Минулий рік зробив революцію в способах роботи людей. Коли офіси перейшли на віддалену роботу, а на робочих місцях впровадили соціальне дистанціювання, в індустрії безпеки сталося миттєве зрушення в тому, які технології потрібні людям. Тепер, коли компанії повертають співробітників до роботи особисто, керівництво розширило коло своїх інтересів, включивши безпечний контроль доступу в свої плани безпеки.

Безпечний контроль доступу — це сучасна концепція безпеки, в якій використовуються новітні технології, що об'єднують здоров'я співробітників та відвідувачів з автоматизованою безпекою і цифровою трансформацією. В цьому році більше лідерів, ніж будь-коли, стурбовані здоров'ям своїх людей — і не дарма.

Безконтактні рішення

Безконтактні рішення знаходяться в авангарді розмов про системи безпеки. В результаті біометричні рішення, що використовують технологію розпізнавання облич, адаптовані для надання потужного та високоефективного потрійного рішення для забезпечення фізичної безпеки, здоров'я і управління персоналом. Технологія розпізнавання облич тепер вважається найбільш точним неінвазивним методом ідентифікації та аутентифікації людей. Постійні поліпшення, такі як більш розумні алгоритми, нейронні мережі та штучний інтелект (ШІ), продовжують покращувати продуктивність даної технології.

Добре відомі поліпшення, такі як більш швидка обробка та покращена функціональність камери відеоспостереження, покращують якість життя традиційних додатків розпізнавання облич. Інші досягнення, такі як виявлення медичної маски, розпізнавання облич в масці, мобільна реєстрація та багато іншого — вважаються унікальними доповненнями до цієї технології, які відповідають вимогам сьогоднішнього дня, не додаючи складних робочих процесів.

Біометричне розпізнавання облич для фізичної безпеки

Навіть попри те, що деякі обмеження пандемії знімаються, багато підприємств як і раніше вимагають, щоб люди носили маски для входу на свої об'єкти — політика, яка буде з нами на довгі роки. Раптова потреба в захисних масках в громадських місцях стимулювала швидку розробку нового програмного забезпечення для розпізнавання облич, в якому системи безпеки повинні аутентифікувати людей із закритою половиною обличчя.

Можливість використовувати біометричні дані людини для отримання доступу усуває необхідність в PIN-кодах або картках доступу, які можна забути або втратити, тому підприємства, знайомі з перевагами біометрії, не можуть звертатися до менш безпечних засобів аутентифікації — а відбитки пальців не є можливим варіантом, тому що ця технологія передбачає дотик до загальних поверхонь, зокрема зчитувачів. Розпізнавання облич при носінні маски — дуже актуальне і своєчасне рішення для підприємств, яким потрібен підвищений рівень безпеки на вході.

Біометричне розпізнавання облич для здоров'я

Розпізнавання облич безконтактне за своєю природою та зайняло центральне місце під час пандемії, оскільки будівлі перейшли на безконтактну безпеку, щоб обмежити поширення вірусу. По мірі того як все більше компаній відкривають нові можливості і повертають офісний персонал, попит на цю швидку, спрощену у використанні та безконтактну технологію буде продовжувати зростати. Крім того, передові рішення з розпізнавання облич можна поліпшити за допомогою тепловізійних камер для визначення підвищеної температури тіла, що дозволяє підприємствам обмежувати доступ тільки для людей зі здоровою температурою.

Щоб дотримуватися принципів соціального дистанціювання, компанії можуть скористатися прихильністю нашого суспільства до мобільних додатків. Дистанційна реєстрація — це функція висококласних рішень для розпізнавання облич, де люди можуть реєструвати свої обличчя за допомогою смартфонів, обмежуючи час очікування в черзі, стоячи перед пристроєм або спілкуючись з іншими людьми. Деякі рішення також інтегровані з анкетами для атестації, які дозволяють людям самостійно заявляти про симптоми або схильності захворюванням, що може допомогти підприємствам приймати обґрунтовані рішення для захисту здоров'я своїх співробітників. Чим більше можливостей може дати система безпеки, тим більше у персоналу буде впевненість в підвищеному рівні захисту.

Біометричне розпізнавання облич для управління персоналом

Повернення до роботи — тепер грандіозний захід. Однією з найбільших проблем для власників бізнесу вважається балансування гібридних графіків роботи вдома і соціально дистанційованих особистих змін. У кожного бізнесу буде персональний підхід до того, як виглядає робота в постпандемічному світі.

Це додає новий рівень складності до планування змін, який керівництво має вирішити, щоб підтримувати легкість зміни та точність відстеження часу. Безконтактна технологія з включенням масок та атестація — це комфортні рішення, які допомагають підприємствам дотримуватися правил носіння масок, забезпечувати високий рівень безпеки, захищати здоров'я співробітників, а також швидко та легко міняти зміну.

Удосконалення в технології розпізнавання облич та інтелектуальному відеоспостереженні збігаються зі строками повернення співробітників до роботи через функції, які виконуються лідерами безпеки. «Обличчя» біометрії назавжди змінилося. Ця галузь більше не представлена ​​застарілою технологією відбитків пальців. Замість цього вона представлена ​​сучасним, доступним розпізнаванням облич з можливістю зростання для забезпечення фізичної безпеки, здоров'я та управління персоналом.

Читайте інші цікаві статті про системи безпеки:

Dahua TiOC 2.0: оновлена серія камер відеоспостереження

Який потенціал глибокого навчання в галузі фізичної безпеки та відеоспостереження?