфіденційності цієї технології і підкріплюють їх найпотужнішою моделлю HID для захисту ідентифікаційних даних», — зазначив Харм Радстак, старший віце-президент та керівник відділу рішень контролю доступу HID Global. «Це останнє доповнення до нашого портфеля підкреслює прагнення HID постійно розширювати наші пропозиції за обліковими даними рішеннями, які легко налаштовувати, розгортати та підтримувати. Це допомагає організаціям ще більше оптимізувати безпеку за допомогою спрощеної платформи, що підтримує кілька форм-факторів та протоколів зв'язку».

Облікові дані HID, засновані на MIFARE DESFire EV3, реалізують розширений спектр можливостей технології, включаючи шифрування AES128, безпечний канал для захисту даних картки доступу від атак посередника та випадковий персональний ідентифікатор (UID) для захисту конфіденційності користувачів. Облікові дані працюють зі зчитувачами на основі продуктів MIFARE DESFire EV1 та EV2 і сумісні зі зчитувачами HID Signo, iCLASS SE і multiCLASS SE. Крім вибору стандартних або налаштованих профілів безпеки для задоволення конкретних потреб, користувачі можуть скористатися перевагами моделі Secure Identity Object (SIO) компанії HID, яка захищає ідентифікаційну інформацію облікових даних за допомогою диверсифікації ключів доступу, аутентифікаційних підписів та шифрування.

Користувачі можуть створювати мульти-технологічні картки доступу з обліковими даними HID на основі NXP MIFARE DESFire EV3, щоб забезпечити плавний перехід від уразливих застарілих низькочастотних рішень на основі 125 кГц до безпечної технології облікових даних.

«MIFARE DESFire EV3 з розширеним набором функцій та підтримкою маси додатків відбиває незмінну прихильність NXP до забезпечення безпеки, підключення та комфортних безконтактних сервісів», — підкреслив Філіп Дюбуа, віце-президент та генеральний менеджер Secure Edge Identification в NXP. «Ми раді надати безпечні рішення для безконтактного контролю доступу разом з HID».

Читайте інші цікаві новини про системи безпеки:

Ринок розумного будинку готовий до сильного росту

Hanwha Techwin представить новий домофон та аудіопродукцію на GSX 2021